MENU

U8 Drenge (12) 5v5 1 Efterår, Pulje 1 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Tårnby Stadion Bane 1 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
474864 Kl. 12:00 B 93 1 HIK 1
!
NB: HIK 1 er taberdømt
Bane 1
474865 Kl. 12:00 AB Tårnby 1 KB 2
474866 Kl. 12:00 Kastrup BK 1 Skovshoved IF 1
474867 Kl. 12:00 Sundby BK 1 Hvidovre IF 1
474868 Kl. 12:20 FA 2000 1 KB 1
474869 Kl. 12:20 Dragør BK 1 BK Frem 1
474870 Kl. 12:20 B 93 1 KB 2
474871 Kl. 12:20 AB Tårnby 1 HIK 1
!
NB: HIK 1 er taberdømt
Bane 1
474872 Kl. 12:40 Skovshoved IF 1 Sundby BK 1
474873 Kl. 12:40 Hvidovre IF 1 Kastrup BK 1
474874 Kl. 12:40 Dragør BK 1 KB 1
474875 Kl. 12:40 FA 2000 1 BK Frem 1
474876 Kl. 13:00 Skovshoved IF 1 B 93 1
474922 Kl. 13:00 HIK 1
!
NB: HIK 1 er taberdømt
Kastrup BK 1 Bane 1
474923 Kl. 13:00 KB 2 Sundby BK 1
474924 Kl. 13:00 Hvidovre IF 1 AB Tårnby 1
474925 Kl. 13:20 KB 1 B 93 1
474926 Kl. 13:20 HIK 1
!
NB: HIK 1 er taberdømt
FA 2000 1 Bane 1
474927 Kl. 13:20 KB 2 Dragør BK 1
474928 Kl. 13:20 BK Frem 1 AB Tårnby 1
474929 Kl. 13:40 KB 1 Skovshoved IF 1
474930 Kl. 13:40 Kastrup BK 1 FA 2000 1
474931 Kl. 13:40 Sundby BK 1 Dragør BK 1
474932 Kl. 13:40 BK Frem 1 Hvidovre IF 1
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Frem, Valby IP Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
474933 Kl. 10:00 B 93 1 Sundby BK 1
474934 Kl. 10:00 HIK 1 Hvidovre IF 1
474935 Kl. 10:00 KB 2 FA 2000 1
474936 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 Dragør BK 1
474937 Kl. 10:20 Skovshoved IF 1 BK Frem 1
474938 Kl. 10:20 Kastrup BK 1 KB 1
474939 Kl. 10:20 B 93 1 Hvidovre IF 1
474940 Kl. 10:20 HIK 1 Sundby BK 1
474941 Kl. 10:40 Kastrup BK 1 BK Frem 1
474942 Kl. 10:40 KB 1 KB 2
474943 Kl. 10:40 FA 2000 1 AB Tårnby 1
474944 Kl. 10:40 Dragør BK 1 Skovshoved IF 1
474945 Kl. 11:00 Sundby BK 1 FA 2000 1
474947 Kl. 11:00 KB 2 HIK 1
474948 Kl. 11:00 AB Tårnby 1 B 93 1
474949 Kl. 11:00 Hvidovre IF 1 Dragør BK 1
474950 Kl. 11:20 Sundby BK 1 Kastrup BK 1
474951 Kl. 11:20 Skovshoved IF 1 HIK 1
474952 Kl. 11:20 BK Frem 1 B 93 1
474953 Kl. 11:20 Hvidovre IF 1 KB 1
474954 Kl. 11:40 Dragør BK 1 Kastrup BK 1
474955 Kl. 11:40 FA 2000 1 Skovshoved IF 1
474956 Kl. 11:40 BK Frem 1 KB 2
474957 Kl. 11:40 KB 1 AB Tårnby 1
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
474958 Kl. 10:00 FA 2000 1 B 93 1
474959 Kl. 10:00 KB 1 BK Frem 1
474960 Kl. 10:00 KB 2 Kastrup BK 1
474961 Kl. 10:00 Sundby BK 1 AB Tårnby 1
474962 Kl. 10:20 Skovshoved IF 1 Hvidovre IF 1
474963 Kl. 10:20 HIK 1 Dragør BK 1
474964 Kl. 10:20 Kastrup BK 1 B 93 1
474971 Kl. 10:20 Sundby BK 1 KB 1
474973 Kl. 10:40 Hvidovre IF 1 KB 2
474974 Kl. 10:40 BK Frem 1 HIK 1
474975 Kl. 10:40 AB Tårnby 1 Skovshoved IF 1
474976 Kl. 10:40 Dragør BK 1 FA 2000 1
474977 Kl. 11:00 B 93 1 KB 2
474978 Kl. 11:00 BK Frem 1 Sundby BK 1
474979 Kl. 11:00 AB Tårnby 1 Kastrup BK 1
474980 Kl. 11:00 FA 2000 1 KB 1
474981 Kl. 11:20 B 93 1 Dragør BK 1
474982 Kl. 11:20 Skovshoved IF 1 Sundby BK 1
474983 Kl. 11:20 Kastrup BK 1 Hvidovre IF 1
475008 Kl. 11:20 KB 1 HIK 1
475009 Kl. 11:40 HIK 1 AB Tårnby 1
475010 Kl. 11:40 KB 2 Skovshoved IF 1
475011 Kl. 11:40 Hvidovre IF 1 FA 2000 1
475012 Kl. 11:40 Dragør BK 1 BK Frem 1
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
475013 Kl. 10:00 Skovshoved IF 1 KB 1
475014 Kl. 10:00 FA 2000 1 Kastrup BK 1
475015 Kl. 10:00 Sundby BK 1 Dragør BK 1
475016 Kl. 10:00 Hvidovre IF 1 BK Frem 1
475017 Kl. 10:20 KB 1 B 93 1
475018 Kl. 10:20 HIK 1 FA 2000 1
475019 Kl. 10:20 Dragør BK 1 KB 2
475020 Kl. 10:20 BK Frem 1 AB Tårnby 1
475021 Kl. 10:40 B 93 1 Skovshoved IF 1
475022 Kl. 10:40 Kastrup BK 1 HIK 1
475023 Kl. 10:40 KB 2 Sundby BK 1
475024 Kl. 10:40 AB Tårnby 1 Hvidovre IF 1
475025 Kl. 11:00 Sundby BK 1 Kastrup BK 1
475026 Kl. 11:00 Skovshoved IF 1 Hvidovre IF 1
475027 Kl. 11:00 KB 1 Dragør BK 1
475028 Kl. 11:00 FA 2000 1 BK Frem 1
475029 Kl. 11:20 BK Frem 1 B 93 1
475030 Kl. 11:20 KB 2 FA 2000 1
475031 Kl. 11:20 Dragør BK 1 AB Tårnby 1
475032 Kl. 11:20 HIK 1 KB 1
475033 Kl. 11:40 B 93 1 HIK 1
475034 Kl. 11:40 AB Tårnby 1 KB 2
475035 Kl. 11:40 Kastrup BK 1 Skovshoved IF 1
475036 Kl. 11:40 Hvidovre IF 1 Sundby BK 1
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Skovshoved I P Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
475037 Kl. 14:00 Dragør BK 1 Kastrup BK 1
475038 Kl. 14:00 Skovshoved IF 1 FA 2000 1
475039 Kl. 14:00 BK Frem 1 KB 2
475040 Kl. 14:00 KB 1 AB Tårnby 1
475041 Kl. 14:20 Sundby BK 1 BK Frem 1
475042 Kl. 14:20 Skovshoved IF 1 HIK 1
475043 Kl. 14:20 B 93 1 Kastrup BK 1
475044 Kl. 14:20 KB 1 Hvidovre IF 1
475045 Kl. 14:40 Sundby BK 1 FA 2000 1
475046 Kl. 14:40 KB 2 HIK 1
475047 Kl. 14:40 AB Tårnby 1 B 93 1
475048 Kl. 14:40 Hvidovre IF 1 Dragør BK 1
475049 Kl. 15:00 Kastrup BK 1 BK Frem 1
475050 Kl. 15:00 KB 2 KB 1
475051 Kl. 15:00 FA 2000 1 AB Tårnby 1
475052 Kl. 15:00 Dragør BK 1 Skovshoved IF 1
475053 Kl. 15:20 BK Frem 1 Skovshoved IF 1
475054 Kl. 15:20 Kastrup BK 1 KB 1
475055 Kl. 15:20 B 93 1 Hvidovre IF 1
475056 Kl. 15:20 HIK 1 Sundby BK 1
475057 Kl. 15:40 AB Tårnby 1 Sundby BK 1
475058 Kl. 15:40 HIK 1 Dragør BK 1
475059 Kl. 15:40 Hvidovre IF 1 KB 2
475060 Kl. 15:40 FA 2000 1 B 93 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind