MENU

U7 Drenge (13) Øvet 3v3 Efterår, Pulje 1 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Frem, Valby IP Bane 1 Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
792609 Kl. 10:00 Østerbro IF 1 HIK 1 Bane 1
792610 Kl. 10:00 FA 2000 1 BK Skjold 1 Bane 1
792611 Kl. 10:00 B 1903 1 B 93 1 Bane 1
792612 Kl. 10:00 Fremad Valby 1 KB 7 Bane 1
792613 Kl. 10:20 Vanløse IF 1 BK Fix 1 Bane 1
792614 Kl. 10:20 KB 1 Oversidder Bane 1
792615 Kl. 10:20 Østerbro IF 1 BK Skjold 1 Bane 1
792616 Kl. 10:20 FA 2000 1 HIK 1 Bane 1
792617 Kl. 10:40 B 93 1 Fremad Valby 1 Bane 1
792618 Kl. 10:40 KB 7 B 1903 1 Bane 1
792619 Kl. 10:40 KB 1 BK Fix 1 Bane 1
792620 Kl. 10:40 Vanløse IF 1 Oversidder Bane 1
792621 Kl. 11:00 B 93 1 Østerbro IF 1 Bane 1
792622 Kl. 11:00 HIK 1 B 1903 1 Bane 1
792623 Kl. 11:00 BK Skjold 1 Fremad Valby 1 Bane 1
792624 Kl. 11:00 KB 7 FA 2000 1 Bane 1
792625 Kl. 11:20 BK Fix 1 Østerbro IF 1 Bane 1
792626 Kl. 11:20 HIK 1 Vanløse IF 1 Bane 1
792627 Kl. 11:20 BK Skjold 1 KB 1 Bane 1
792628 Kl. 11:20 Oversidder FA 2000 1 Bane 1
792629 Kl. 11:40 BK Fix 1 B 93 1 Bane 1
792630 Kl. 11:40 B 1903 1 Vanløse IF 1 Bane 1
792631 Kl. 11:40 Fremad Valby 1 KB 1 Bane 1
792632 Kl. 11:40 Oversidder KB 7 Bane 1
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
792633 Kl. 12:00 Østerbro IF 1 Fremad Valby 1
792634 Kl. 12:00 HIK 1 KB 7
792635 Kl. 12:00 BK Skjold 1
!
NB: BK Skjold 1 er taberdømt
Vanløse IF 1 Bane 1
792636 Kl. 12:00 FA 2000 1 KB 1
792637 Kl. 12:20 B 93 1 Oversidder
792638 Kl. 12:20 B 1903 1 BK Fix 1
792639 Kl. 12:20 Østerbro IF 1 KB 7
792640 Kl. 12:20 HIK 1 Fremad Valby 1
792641 Kl. 12:40 B 1903 1 Oversidder
792642 Kl. 12:40 BK Fix 1 BK Skjold 1
!
NB: BK Skjold 1 er taberdømt
Bane 1
792643 Kl. 12:40 Vanløse IF 1 FA 2000 1
792644 Kl. 12:40 KB 1 B 93 1
792645 Kl. 13:00 Fremad Valby 1 Vanløse IF 1
792646 Kl. 13:00 BK Skjold 1
!
NB: BK Skjold 1 er taberdømt
HIK 1 Bane 1
792647 Kl. 13:00 FA 2000 1 Østerbro IF 1
792648 Kl. 13:00 KB 7 KB 1
792649 Kl. 13:20 Fremad Valby 1 B 1903 1
792650 Kl. 13:20 B 93 1 HIK 1
792651 Kl. 13:20 Oversidder Østerbro IF 1
792652 Kl. 13:20 KB 7 BK Fix 1
792653 Kl. 13:40 KB 1 B 1903 1
792654 Kl. 13:40 Vanløse IF 1 B 93 1
792655 Kl. 13:40 Oversidder BK Skjold 1 Bane 1
792686 Kl. 13:40 BK Fix 1 FA 2000 1
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
792687 Kl. 10:00 Vanløse IF 1 Østerbro IF 1
792688 Kl. 10:00 BK Fix 1 Oversidder
792689 Kl. 10:00 BK Skjold 1 B 1903 1
792690 Kl. 10:00 Fremad Valby 1 FA 2000 1
792691 Kl. 10:20 B 93 1 KB 7
792692 Kl. 10:20 HIK 1 KB 1
792693 Kl. 10:20 B 1903 1 Østerbro IF 1
792694 Kl. 10:20 Fremad Valby 1 BK Fix 1
792695 Kl. 10:40 KB 7 BK Skjold 1
792696 Kl. 10:40 Oversidder HIK 1
792697 Kl. 10:40 FA 2000 1 B 93 1
792698 Kl. 10:40 KB 1 Vanløse IF 1
792699 Kl. 11:00 Østerbro IF 1 BK Skjold 1
792700 Kl. 11:00 Oversidder Fremad Valby 1
792701 Kl. 11:00 FA 2000 1 B 1903 1
792702 Kl. 11:00 Vanløse IF 1 BK Fix 1
792703 Kl. 11:20 Østerbro IF 1 KB 1
792704 Kl. 11:20 B 93 1 Fremad Valby 1
792705 Kl. 11:20 B 1903 1 KB 7
792706 Kl. 11:20 BK Fix 1 HIK 1
792707 Kl. 11:40 HIK 1 FA 2000 1
792708 Kl. 11:40 BK Skjold 1 B 93 1
792709 Kl. 11:40 KB 7 Vanløse IF 1
792710 Kl. 11:40 KB 1 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
792711 Kl. 13:15 B 93 1 BK Fix 1
792712 Kl. 13:15 Vanløse IF 1 B 1903 1
792713 Kl. 13:15 Fremad Valby 1 KB 1
792714 Kl. 13:15 KB 7 Oversidder
792715 Kl. 13:35 BK Fix 1 Østerbro IF 1
792716 Kl. 13:35 HIK 1 Vanløse IF 1
792717 Kl. 13:35 KB 1 BK Skjold 1
792718 Kl. 13:35 Oversidder FA 2000 1
792719 Kl. 13:55 Østerbro IF 1 B 93 1
792720 Kl. 13:55 B 1903 1 HIK 1
792721 Kl. 13:55 BK Skjold 1 Fremad Valby 1
792722 Kl. 13:55 FA 2000 1 KB 7
792723 Kl. 14:15 Fremad Valby 1 B 1903 1
792724 Kl. 14:15 B 93 1 KB 7
792725 Kl. 14:15 BK Fix 1 KB 1
792726 Kl. 14:15 Vanløse IF 1 Oversidder
792727 Kl. 14:35 Oversidder Østerbro IF 1
792728 Kl. 14:35 BK Skjold 1 Vanløse IF 1
792729 Kl. 14:35 KB 1 FA 2000 1
792730 Kl. 14:35 HIK 1 BK Fix 1
792731 Kl. 14:55 Østerbro IF 1 HIK 1
792732 Kl. 14:55 FA 2000 1 BK Skjold 1
792733 Kl. 14:55 B 1903 1 B 93 1
792734 Kl. 14:55 KB 7 Fremad Valby 1
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
792735 Kl. 10:00 KB 1 B 1903 1
792736 Kl. 10:00 B 93 1 Vanløse IF 1
792737 Kl. 10:00 Oversidder BK Skjold 1
792738 Kl. 10:00 BK Fix 1 FA 2000 1
792739 Kl. 10:20 Fremad Valby 1 Oversidder
792740 Kl. 10:20 B 93 1 HIK 1
792741 Kl. 10:20 Østerbro IF 1 B 1903 1
792742 Kl. 10:20 BK Fix 1 KB 7
792743 Kl. 10:40 Fremad Valby 1 Vanløse IF 1
792744 Kl. 10:40 BK Skjold 1 HIK 1
792745 Kl. 10:40 FA 2000 1 Østerbro IF 1
792746 Kl. 10:40 KB 7 KB 1
792747 Kl. 11:00 B 1903 1 Oversidder
792748 Kl. 11:00 BK Skjold 1 BK Fix 1
792749 Kl. 11:00 Vanløse IF 1 FA 2000 1
792916 Kl. 11:00 KB 1 B 93 1
792953 Kl. 11:20 Oversidder B 93 1
792954 Kl. 11:20 B 1903 1 BK Fix 1
792955 Kl. 11:20 Østerbro IF 1 KB 7
792956 Kl. 11:20 HIK 1 Fremad Valby 1
792957 Kl. 11:40 FA 2000 1 Fremad Valby 1
792958 Kl. 11:40 HIK 1 KB 1
792959 Kl. 11:40 KB 7 BK Skjold 1
792960 Kl. 11:40 Vanløse IF 1 Østerbro IF 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind