MENU

U9 Drenge (11) 5v5 2 Efterår, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Gentofte Sportspark - kunst 1 Bane 1 Ved Stadion 6 2820 Gentofte
864422 Kl. 10:00 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
B 93 3 Bane 1
864423 Kl. 10:00 BK Hellas 2 Vanløse IF 2 Bane 1
864424 Kl. 10:00 BK Hekla 2 Fremad Amager 1
!
NB: Fremad Amager 1 er taberdømt
Bane 1
864425 Kl. 10:00 Sundby BK 2 BK Hekla 1 Bane 1
864426 Kl. 10:20 Nørrebro United 1 KB 6 Bane 1
864427 Kl. 10:20 Aakanden GF 1 Oversidder Bane 1
864428 Kl. 10:20 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
Vanløse IF 2 Bane 1
864429 Kl. 10:20 BK Hellas 2 B 93 3 Bane 1
864430 Kl. 10:40 Fremad Amager 1
!
NB: Fremad Amager 1 er taberdømt
Sundby BK 2 Bane 1
864431 Kl. 10:40 BK Hekla 1 BK Hekla 2 Bane 1
864432 Kl. 10:40 Aakanden GF 1 KB 6 Bane 1
864433 Kl. 10:40 Nørrebro United 1 Oversidder Bane 1
864434 Kl. 11:00 Fremad Amager 1 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
Bane 1
864435 Kl. 11:00 B 93 3 BK Hekla 2 Bane 1
864436 Kl. 11:00 Vanløse IF 2 Sundby BK 2 Bane 1
864437 Kl. 11:00 BK Hekla 1 BK Hellas 2 Bane 1
864438 Kl. 11:20 KB 6 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
Bane 1
865270 Kl. 11:20 B 93 3 Nørrebro United 1 Bane 1
865271 Kl. 11:20 Vanløse IF 2 Aakanden GF 1 Bane 1
865272 Kl. 11:20 Oversidder BK Hellas 2 Bane 1
865273 Kl. 11:40 KB 6 Fremad Amager 1
!
NB: Fremad Amager 1 er taberdømt
Bane 1
865274 Kl. 11:40 BK Hekla 2 Nørrebro United 1 Bane 1
865275 Kl. 11:40 Sundby BK 2 Aakanden GF 1 Bane 1
865276 Kl. 11:40 Oversidder BK Hekla 1 Bane 1
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
865277 Kl. 10:00 B 1908 2 Sundby BK 2
865278 Kl. 10:00 B 93 3 BK Hekla 1
865279 Kl. 10:00 Vanløse IF 2 Nørrebro United 1
865280 Kl. 10:00 BK Hellas 2 Aakanden GF 1
865281 Kl. 10:20 Fremad Amager 1 Oversidder
865282 Kl. 10:20 BK Hekla 2 KB 6
865283 Kl. 10:20 B 1908 2 BK Hekla 1
865284 Kl. 10:20 B 93 3 Sundby BK 2
865285 Kl. 10:40 BK Hekla 2 Oversidder
865286 Kl. 10:40 KB 6 Vanløse IF 2
865287 Kl. 10:40 Nørrebro United 1 BK Hellas 2
865288 Kl. 10:40 Aakanden GF 1 Fremad Amager 1
865289 Kl. 11:00 Sundby BK 2 Nørrebro United 1
865290 Kl. 11:00 Vanløse IF 2 B 93 3
865291 Kl. 11:00 BK Hellas 2 B 1908 2
865292 Kl. 11:00 BK Hekla 1 Aakanden GF 1
865293 Kl. 11:20 Sundby BK 2 BK Hekla 2
865294 Kl. 11:20 Fremad Amager 1 B 93 3
865295 Kl. 11:20 Oversidder B 1908 2
865296 Kl. 11:20 BK Hekla 1 KB 6
865297 Kl. 11:40 Aakanden GF 1 BK Hekla 2
874951 Kl. 11:40 Nørrebro United 1 Fremad Amager 1
874952 Kl. 11:40 Oversidder Vanløse IF 2
874953 Kl. 11:40 KB 6 BK Hellas 2
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Kunst, B93 Bane 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
874954 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 B 1908 2 Bane 1
874955 Kl. 10:00 KB 6 Oversidder Bane 1
874956 Kl. 10:00 Vanløse IF 2 BK Hekla 2 Bane 1
874957 Kl. 10:00 Sundby BK 2 BK Hellas 2 Bane 1
874958 Kl. 10:20 Fremad Amager 1 BK Hekla 1 Bane 1
874959 Kl. 10:20 B 93 3 Aakanden GF 1 Bane 1
874960 Kl. 10:20 BK Hekla 2 B 1908 2 Bane 1
874961 Kl. 10:20 Sundby BK 2 KB 6 Bane 1
874962 Kl. 10:40 BK Hekla 1 Vanløse IF 2 Bane 1
875239 Kl. 10:40 Oversidder B 93 3 Bane 1
875240 Kl. 10:40 BK Hellas 2 Fremad Amager 1 Bane 1
875241 Kl. 10:40 Aakanden GF 1 Nørrebro United 1 Bane 1
875242 Kl. 11:00 B 1908 2 Vanløse IF 2 Bane 1
875243 Kl. 11:00 Oversidder Sundby BK 2 Bane 1
875244 Kl. 11:00 BK Hellas 2 BK Hekla 2 Bane 1
875245 Kl. 11:00 Nørrebro United 1 KB 6 Bane 1
875246 Kl. 11:20 B 1908 2 Aakanden GF 1 Bane 1
875247 Kl. 11:20 Fremad Amager 1 Sundby BK 2 Bane 1
875248 Kl. 11:20 BK Hekla 2 BK Hekla 1 Bane 1
875249 Kl. 11:20 KB 6 B 93 3 Bane 1
875250 Kl. 11:40 B 93 3 BK Hellas 2 Bane 1
875924 Kl. 11:40 Vanløse IF 2 Fremad Amager 1 Bane 1
875925 Kl. 11:40 BK Hekla 1 Nørrebro United 1 Bane 1
875926 Kl. 11:40 Aakanden GF 1 Oversidder Bane 1
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Vanløse I P Bane 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
875927 Kl. 10:00 Fremad Amager 1 KB 6 Bane 1
875928 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 BK Hekla 2 Bane 1
875929 Kl. 10:00 Sundby BK 2 Aakanden GF 1 Bane 1
875930 Kl. 10:00 BK Hekla 1 Oversidder Bane 1
875931 Kl. 10:20 KB 6 B 1908 2 Bane 1
875932 Kl. 10:20 B 93 3 Nørrebro United 1 Bane 1
875933 Kl. 10:20 Aakanden GF 1 Vanløse IF 2 Bane 1
875934 Kl. 10:20 Oversidder BK Hellas 2 Bane 1
875935 Kl. 10:40 B 1908 2 Fremad Amager 1 Bane 1
875936 Kl. 10:40 BK Hekla 2 B 93 3 Bane 1
875937 Kl. 10:40 Vanløse IF 2 Sundby BK 2 Bane 1
875938 Kl. 10:40 BK Hellas 2 BK Hekla 1 Bane 1
875939 Kl. 11:00 Sundby BK 2 BK Hekla 2 Bane 1
875940 Kl. 11:00 Fremad Amager 1 BK Hekla 1 Bane 1
875941 Kl. 11:00 KB 6 Aakanden GF 1 Bane 1
875942 Kl. 11:00 Nørrebro United 1 Oversidder Bane 1
875943 Kl. 11:20 Oversidder B 1908 2 Bane 1
875944 Kl. 11:20 Vanløse IF 2 Nørrebro United 1 Bane 1
875945 Kl. 11:20 Aakanden GF 1 BK Hellas 2 Bane 1
875946 Kl. 11:20 B 93 3 KB 6 Bane 1
875947 Kl. 11:40 B 1908 2 B 93 3 Bane 1
875948 Kl. 11:40 BK Hellas 2 Vanløse IF 2 Bane 1
875949 Kl. 11:40 BK Hekla 2 Fremad Amager 1 Bane 1
875950 Kl. 11:40 BK Hekla 1 Sundby BK 2 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 05-10 2019
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
875951 Kl. 12:00 Aakanden GF 1 BK Hekla 2
875952 Kl. 12:00 Fremad Amager 1 Nørrebro United 1
875953 Kl. 12:00 Oversidder Vanløse IF 2
875954 Kl. 12:00 KB 6 BK Hellas 2
875955 Kl. 12:20 Sundby BK 2 Oversidder
875956 Kl. 12:20 Fremad Amager 1 B 93 3
875957 Kl. 12:20 B 1908 2 BK Hekla 2
875958 Kl. 12:20 KB 6 BK Hekla 1
875959 Kl. 12:40 Sundby BK 2 Nørrebro United 1
875960 Kl. 12:40 Vanløse IF 2 B 93 3
875961 Kl. 12:40 BK Hellas 2 B 1908 2
875962 Kl. 12:40 BK Hekla 1 Aakanden GF 1
875963 Kl. 13:00 BK Hekla 2 Oversidder
875964 Kl. 13:00 Vanløse IF 2 KB 6
875965 Kl. 13:00 Nørrebro United 1 BK Hellas 2
875966 Kl. 13:00 Aakanden GF 1 Fremad Amager 1
875967 Kl. 13:20 Oversidder Fremad Amager 1
875968 Kl. 13:20 BK Hekla 2 KB 6
875969 Kl. 13:20 B 1908 2 BK Hekla 1
875970 Kl. 13:20 B 93 3 Sundby BK 2
875971 Kl. 13:40 BK Hellas 2 Sundby BK 2
875972 Kl. 13:40 B 93 3 Aakanden GF 1
875973 Kl. 13:40 BK Hekla 1 Vanløse IF 2
875974 Kl. 13:40 Nørrebro United 1 B 1908 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind