MENU

U8 Drenge (12) 5v5 1 Efterår, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
475064 Kl. 10:00 Oversidder BK Fix 1
475061 Kl. 10:00 KB 4 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Bane 1
475062 Kl. 10:00 HIK 2 KB 3
475065 Kl. 10:20 B 93 2
!
NB: B 93 2 er taberdømt
BK Hellas 1 Bane 1
475066 Kl. 10:20 BK Rødovre 1 Oversidder
475067 Kl. 10:20 KB 4
!
NB: KB 4 er taberdømt
KB 3 Bane 1
475068 Kl. 10:20 HIK 2 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Bane 1
475069 Kl. 10:40 Nørrebro United 1 Oversidder
475070 Kl. 10:40 BK Fix 1 Sundby BK 2
475072 Kl. 10:40 BK Rødovre 1 BK Hellas 1
475074 Kl. 10:40 B 93 2 Oversidder
475075 Kl. 11:00 Nørrebro United 1 KB 4
!
NB: KB 4 er taberdømt
Bane 1
475076 Kl. 11:00 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Sundby BK 2 Bane 1
475077 Kl. 11:00 KB 3 Oversidder
475078 Kl. 11:00 BK Fix 1 HIK 2
475063 Kl. 11:00 Sundby BK 2 Nørrebro United 1 Bane 1
475091 Kl. 11:20 BK Hellas 1 KB 4
!
NB: KB 4 er taberdømt
Bane 1
475092 Kl. 11:20 KB 5 B 93 2
!
NB: B 93 2 er taberdømt
Bane 1
475093 Kl. 11:20 KB 3 BK Rødovre 1
475094 Kl. 11:20 Oversidder HIK 2
475095 Kl. 11:40 BK Hellas 1 Nørrebro United 1
475096 Kl. 11:40 Sundby BK 2 B 93 2
!
NB: B 93 2 er taberdømt
Bane 1
475097 Kl. 11:40 Oversidder BK Rødovre 1
475098 Kl. 11:40 Oversidder BK Fix 1
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
475099 Kl. 12:00 KB 4 Oversidder
475100 Kl. 12:00 KB 5 BK Fix 1
475101 Kl. 12:00 KB 3 B 93 2
475102 Kl. 12:00 HIK 2
!
NB: HIK 2 er taberdømt
BK Rødovre 1 Bane 1
475103 Kl. 12:20 Nørrebro United 1 Oversidder
475104 Kl. 12:20 Sundby BK 2 BK Hellas 1 Bane 1
475105 Kl. 12:20 KB 4 BK Fix 1
475106 Kl. 12:20 KB 5 Oversidder
475107 Kl. 12:40 Sundby BK 2 Oversidder Bane 1
475108 Kl. 12:40 BK Hellas 1 KB 3
475109 Kl. 12:40 B 93 2 HIK 2
!
NB: HIK 2 er taberdømt
Bane 1
475110 Kl. 12:40 BK Rødovre 1 Nørrebro United 1
475111 Kl. 13:00 Oversidder B 93 2
475112 Kl. 13:00 KB 3 KB 5
475113 Kl. 13:00 HIK 2
!
NB: HIK 2 er taberdømt
KB 4 Bane 1
475114 Kl. 13:00 BK Fix 1 BK Rødovre 1
475115 Kl. 13:20 Oversidder Sundby BK 2
475116 Kl. 13:20 Nørrebro United 1 KB 5
475117 Kl. 13:20 Oversidder KB 4
475209 Kl. 13:20 BK Fix 1 BK Hellas 1
475210 Kl. 13:40 BK Rødovre 1 Sundby BK 2
475211 Kl. 13:40 B 93 2 Nørrebro United 1
475212 Kl. 13:40 Oversidder KB 3
475213 Kl. 13:40 BK Hellas 1 HIK 2
!
NB: HIK 2 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 14-09 2019
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
475214 Kl. 10:00 B 93 2 KB 4
475215 Kl. 10:00 BK Hellas 1 Oversidder
475217 Kl. 10:00 KB 3 Sundby BK 2
475218 Kl. 10:00 Oversidder HIK 2
475219 Kl. 10:20 Nørrebro United 1 BK Fix 1
475220 Kl. 10:20 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
BK Rødovre 1 Bane 1
475221 Kl. 10:20 Sundby BK 2 KB 4 Bane 1
475222 Kl. 10:20 Oversidder BK Hellas 1
475223 Kl. 10:40 BK Fix 1 KB 3
475224 Kl. 10:40 Oversidder KB 5
475225 Kl. 10:40 HIK 2 Nørrebro United 1
475226 Kl. 10:40 BK Rødovre 1 B 93 2
475227 Kl. 11:00 KB 4 KB 3
475228 Kl. 11:00 Oversidder Oversidder
475229 Kl. 11:00 HIK 2 Sundby BK 2
475230 Kl. 11:00 B 93 2 BK Hellas 1
475231 Kl. 11:20 KB 4 BK Rødovre 1
475232 Kl. 11:20 Nørrebro United 1 Oversidder
475233 Kl. 11:20 Sundby BK 2 BK Fix 1 Bane 1
475234 Kl. 11:20 BK Hellas 1 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Bane 1
475235 Kl. 11:40 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
HIK 2 Bane 1
475236 Kl. 11:40 KB 3 Nørrebro United 1
475237 Kl. 11:40 BK Fix 1 B 93 2
475238 Kl. 11:40 BK Rødovre 1 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Fælledparken Bane 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
475239 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 BK Hellas 1 Bane 1
475240 Kl. 10:00 B 93 2 Sundby BK 2 Bane 1
475241 Kl. 10:00 Oversidder BK Rødovre 1 Bane 1
475242 Kl. 10:00 BK Fix 1 Oversidder Bane 1
475243 Kl. 10:20 BK Hellas 1 KB 4 Bane 1
475244 Kl. 10:20 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
B 93 2 Bane 1
475245 Kl. 10:20 BK Rødovre 1 KB 3 Bane 1
475246 Kl. 10:20 Oversidder HIK 2 Bane 1
475247 Kl. 10:40 KB 4 Nørrebro United 1 Bane 1
475248 Kl. 10:40 Sundby BK 2 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Bane 1
475249 Kl. 10:40 KB 3 Oversidder Bane 1
475250 Kl. 10:40 HIK 2 BK Fix 1 Bane 1
475251 Kl. 11:00 Oversidder Sundby BK 2 Bane 1
475252 Kl. 11:00 Nørrebro United 1 BK Fix 1 Bane 1
475253 Kl. 11:00 BK Hellas 1 BK Rødovre 1 Bane 1
475254 Kl. 11:00 B 93 2 Oversidder Bane 1
475255 Kl. 11:20 Oversidder KB 4 Bane 1
475256 Kl. 11:20 KB 3 B 93 2 Bane 1
475257 Kl. 11:20 BK Rødovre 1 HIK 2 Bane 1
475259 Kl. 11:20 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
BK Hellas 1 Bane 1
475260 Kl. 11:40 KB 4 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Bane 1
475261 Kl. 11:40 HIK 2 KB 3 Bane 1
475262 Kl. 11:40 Sundby BK 2 Nørrebro United 1 Bane 1
475263 Kl. 11:40 BK Fix 1 Oversidder Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Kunst, B93 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
475264 Kl. 12:00 BK Rødovre 1 Sundby BK 2
475265 Kl. 12:00 Nørrebro United 1 B 93 2
475266 Kl. 12:00 Oversidder KB 3
475267 Kl. 12:00 BK Hellas 1 HIK 2
475268 Kl. 12:20 Oversidder Oversidder
475269 Kl. 12:20 Nørrebro United 1 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Bane 1
475270 Kl. 12:20 KB 4 Sundby BK 2
475271 Kl. 12:20 BK Hellas 1 BK Fix 1
475272 Kl. 12:40 Oversidder B 93 2
475273 Kl. 12:40 KB 3 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Bane 1
475274 Kl. 12:40 HIK 2 KB 4
475275 Kl. 12:40 BK Fix 1 BK Rødovre 1
475276 Kl. 12:40 Sundby BK 2 Oversidder Bane 1
475277 Kl. 13:00 KB 3 BK Hellas 1
475278 Kl. 13:00 B 93 2 HIK 2
475279 Kl. 13:00 BK Rødovre 1 Nørrebro United 1
475280 Kl. 13:20 Oversidder Nørrebro United 1
475497 Kl. 13:20 Sundby BK 2 BK Hellas 1 Bane 1
475498 Kl. 13:20 KB 4 BK Fix 1
475499 Kl. 13:20 KB 5 Oversidder
475501 Kl. 13:40 HIK 2 Oversidder
475502 Kl. 13:40 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
BK Rødovre 1 Bane 1
475503 Kl. 13:40 BK Fix 1 KB 3
475504 Kl. 13:40 B 93 2 KB 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind