MENU

U9 Drenge (11) 5v5 2 Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Tingbjerg I P Ruten 2 2700 Brønshøj
863952 Kl. 10:00 FB 1 Tårnby FF 1
863953 Kl. 10:00 BK Vestia 1 Jægersborg BK 1
863954 Kl. 10:00 BK Rødovre 1 Vanløse IF 1
863955 Kl. 10:00 BK Frem 1 BK Hellas 1
863956 Kl. 10:20 BK Stefan 1 BK Skjold 1
863957 Kl. 10:20 Brønshøj BK 1 BK Union 1
863958 Kl. 10:20 FB 1 Jægersborg BK 1
863959 Kl. 10:20 BK Vestia 1 Tårnby FF 1
863960 Kl. 10:40 Vanløse IF 1 BK Frem 1
863961 Kl. 10:40 BK Hellas 1 BK Rødovre 1
863962 Kl. 10:40 Brønshøj BK 1 BK Skjold 1
863963 Kl. 10:40 BK Stefan 1 BK Union 1
863964 Kl. 11:00 Vanløse IF 1 FB 1
863965 Kl. 11:00 Tårnby FF 1 BK Rødovre 1
863966 Kl. 11:00 Jægersborg BK 1 BK Frem 1
863967 Kl. 11:00 BK Hellas 1 BK Vestia 1
863968 Kl. 11:20 BK Skjold 1 FB 1
863969 Kl. 11:20 Tårnby FF 1 BK Stefan 1
863970 Kl. 11:20 Jægersborg BK 1 Brønshøj BK 1
863971 Kl. 11:20 BK Union 1 BK Vestia 1
863972 Kl. 11:40 BK Skjold 1 Vanløse IF 1
863973 Kl. 11:40 BK Rødovre 1 BK Stefan 1
863974 Kl. 11:40 BK Frem 1 Brønshøj BK 1
863975 Kl. 11:40 BK Union 1 BK Hellas 1
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Frem, Valby IP Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
863976 Kl. 14:00 FB 1 BK Frem 1
863977 Kl. 14:00 Tårnby FF 1 BK Hellas 1
863978 Kl. 14:00 Jægersborg BK 1 BK Stefan 1
863979 Kl. 14:00 BK Vestia 1 Brønshøj BK 1
863980 Kl. 14:20 Vanløse IF 1 BK Union 1
863981 Kl. 14:20 BK Rødovre 1 BK Skjold 1
863982 Kl. 14:20 FB 1 BK Hellas 1
863983 Kl. 14:20 Tårnby FF 1 BK Frem 1
863984 Kl. 14:40 BK Rødovre 1 BK Union 1
863985 Kl. 14:40 BK Skjold 1 Jægersborg BK 1
863986 Kl. 14:40 BK Stefan 1 BK Vestia 1
863987 Kl. 14:40 Brønshøj BK 1 Vanløse IF 1
863988 Kl. 15:00 BK Frem 1 BK Stefan 1
864339 Kl. 15:00 Jægersborg BK 1 Tårnby FF 1
864340 Kl. 15:00 BK Vestia 1 FB 1
864341 Kl. 15:00 BK Hellas 1 Brønshøj BK 1
864342 Kl. 15:20 BK Frem 1 BK Rødovre 1
864343 Kl. 15:20 Vanløse IF 1 Tårnby FF 1
864344 Kl. 15:20 BK Union 1 FB 1
864345 Kl. 15:20 BK Hellas 1 BK Skjold 1
864346 Kl. 15:40 Brønshøj BK 1 BK Rødovre 1
864347 Kl. 15:40 BK Stefan 1 Vanløse IF 1
864348 Kl. 15:40 BK Union 1 Jægersborg BK 1
864349 Kl. 15:40 BK Skjold 1 BK Vestia 1
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Kunst, Genforeningspladsen Genforeningspladsen 53 2400 København NV
864350 Kl. 10:00 BK Stefan 1 FB 1
864351 Kl. 10:00 BK Skjold 1 BK Union 1
864352 Kl. 10:00 Jægersborg BK 1 BK Rødovre 1
864353 Kl. 10:00 BK Frem 1 BK Vestia 1
864354 Kl. 10:20 Vanløse IF 1 BK Hellas 1
864355 Kl. 10:20 Tårnby FF 1 Brønshøj BK 1
864356 Kl. 10:20 BK Rødovre 1 FB 1
864357 Kl. 10:20 BK Frem 1 BK Skjold 1
864358 Kl. 10:40 BK Hellas 1 Jægersborg BK 1
864359 Kl. 10:40 BK Union 1 Tårnby FF 1
864360 Kl. 10:40 BK Vestia 1 Vanløse IF 1
864361 Kl. 10:40 Brønshøj BK 1 BK Stefan 1
864362 Kl. 11:00 FB 1 Jægersborg BK 1
864363 Kl. 11:00 BK Union 1 BK Frem 1
864364 Kl. 11:00 BK Vestia 1 BK Rødovre 1
864365 Kl. 11:00 BK Stefan 1 BK Skjold 1
864366 Kl. 11:20 FB 1 Brønshøj BK 1
864367 Kl. 11:20 Vanløse IF 1 BK Frem 1
864368 Kl. 11:20 BK Rødovre 1 BK Hellas 1
864369 Kl. 11:20 BK Skjold 1 Tårnby FF 1
864370 Kl. 11:40 Tårnby FF 1 BK Vestia 1
864371 Kl. 11:40 Jægersborg BK 1 Vanløse IF 1
864372 Kl. 11:40 BK Hellas 1 BK Stefan 1
864373 Kl. 11:40 Brønshøj BK 1 BK Union 1
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
864374 Kl. 12:00 Vanløse IF 1 BK Skjold 1
864375 Kl. 12:00 BK Stefan 1 BK Rødovre 1
864376 Kl. 12:00 BK Frem 1 Brønshøj BK 1
864377 Kl. 12:00 BK Hellas 1 BK Union 1
864378 Kl. 12:20 BK Skjold 1 FB 1
864379 Kl. 12:20 Tårnby FF 1 BK Stefan 1
864380 Kl. 12:20 Brønshøj BK 1 Jægersborg BK 1
864381 Kl. 12:20 BK Union 1 BK Vestia 1
864382 Kl. 12:40 FB 1 Vanløse IF 1
864383 Kl. 12:40 BK Rødovre 1 Tårnby FF 1
864384 Kl. 12:40 Jægersborg BK 1 BK Frem 1
864385 Kl. 12:40 BK Vestia 1 BK Hellas 1
864386 Kl. 13:00 BK Frem 1 BK Rødovre 1
864387 Kl. 13:00 Vanløse IF 1 BK Hellas 1
864388 Kl. 13:00 BK Skjold 1 Brønshøj BK 1
864389 Kl. 13:00 BK Stefan 1 BK Union 1
864390 Kl. 13:20 BK Union 1 FB 1
864391 Kl. 13:20 Jægersborg BK 1 BK Stefan 1
864392 Kl. 13:20 Brønshøj BK 1 BK Vestia 1
864393 Kl. 13:20 Tårnby FF 1 BK Skjold 1
864394 Kl. 13:40 FB 1 Tårnby FF 1
864395 Kl. 13:40 BK Vestia 1 Jægersborg BK 1
864396 Kl. 13:40 BK Rødovre 1 Vanløse IF 1
864397 Kl. 13:40 BK Hellas 1 BK Frem 1
Arrangør:
lørdag den. 05-10 2019
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
864398 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 BK Rødovre 1
864399 Kl. 10:00 Vanløse IF 1 BK Stefan 1
864400 Kl. 10:00 BK Union 1 Jægersborg BK 1
864401 Kl. 10:00 BK Skjold 1 BK Vestia 1
864402 Kl. 10:20 BK Frem 1 BK Union 1
864403 Kl. 10:20 Vanløse IF 1 Tårnby FF 1
864404 Kl. 10:20 FB 1 BK Rødovre 1
864405 Kl. 10:20 BK Skjold 1 BK Hellas 1
864406 Kl. 10:40 BK Frem 1 BK Stefan 1
864407 Kl. 10:40 Jægersborg BK 1 Tårnby FF 1
864408 Kl. 10:40 BK Vestia 1 FB 1
864409 Kl. 10:40 BK Hellas 1 Brønshøj BK 1
864410 Kl. 11:00 BK Rødovre 1 BK Union 1
864411 Kl. 11:00 Jægersborg BK 1 BK Skjold 1
864412 Kl. 11:00 BK Stefan 1 BK Vestia 1
864413 Kl. 11:00 Brønshøj BK 1 Vanløse IF 1
864414 Kl. 11:20 BK Union 1 Vanløse IF 1
864415 Kl. 11:20 BK Rødovre 1 BK Skjold 1
864416 Kl. 11:20 FB 1 BK Hellas 1
864417 Kl. 11:20 Tårnby FF 1 BK Frem 1
864418 Kl. 11:40 BK Vestia 1 BK Frem 1
864419 Kl. 11:40 Tårnby FF 1 Brønshøj BK 1
864420 Kl. 11:40 BK Hellas 1 Jægersborg BK 1
864421 Kl. 11:40 BK Stefan 1 FB 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind