MENU

U9 Drenge (11) 5v5 4 Efterår, Pulje 1 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Lersøparken Bispebjerg Bakke 10 2400 København NV
115371 Kl. 10:00 Bispebjerg BK 1 Jægersborg BK 1
115372 Kl. 10:00 BK Hellas 4 FB 2
115373 Kl. 10:00 Kastrup BK 3 BK Union 2
115374 Kl. 10:00 BK Fix 3
!
NB: BK Fix 3 er taberdømt
B 1903 4 Bane 1
115375 Kl. 10:20 KFUM 2 FA 2000 3
115386 Kl. 10:20 Oversidder Nørrebro United 5 Bane 1
115387 Kl. 10:20 Bispebjerg BK 1 FB 2
115388 Kl. 10:20 BK Hellas 4 Jægersborg BK 1
115389 Kl. 10:40 BK Union 2 BK Fix 3
!
NB: BK Fix 3 er taberdømt
Bane 1
115390 Kl. 10:40 B 1903 4 Kastrup BK 3
115391 Kl. 10:40 Oversidder FA 2000 3 Bane 1
115392 Kl. 10:40 KFUM 2 Nørrebro United 5
115393 Kl. 11:00 BK Union 2 Bispebjerg BK 1
115394 Kl. 11:00 Jægersborg BK 1 Kastrup BK 3
115395 Kl. 11:00 FB 2 BK Fix 3
!
NB: BK Fix 3 er taberdømt
Bane 1
115396 Kl. 11:00 B 1903 4 BK Hellas 4
115397 Kl. 11:20 FA 2000 3 Bispebjerg BK 1
157570 Kl. 11:20 Jægersborg BK 1 KFUM 2
157571 Kl. 11:20 FB 2 Oversidder Bane 1
157572 Kl. 11:40 Nørrebro United 5 BK Hellas 4 Bane 1
157573 Kl. 11:40 FA 2000 3 BK Union 2
157574 Kl. 11:40 Kastrup BK 3 KFUM 2
157575 Kl. 11:40 BK Fix 3 Oversidder Bane 1
157576 Kl. 11:40 Nørrebro United 5 B 1903 4 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
157577 Kl. 10:00 Bispebjerg BK 1 BK Fix 3
157578 Kl. 10:00 Jægersborg BK 1 B 1903 4
157579 Kl. 10:00 FB 2 KFUM 2
157580 Kl. 10:00 BK Hellas 4 Oversidder Bane 1
157581 Kl. 10:20 BK Union 2 Nørrebro United 5
157582 Kl. 10:20 Kastrup BK 3 FA 2000 3
157583 Kl. 10:20 Bispebjerg BK 1 B 1903 4
157584 Kl. 10:20 Jægersborg BK 1 BK Fix 3
157585 Kl. 10:40 Kastrup BK 3 Nørrebro United 5
157586 Kl. 10:40 FA 2000 3 FB 2
157587 Kl. 10:40 KFUM 2 BK Hellas 4
157588 Kl. 10:40 Oversidder BK Union 2 Bane 1
157589 Kl. 11:00 BK Fix 3 KFUM 2
157590 Kl. 11:00 FB 2 Jægersborg BK 1
157591 Kl. 11:00 BK Hellas 4 Bispebjerg BK 1
157592 Kl. 11:00 B 1903 4 Oversidder Bane 1
157593 Kl. 11:20 BK Fix 3 Kastrup BK 3
157594 Kl. 11:20 BK Union 2 Jægersborg BK 1
157595 Kl. 11:20 Nørrebro United 5 Bispebjerg BK 1 Bane 1
157596 Kl. 11:20 B 1903 4 FA 2000 3
157597 Kl. 11:40 Oversidder Kastrup BK 3 Bane 1
157598 Kl. 11:40 KFUM 2 BK Union 2
157599 Kl. 11:40 Nørrebro United 5 FB 2 Bane 1
157632 Kl. 11:40 FA 2000 3 BK Hellas 4
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Kunst, Genforeningspladsen Genforeningspladsen 53 2400 København NV
157633 Kl. 12:00 KFUM 2 Bispebjerg BK 1
157634 Kl. 12:00 FA 2000 3 Nørrebro United 5
157635 Kl. 12:00 FB 2 Kastrup BK 3
157636 Kl. 12:00 BK Fix 3 BK Hellas 4
157637 Kl. 12:20 BK Union 2 B 1903 4
157638 Kl. 12:20 Jægersborg BK 1 Oversidder
157639 Kl. 12:20 Kastrup BK 3 Bispebjerg BK 1
157640 Kl. 12:20 BK Fix 3 FA 2000 3
157641 Kl. 12:40 B 1903 4 FB 2
157642 Kl. 12:40 Nørrebro United 5 Jægersborg BK 1 Bane 1
157643 Kl. 12:40 BK Hellas 4 BK Union 2
157644 Kl. 12:40 Oversidder KFUM 2
157645 Kl. 13:00 Bispebjerg BK 1 FB 2
157646 Kl. 13:00 Nørrebro United 5 BK Fix 3 Bane 1
157647 Kl. 13:00 BK Hellas 4 Kastrup BK 3
157648 Kl. 13:00 KFUM 2 FA 2000 3
157649 Kl. 13:20 Bispebjerg BK 1 Oversidder
157650 Kl. 13:20 BK Union 2 BK Fix 3
157661 Kl. 13:20 Kastrup BK 3 B 1903 4
157662 Kl. 13:20 FA 2000 3 Jægersborg BK 1
157663 Kl. 13:40 Jægersborg BK 1 BK Hellas 4
157664 Kl. 13:40 FB 2 BK Union 2
157665 Kl. 13:40 B 1903 4 KFUM 2
157666 Kl. 13:40 Oversidder Nørrebro United 5
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
157667 Kl. 10:00 BK Union 2 FA 2000 3
157668 Kl. 10:00 KFUM 2 Kastrup BK 3
157669 Kl. 10:00 BK Fix 3 Oversidder
157670 Kl. 10:00 B 1903 4 Nørrebro United 5
157671 Kl. 10:20 FA 2000 3 Bispebjerg BK 1
157672 Kl. 10:20 Jægersborg BK 1 KFUM 2
157673 Kl. 10:20 Oversidder FB 2
157674 Kl. 10:20 Nørrebro United 5 BK Hellas 4
!
NB: BK Hellas 4 er taberdømt
Bane 1
157675 Kl. 10:40 Bispebjerg BK 1 BK Union 2
157676 Kl. 10:40 Kastrup BK 3 Jægersborg BK 1
157677 Kl. 10:40 FB 2 BK Fix 3
157678 Kl. 10:40 BK Hellas 4
!
NB: BK Hellas 4 er taberdømt
B 1903 4 Bane 1
157679 Kl. 11:00 BK Fix 3 Kastrup BK 3
157680 Kl. 11:00 BK Union 2 B 1903 4
157681 Kl. 11:00 FA 2000 3 Oversidder
157682 Kl. 11:00 KFUM 2 Nørrebro United 5
157683 Kl. 11:20 Nørrebro United 5 Bispebjerg BK 1 Bane 1
157684 Kl. 11:20 FB 2 KFUM 2
157685 Kl. 11:20 Oversidder BK Hellas 4
157686 Kl. 11:20 Jægersborg BK 1 FA 2000 3
157687 Kl. 11:40 Bispebjerg BK 1 Jægersborg BK 1
157688 Kl. 11:40 BK Hellas 4
!
NB: BK Hellas 4 er taberdømt
FB 2 Bane 1
157689 Kl. 11:40 Kastrup BK 3 BK Union 2
157690 Kl. 11:40 B 1903 4 BK Fix 3
Arrangør:
lørdag den. 05-10 2019
Spillested:
Engdraget Bane 1 Engdraget 2 2500 Valby
157691 Kl. 10:00 Oversidder Kastrup BK 3 Bane 1
157692 Kl. 10:00 BK Union 2 KFUM 2 Bane 1
157693 Kl. 10:00 Nørrebro United 5 FB 2 Bane 1
157728 Kl. 10:00 FA 2000 3 BK Hellas 4 Bane 1
157730 Kl. 10:20 BK Fix 3 Nørrebro United 5 Bane 1
157847 Kl. 10:20 BK Union 2 Jægersborg BK 1 Bane 1
158039 Kl. 10:20 Bispebjerg BK 1 Kastrup BK 3 Bane 1
158148 Kl. 10:20 FA 2000 3 B 1903 4 Bane 1
158162 Kl. 10:40 BK Fix 3 KFUM 2 Bane 1
158172 Kl. 10:40 FB 2 Jægersborg BK 1 Bane 1
158186 Kl. 10:40 BK Hellas 4 Bispebjerg BK 1 Bane 1
158408 Kl. 10:40 B 1903 4 Oversidder Bane 1
158584 Kl. 11:00 Kastrup BK 3 Nørrebro United 5 Bane 1
158585 Kl. 11:00 FB 2 FA 2000 3 Bane 1
158800 Kl. 11:00 KFUM 2 BK Hellas 4 Bane 1
158808 Kl. 11:00 Oversidder BK Union 2 Bane 1
158866 Kl. 11:20 Nørrebro United 5 BK Union 2 Bane 1
158867 Kl. 11:20 Kastrup BK 3 FA 2000 3 Bane 1
159214 Kl. 11:20 Bispebjerg BK 1 B 1903 4 Bane 1
159246 Kl. 11:20 Jægersborg BK 1 BK Fix 3 Bane 1
159249 Kl. 11:40 BK Hellas 4 BK Fix 3 Bane 1
159250 Kl. 11:40 Jægersborg BK 1 Oversidder Bane 1
159666 Kl. 11:40 B 1903 4 FB 2 Bane 1
159741 Kl. 11:40 KFUM 2 Bispebjerg BK 1 Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind