MENU

U8 Drenge (12) 5v5 3 Efterår, Pulje 1 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Tingbjerg I P Bane 1 Ruten 2 2700 Brønshøj
475505 Kl. 12:00 BK Skjold 3
!
NB: BK Skjold 3 er taberdømt
Ørestad IF 1 Bane 1
475506 Kl. 12:00 Brønshøj BK 2 Vanløse IF 1
475507 Kl. 12:00 Østerbro IF 2 Jægersborg BK 1
475598 Kl. 12:00 Tårnby FF 1 CIK 1
475599 Kl. 12:20 Nørrebro United 3 AB Tårnby 5
!
NB: AB Tårnby 5 er taberdømt
Bane 1
475600 Kl. 12:20 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
BK Union 1 Bane 1
475601 Kl. 12:20 BK Skjold 3
!
NB: BK Skjold 3 er taberdømt
Vanløse IF 1 Bane 1
475602 Kl. 12:20 Brønshøj BK 2 Ørestad IF 1
475603 Kl. 12:40 Jægersborg BK 1 Tårnby FF 1
475604 Kl. 12:40 CIK 1 Østerbro IF 2
475605 Kl. 12:40 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
AB Tårnby 5 Bane 1
475606 Kl. 12:40 Nørrebro United 3 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Bane 1
475607 Kl. 13:00 Jægersborg BK 1 BK Skjold 3
!
NB: BK Skjold 3 er taberdømt
Bane 1
475608 Kl. 13:00 Ørestad IF 1 Østerbro IF 2
475609 Kl. 13:00 Vanløse IF 1 Tårnby FF 1
475610 Kl. 13:00 CIK 1 Brønshøj BK 2
475611 Kl. 13:20 AB Tårnby 5
!
NB: AB Tårnby 5 er taberdømt
BK Skjold 3 Bane 1
475612 Kl. 13:20 Ørestad IF 1 Nørrebro United 3
475613 Kl. 13:20 Vanløse IF 1 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Bane 1
475614 Kl. 13:20 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Brønshøj BK 2 Bane 1
475615 Kl. 13:40 AB Tårnby 5
!
NB: AB Tårnby 5 er taberdømt
Jægersborg BK 1 Bane 1
475616 Kl. 13:40 Østerbro IF 2 Nørrebro United 3
475617 Kl. 13:40 Tårnby FF 1 KB 10
475618 Kl. 13:40 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
CIK 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Kunst, Genforeningspladsen Genforeningspladsen 53 2400 København NV
475619 Kl. 14:00 BK Skjold 3 Tårnby FF 1
475620 Kl. 14:00 Ørestad IF 1 CIK 1
475621 Kl. 14:00 Vanløse IF 1 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Bane 1
475622 Kl. 14:00 Brønshøj BK 2 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Bane 1
475623 Kl. 14:20 Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
BK Union 1 Bane 1
475624 Kl. 14:20 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
AB Tårnby 5 Bane 1
475625 Kl. 14:20 BK Skjold 3 CIK 1
475626 Kl. 14:20 Ørestad IF 1 Tårnby FF 1
475627 Kl. 14:40 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
BK Union 1 Bane 1
475628 Kl. 14:40 AB Tårnby 5 Vanløse IF 1
475629 Kl. 14:40 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Brønshøj BK 2 Bane 1
475630 Kl. 14:40 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Jægersborg BK 1 Bane 1
475631 Kl. 15:00 Tårnby FF 1 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Bane 1
475632 Kl. 15:00 Vanløse IF 1 Ørestad IF 1
475633 Kl. 15:00 Brønshøj BK 2 BK Skjold 3
475634 Kl. 15:00 CIK 1 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Bane 1
475635 Kl. 15:20 Tårnby FF 1 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
Bane 1
475636 Kl. 15:20 Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
Ørestad IF 1 Bane 1
475637 Kl. 15:20 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
BK Skjold 3 Bane 1
475638 Kl. 15:20 CIK 1 AB Tårnby 5
475639 Kl. 15:40 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Østerbro IF 2 Bane 1
475640 Kl. 15:40 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Jægersborg BK 1 Bane 1
475641 Kl. 15:40 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Vanløse IF 1 Bane 1
475642 Kl. 15:40 AB Tårnby 5 Brønshøj BK 2
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Holmens IA Bane 1 Arsenalvej 6 1436 København K
475643 Kl. 10:00 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
BK Skjold 3 Bane 1
475644 Kl. 10:00 AB Tårnby 5 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Bane 1
475645 Kl. 10:00 Vanløse IF 1 Østerbro IF 2
475646 Kl. 10:00 Tårnby FF 1 Brønshøj BK 2
475647 Kl. 10:20 Jægersborg BK 1 CIK 1
475648 Kl. 10:20 Ørestad IF 1 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Bane 1
475649 Kl. 10:20 Østerbro IF 2 BK Skjold 3
475650 Kl. 10:20 Tårnby FF 1 AB Tårnby 5
475651 Kl. 10:40 CIK 1 Vanløse IF 1
475652 Kl. 10:40 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Ørestad IF 1 Bane 1
475653 Kl. 10:40 Brønshøj BK 2 Jægersborg BK 1
475654 Kl. 10:40 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Nørrebro United 3 Bane 1
475655 Kl. 11:00 BK Skjold 3 Vanløse IF 1
475656 Kl. 11:00 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Tårnby FF 1 Bane 1
475657 Kl. 11:00 Brønshøj BK 2 Østerbro IF 2
475658 Kl. 11:00 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
AB Tårnby 5 Bane 1
475659 Kl. 11:20 BK Skjold 3 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Bane 1
475660 Kl. 11:20 Jægersborg BK 1 Tårnby FF 1
475661 Kl. 11:20 Østerbro IF 2 CIK 1
475662 Kl. 11:20 AB Tårnby 5 Ørestad IF 1
475663 Kl. 11:40 Ørestad IF 1 Brønshøj BK 2
475664 Kl. 11:40 Vanløse IF 1 Jægersborg BK 1
475665 Kl. 11:40 CIK 1 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Bane 1
475666 Kl. 11:40 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
BK Union 1 Bane 1
lørdag den. 21-09 2019
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
475667 Kl. 10:00 Jægersborg BK 1 AB Tårnby 5
475668 Kl. 10:00 Nørrebro United 3 Østerbro IF 2
475669 Kl. 10:00 Tårnby FF 1 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Bane 1
475670 Kl. 10:00 CIK 1 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Bane 1
475671 Kl. 10:20 AB Tårnby 5 BK Skjold 3
475672 Kl. 10:20 Ørestad IF 1 Nørrebro United 3
475673 Kl. 10:20 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Vanløse IF 1 Bane 1
475674 Kl. 10:20 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Brønshøj BK 2 Bane 1
475675 Kl. 10:40 BK Skjold 3 Jægersborg BK 1
475676 Kl. 10:40 Østerbro IF 2 Ørestad IF 1
475677 Kl. 10:40 Vanløse IF 1 Tårnby FF 1
475678 Kl. 10:40 Brønshøj BK 2 CIK 1
475679 Kl. 11:00 Tårnby FF 1 Østerbro IF 2
475680 Kl. 11:00 Jægersborg BK 1 CIK 1
475681 Kl. 11:00 AB Tårnby 5 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Bane 1
475682 Kl. 11:00 Nørrebro United 3 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Bane 1
475683 Kl. 11:20 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
BK Skjold 3 Bane 1
475684 Kl. 11:20 Vanløse IF 1 Nørrebro United 3
475685 Kl. 11:20 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Brønshøj BK 2 Bane 1
475686 Kl. 11:20 Ørestad IF 1 AB Tårnby 5
475687 Kl. 11:40 BK Skjold 3 Ørestad IF 1
475688 Kl. 11:40 Brønshøj BK 2 Vanløse IF 1
475690 Kl. 11:40 Østerbro IF 2 Jægersborg BK 1
475691 Kl. 11:40 CIK 1 Tårnby FF 1
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Kunst, Vanløse I P Bane 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
475692 Kl. 12:00 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Østerbro IF 2 Bane 1
475693 Kl. 12:00 Jægersborg BK 1 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Bane 1
475694 Kl. 12:00 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Vanløse IF 1 Bane 1
475695 Kl. 12:00 AB Tårnby 5 Brønshøj BK 2
475696 Kl. 12:20 Tårnby FF 1 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Bane 1
475697 Kl. 12:20 Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
Ørestad IF 1 Bane 1
475698 Kl. 12:20 BK Skjold 3 Østerbro IF 2
475699 Kl. 12:20 AB Tårnby 5 CIK 1
475700 Kl. 12:40 Tårnby FF 1 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Bane 1
475701 Kl. 12:40 Vanløse IF 1 Ørestad IF 1
475702 Kl. 12:40 Brønshøj BK 2 BK Skjold 3
475703 Kl. 12:40 CIK 1 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Bane 1
475704 Kl. 13:00 Østerbro IF 2 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Bane 1
475705 Kl. 13:00 Vanløse IF 1 AB Tårnby 5
475706 Kl. 13:00 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Brønshøj BK 2 Bane 1
475707 Kl. 13:00 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Jægersborg BK 1 Bane 1
475708 Kl. 13:20 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Jægersborg BK 1 Bane 1
475709 Kl. 13:20 Østerbro IF 2 AB Tårnby 5
475710 Kl. 13:20 BK Skjold 3 CIK 1
475711 Kl. 13:20 Ørestad IF 1 Tårnby FF 1
475712 Kl. 13:40 Brønshøj BK 2 Tårnby FF 1
475713 Kl. 13:40 Ørestad IF 1 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Bane 1
475715 Kl. 13:40 CIK 1 Vanløse IF 1
475716 Kl. 13:40 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
BK Skjold 3 Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind