MENU

U8 Drenge (12) 5v5 4 Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Fælledparken Bane 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
479090 Kl. 10:20 HB BK Stefan 1 Bane 1
479096 Kl. 10:20 HB Nørrebro United 5 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Husumparken Bane 1 Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
479091 Kl. 10:00 KFUM 1
!
NB: KFUM 1 er taberdømt
BK Union 2 Bane 1
479092 Kl. 10:00 Husum BK 2 B 93 6 Bane 1
479089 Kl. 10:00 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
Nørrebro United 5 Bane 1
479093 Kl. 10:20 Østerbro IF 3
!
NB: Østerbro IF 3 er taberdømt
HIK 4 Bane 1
479094 Kl. 10:20 Oversidder Oversidder Bane 1
479095 Kl. 10:20 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
BK Stefan 1 Bane 1
479097 Kl. 10:40 BK Union 2 Husum BK 2 Bane 1
479098 Kl. 10:40 B 93 6 KFUM 1
!
NB: KFUM 1 er taberdømt
Bane 1
479099 Kl. 10:40 Oversidder HIK 4 Bane 1
479100 Kl. 10:40 Østerbro IF 3 Oversidder Bane 1
479101 Kl. 11:00 BK Union 2 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
Bane 1
479102 Kl. 11:00 Nørrebro United 5
!
NB: Nørrebro United 5 er taberdømt
KFUM 1 Bane 1
479103 Kl. 11:00 BK Stefan 1 Husum BK 2 Bane 1
479104 Kl. 11:00 B 93 6 HB Bane 1
479105 Kl. 11:20 HIK 4 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
Bane 1
479106 Kl. 11:20 Nørrebro United 5
!
NB: Nørrebro United 5 er taberdømt
Østerbro IF 3 Bane 1
479107 Kl. 11:20 BK Stefan 1 Oversidder Bane 1
479108 Kl. 11:20 Oversidder HB Bane 1
479109 Kl. 11:40 HIK 4
!
NB: HIK 4 er taberdømt
BK Union 2 Bane 1
479110 Kl. 11:40 KFUM 1 Østerbro IF 3
!
NB: Østerbro IF 3 er taberdømt
Bane 1
479111 Kl. 11:40 Husum BK 2 Oversidder Bane 1
479112 Kl. 11:40 Oversidder B 93 6 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Fælledparken Bane 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
480304 Kl. 11:00 HB JIF Hakoah 1 Bane 1
480208 Kl. 11:00 HB Oversidder
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Kunst, Genforeningspladsen Bane 1 Genforeningspladsen 53 2400 København NV
479113 Kl. 12:00 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
Husum BK 2 Bane 1
479114 Kl. 12:00 Nørrebro United 5 B 93 6
479115 Kl. 12:00 BK Stefan 1 Østerbro IF 3
480209 Kl. 12:20 BK Union 2 Oversidder
480210 Kl. 12:20 KFUM 1 HIK 4
!
NB: HIK 4 er taberdømt
Bane 1
480212 Kl. 12:20 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
B 93 6 Bane 1
480213 Kl. 12:20 Nørrebro United 5 Husum BK 2
!
NB: Husum BK 2 er taberdømt
Bane 1
480298 Kl. 12:40 KFUM 1 Oversidder
480299 Kl. 12:40 HIK 4
!
NB: HIK 4 er taberdømt
BK Stefan 1 Bane 1
480300 Kl. 12:40 Østerbro IF 3 HB Bane 1
480301 Kl. 12:40 Oversidder BK Union 2
480302 Kl. 13:00 Husum BK 2
!
NB: Husum BK 2 er taberdømt
Østerbro IF 3 Bane 1
480303 Kl. 13:00 BK Stefan 1 Nørrebro United 5
480305 Kl. 13:00 B 93 6 Oversidder
480306 Kl. 13:20 Husum BK 2
!
NB: Husum BK 2 er taberdømt
KFUM 1 Bane 1
480307 Kl. 13:20 BK Union 2 Nørrebro United 5
480892 Kl. 13:20 Oversidder JIF Hakoah 1
480893 Kl. 13:20 B 93 6 HIK 4
!
NB: HIK 4 er taberdømt
Bane 1
480894 Kl. 13:40 Oversidder KFUM 1
480895 Kl. 13:40 Østerbro IF 3 BK Union 2
480897 Kl. 13:40 Oversidder BK Stefan 1
480899 Kl. 13:40 HIK 4 HB Bane 1
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Emdrupparken Bane 1 Nøkkerosevej 23 2400 København NV
491229 Kl. 10:00 Østerbro IF 3 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
Bane 1
491230 Kl. 10:00 HIK 4 Oversidder
491231 Kl. 10:00 BK Stefan 1 KFUM 1
491232 Kl. 10:00 Husum BK 2 HB Bane 1
491233 Kl. 10:20 BK Union 2 B 93 6
491234 Kl. 10:20 Nørrebro United 5 Oversidder
491235 Kl. 10:20 KFUM 1 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
Bane 1
491236 Kl. 10:20 Husum BK 2
!
NB: Husum BK 2 er taberdømt
HIK 4 Bane 1
491237 Kl. 10:40 B 93 6 BK Stefan 1
491238 Kl. 10:40 Oversidder Nørrebro United 5
491240 Kl. 10:40 Oversidder Østerbro IF 3
491241 Kl. 11:00 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
BK Stefan 1 Bane 1
491242 Kl. 11:00 Oversidder Husum BK 2
491244 Kl. 11:00 Østerbro IF 3 HIK 4
491245 Kl. 11:20 JIF Hakoah 1 Oversidder
491246 Kl. 11:20 BK Union 2 Husum BK 2
!
NB: Husum BK 2 er taberdømt
Bane 1
491247 Kl. 11:20 KFUM 1 B 93 6
491248 Kl. 11:20 HIK 4 Nørrebro United 5
!
NB: Nørrebro United 5 er taberdømt
Bane 1
491249 Kl. 11:40 Nørrebro United 5 HB
491250 Kl. 11:40 BK Stefan 1 BK Union 2
491251 Kl. 11:40 B 93 6 Østerbro IF 3
491252 Kl. 11:40 Oversidder Oversidder
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
491243 Kl. 11:00 HB KFUM 1
491239 Kl. 11:00 HB BK Union 2
Arrangør:
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
503636 Kl. 11:40 HB B 93 6
503721 Kl. 11:40 HB BK Stefan 1
Arrangør:
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Kunst, B93 Bane 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
491253 Kl. 12:00 BK Union 2 HIK 4
!
NB: HIK 4 er taberdømt
Bane 1
491254 Kl. 12:00 Østerbro IF 3 KFUM 1
!
NB: KFUM 1 er taberdømt
Bane 1
491255 Kl. 12:00 Husum BK 2 Oversidder
491256 Kl. 12:00 B 93 6 Oversidder
491257 Kl. 12:20 HIK 4 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
Bane 1
491258 Kl. 12:20 Nørrebro United 5
!
NB: Nørrebro United 5 er taberdømt
Østerbro IF 3 Bane 1
491259 Kl. 12:20 Oversidder BK Stefan 1
491260 Kl. 12:20 Oversidder HB
495017 Kl. 12:40 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
BK Union 2 Bane 1
497249 Kl. 12:40 KFUM 1
!
NB: KFUM 1 er taberdømt
Nørrebro United 5 Bane 1
503604 Kl. 12:40 BK Stefan 1 Husum BK 2
503659 Kl. 13:00 Husum BK 2 KFUM 1
!
NB: KFUM 1 er taberdømt
Bane 1
503672 Kl. 13:00 BK Union 2
!
NB: BK Union 2 er taberdømt
B 93 6 Bane 1
503673 Kl. 13:00 HIK 4 Oversidder
503674 Kl. 13:00 Østerbro IF 3 Oversidder
503675 Kl. 13:20 Oversidder JIF Hakoah 1
503676 Kl. 13:20 BK Stefan 1 Østerbro IF 3
503677 Kl. 13:20 Oversidder HB
503678 Kl. 13:20 Nørrebro United 5 HIK 4
!
NB: HIK 4 er taberdømt
Bane 1
503719 Kl. 13:40 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
Nørrebro United 5 Bane 1
503722 Kl. 13:40 KFUM 1
!
NB: KFUM 1 er taberdømt
BK Union 2 Bane 1
503727 Kl. 13:40 B 93 6 Husum BK 2
lørdag den. 05-10 2019
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
503735 Kl. 12:00 Oversidder KFUM 1
503736 Kl. 12:00 BK Union 2 Østerbro IF 3
503737 Kl. 12:00 Oversidder BK Stefan 1
503738 Kl. 12:00 HIK 4 HB
503743 Kl. 12:20 Husum BK 2 Oversidder
503744 Kl. 12:20 BK Union 2 Nørrebro United 5
!
NB: Nørrebro United 5 er taberdømt
Bane 1
503745 Kl. 12:20 JIF Hakoah 1 KFUM 1
!
NB: KFUM 1 er taberdømt
Bane 1
503753 Kl. 12:20 HIK 4 B 93 6
503754 Kl. 12:40 Husum BK 2 Østerbro IF 3
503769 Kl. 12:40 BK Stefan 1 Nørrebro United 5
!
NB: Nørrebro United 5 er taberdømt
Bane 1
503794 Kl. 12:40 HB JIF Hakoah 1 Bane 1
503896 Kl. 12:40 B 93 6 Oversidder
503897 Kl. 13:00 KFUM 1 Oversidder
503898 Kl. 13:00 BK Stefan 1 HIK 4
503899 Kl. 13:00 Østerbro IF 3 HB
503925 Kl. 13:00 Oversidder BK Union 2
503926 Kl. 13:20 Oversidder BK Union 2
503927 Kl. 13:20 KFUM 1
!
NB: KFUM 1 er taberdømt
HIK 4 Bane 1
503992 Kl. 13:20 JIF Hakoah 1 B 93 6
504009 Kl. 13:20 Nørrebro United 5
!
NB: Nørrebro United 5 er taberdømt
Husum BK 2 Bane 1
504018 Kl. 13:40 HB Husum BK 2 Bane 1
504019 Kl. 13:40 Nørrebro United 5 Oversidder
504020 Kl. 13:40 B 93 6 BK Stefan 1
504021 Kl. 13:40 Østerbro IF 3 JIF Hakoah 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind