MENU

U9 Drenge (11) 5v5 1 Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
KB. Pile Alle Bane 1 Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
863832 Kl. 14:00 HIK 2 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
Bane 1
863833 Kl. 14:00 B 93 2 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
Bane 1
863834 Kl. 14:00 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
HIK 3 Bane 1
863835 Kl. 14:00 KB 4 KB 5
863836 Kl. 14:20 Oversidder Østerbro IF 2
863837 Kl. 14:20 FA 2000 1 GVI 1
863838 Kl. 14:20 HIK 2 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
Bane 1
863839 Kl. 14:20 B 93 2 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
Bane 1
863840 Kl. 14:40 HIK 3 KB 4
863841 Kl. 14:40 KB 5 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
Bane 1
863842 Kl. 14:40 FA 2000 1 Østerbro IF 2
863843 Kl. 14:40 Oversidder GVI 1
863844 Kl. 15:00 HIK 3 HIK 2
863845 Kl. 15:00 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
BK Fix 1 Bane 1
863846 Kl. 15:00 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
KB 4 Bane 1
863847 Kl. 15:00 KB 5 B 93 2
863848 Kl. 15:20 Østerbro IF 2 HIK 2
863849 Kl. 15:20 Hvidovre IF 1 Oversidder
863850 Kl. 15:20 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
FA 2000 1 Bane 1
863851 Kl. 15:20 GVI 1 B 93 2
863852 Kl. 15:40 Østerbro IF 2 HIK 3
863853 Kl. 15:40 BK Fix 1 Oversidder
863854 Kl. 15:40 KB 4 FA 2000 1
863855 Kl. 15:40 GVI 1 KB 5
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
863856 Kl. 12:00 HIK 2 KB 4
863857 Kl. 12:00 Hvidovre IF 1 KB 5
863858 Kl. 12:00 Dragør BK 1 Oversidder
863859 Kl. 12:00 B 93 2
!
NB: B 93 2 er taberdømt
FA 2000 1 Bane 1
863860 Kl. 12:20 HIK 3 GVI 1
863861 Kl. 12:20 BK Fix 1 Østerbro IF 2
863862 Kl. 12:20 HIK 2 KB 5
863863 Kl. 12:20 Hvidovre IF 1 KB 4
863864 Kl. 12:40 BK Fix 1 GVI 1
863865 Kl. 12:40 Østerbro IF 2 Dragør BK 1
863866 Kl. 12:40 Oversidder B 93 2
863867 Kl. 12:40 FA 2000 1 HIK 3
863868 Kl. 13:00 KB 4 Oversidder
863869 Kl. 13:00 Dragør BK 1 Hvidovre IF 1
863870 Kl. 13:00 B 93 2
!
NB: B 93 2 er taberdømt
HIK 2 Bane 1
863871 Kl. 13:00 KB 5 FA 2000 1
863872 Kl. 13:20 KB 4 BK Fix 1
863873 Kl. 13:20 HIK 3 Hvidovre IF 1
863874 Kl. 13:20 GVI 1 HIK 2
863875 Kl. 13:20 KB 5 Østerbro IF 2
863876 Kl. 13:40 FA 2000 1 BK Fix 1
863877 Kl. 13:40 Oversidder HIK 3
863878 Kl. 13:40 GVI 1 Dragør BK 1
863879 Kl. 13:40 Østerbro IF 2 B 93 2
!
NB: B 93 2 er taberdømt
Bane 1
lørdag den. 14-09 2019
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
863880 Kl. 14:00 Oversidder HIK 2
863881 Kl. 14:00 Østerbro IF 2 GVI 1
863882 Kl. 14:00 Dragør BK 1 BK Fix 1
863883 Kl. 14:00 KB 4 B 93 2
863884 Kl. 14:20 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
KB 5 Bane 1
863885 Kl. 14:20 Hvidovre IF 1 FA 2000 1
863886 Kl. 14:20 BK Fix 1 HIK 2
863887 Kl. 14:20 KB 4 Østerbro IF 2
863888 Kl. 14:40 KB 5 Dragør BK 1
863889 Kl. 14:40 GVI 1 Hvidovre IF 1
863890 Kl. 14:40 B 93 2 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
Bane 1
863891 Kl. 14:40 FA 2000 1 Oversidder
863892 Kl. 15:00 HIK 2 Dragør BK 1
863893 Kl. 15:00 GVI 1 KB 4
863894 Kl. 15:00 B 93 2 BK Fix 1
863895 Kl. 15:00 Oversidder Østerbro IF 2
863896 Kl. 15:20 HIK 2 FA 2000 1
863897 Kl. 15:20 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
KB 4 Bane 1
863898 Kl. 15:20 BK Fix 1 KB 5
863899 Kl. 15:20 Østerbro IF 2 Hvidovre IF 1
863900 Kl. 15:40 Hvidovre IF 1 B 93 2
863901 Kl. 15:40 Dragør BK 1 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
Bane 1
863902 Kl. 15:40 KB 5 Oversidder
863903 Kl. 15:40 FA 2000 1 GVI 1
Arrangør:
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
863904 Kl. 10:00 HIK 3 Østerbro IF 2
863905 Kl. 10:00 Oversidder BK Fix 1
863906 Kl. 10:00 KB 4 FA 2000 1
863907 Kl. 10:00 KB 5 GVI 1
863908 Kl. 10:20 Østerbro IF 2 HIK 2
863909 Kl. 10:20 Hvidovre IF 1 Oversidder
863910 Kl. 10:20 FA 2000 1 Dragør BK 1
863911 Kl. 10:20 GVI 1 B 93 2
863912 Kl. 10:40 HIK 2 HIK 3
863913 Kl. 10:40 BK Fix 1 Hvidovre IF 1
863914 Kl. 10:40 Dragør BK 1 KB 4
863915 Kl. 10:40 B 93 2 KB 5
863916 Kl. 11:00 KB 4 BK Fix 1
863917 Kl. 11:00 HIK 3 KB 5
863918 Kl. 11:00 Østerbro IF 2 FA 2000 1
863919 Kl. 11:00 Oversidder GVI 1
863920 Kl. 11:20 GVI 1 HIK 2
863921 Kl. 11:20 Dragør BK 1 Oversidder
863922 Kl. 11:20 FA 2000 1 B 93 2
863923 Kl. 11:20 Hvidovre IF 1 Østerbro IF 2
863924 Kl. 11:40 HIK 2 Hvidovre IF 1
863925 Kl. 11:40 B 93 2 Dragør BK 1
863926 Kl. 11:40 BK Fix 1 HIK 3
863927 Kl. 11:40 KB 5 KB 4
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Kunst, B93 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
863928 Kl. 10:00 FA 2000 1 BK Fix 1
863929 Kl. 10:00 HIK 3 Oversidder
863930 Kl. 10:00 GVI 1 Dragør BK 1
863931 Kl. 10:00 Østerbro IF 2 B 93 2
863932 Kl. 10:20 KB 4 GVI 1
863933 Kl. 10:20 HIK 3 Hvidovre IF 1
863934 Kl. 10:20 HIK 2 BK Fix 1
863935 Kl. 10:20 Østerbro IF 2 KB 5
863936 Kl. 10:40 KB 4 Oversidder
863937 Kl. 10:40 Dragør BK 1 Hvidovre IF 1
863938 Kl. 10:40 B 93 2 HIK 2
863939 Kl. 10:40 KB 5 FA 2000 1
863940 Kl. 11:00 BK Fix 1 GVI 1
863941 Kl. 11:00 Dragør BK 1 Østerbro IF 2
863942 Kl. 11:00 Oversidder B 93 2
863943 Kl. 11:00 FA 2000 1 HIK 3
863944 Kl. 11:20 GVI 1 HIK 3
863945 Kl. 11:20 BK Fix 1 Østerbro IF 2
863946 Kl. 11:20 HIK 2 KB 5
863947 Kl. 11:20 Hvidovre IF 1 KB 4
863948 Kl. 11:40 B 93 2 KB 4
863949 Kl. 11:40 Hvidovre IF 1 FA 2000 1
863950 Kl. 11:40 KB 5 Dragør BK 1
863951 Kl. 11:40 Oversidder HIK 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind