MENU

U7 Drenge (13) Øvet 3v3 Efterår, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Frem, Valby IP Bane 1 Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
792961 Kl. 12:00 BK Skjold 2 Oversidder Bane 1
792962 Kl. 12:00 BK Fix 2 B 93 2 Bane 1
792963 Kl. 12:00 FA 2000 3 Fremad Valby 2 Bane 1
792964 Kl. 12:00 FA 2000 2 B 1903 2 Bane 1
792965 Kl. 12:20 HIK 2
!
NB: HIK 2 er taberdømt
Vanløse IF 2 Bane 1
792966 Kl. 12:20 KB 2 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
Bane 1
792967 Kl. 12:20 BK Skjold 2 B 93 2 Bane 1
792968 Kl. 12:20 BK Fix 2 Oversidder Bane 1
793018 Kl. 12:40 Fremad Valby 2 FA 2000 2 Bane 1
793019 Kl. 12:40 B 1903 2 FA 2000 3 Bane 1
793020 Kl. 12:40 KB 2 Vanløse IF 2 Bane 1
793021 Kl. 12:40 HIK 2 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
Bane 1
793022 Kl. 13:00 Fremad Valby 2 BK Skjold 2 Bane 1
793023 Kl. 13:00 Oversidder FA 2000 3 Bane 1
793024 Kl. 13:00 B 93 2 FA 2000 2 Bane 1
793025 Kl. 13:00 B 1903 2 BK Fix 2 Bane 1
793026 Kl. 13:20 Vanløse IF 2 BK Skjold 2 Bane 1
793027 Kl. 13:20 Oversidder HIK 2 Bane 1
793028 Kl. 13:20 B 93 2 KB 2 Bane 1
793029 Kl. 13:20 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
BK Fix 2 Bane 1
793030 Kl. 13:40 Vanløse IF 2 Fremad Valby 2 Bane 1
793031 Kl. 13:40 FA 2000 3 HIK 2
!
NB: HIK 2 er taberdømt
Bane 1
793032 Kl. 13:40 FA 2000 2 KB 2 Bane 1
793033 Kl. 13:40 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
B 1903 2 Bane 1
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
793034 Kl. 10:00 BK Skjold 2
!
NB: BK Skjold 2 er taberdømt
FA 2000 2 Bane 1
793035 Kl. 10:00 Oversidder B 1903 2
793036 Kl. 10:00 B 93 2 HIK 2
793037 Kl. 10:00 BK Fix 2 KB 2
793038 Kl. 10:20 Fremad Valby 2 Østerbro IF 2
793039 Kl. 10:20 FA 2000 3 Vanløse IF 2
793040 Kl. 10:20 BK Skjold 2
!
NB: BK Skjold 2 er taberdømt
B 1903 2 Bane 1
793041 Kl. 10:20 Oversidder FA 2000 2
793042 Kl. 10:40 FA 2000 3 Østerbro IF 2
793043 Kl. 10:40 Vanløse IF 2 B 93 2
793044 Kl. 10:40 HIK 2 BK Fix 2
793045 Kl. 10:40 KB 2 Fremad Valby 2
793046 Kl. 11:00 FA 2000 2 HIK 2
793047 Kl. 11:00 B 93 2 Oversidder
793048 Kl. 11:00 BK Fix 2 BK Skjold 2
!
NB: BK Skjold 2 er taberdømt
Bane 1
793049 Kl. 11:00 B 1903 2 KB 2
793050 Kl. 11:20 FA 2000 2 FA 2000 3
793051 Kl. 11:20 Fremad Valby 2 Oversidder
793052 Kl. 11:20 Østerbro IF 2 BK Skjold 2
!
NB: BK Skjold 2 er taberdømt
Bane 1
793053 Kl. 11:20 B 1903 2 Vanløse IF 2
793054 Kl. 11:40 KB 2 FA 2000 3
793055 Kl. 11:40 HIK 2 Fremad Valby 2
793056 Kl. 11:40 Østerbro IF 2 B 93 2
793057 Kl. 11:40 Vanløse IF 2 BK Fix 2
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
793058 Kl. 12:00 HIK 2 BK Skjold 2
793059 Kl. 12:00 Vanløse IF 2 Østerbro IF 2
793060 Kl. 12:00 B 93 2 FA 2000 3
793061 Kl. 12:00 FA 2000 2 BK Fix 2
793062 Kl. 12:20 Fremad Valby 2 B 1903 2
793063 Kl. 12:20 Oversidder KB 2
793067 Kl. 12:20 FA 2000 3 BK Skjold 2
793068 Kl. 12:20 FA 2000 2 Vanløse IF 2
793069 Kl. 12:40 B 1903 2 B 93 2
793070 Kl. 12:40 Østerbro IF 2 Oversidder
793071 Kl. 12:40 BK Fix 2 Fremad Valby 2
793072 Kl. 12:40 KB 2 HIK 2
793073 Kl. 13:00 BK Skjold 2 B 93 2
793074 Kl. 13:00 Østerbro IF 2 FA 2000 2
793075 Kl. 13:00 BK Fix 2 FA 2000 3
793076 Kl. 13:00 HIK 2 Vanløse IF 2
793077 Kl. 13:20 BK Skjold 2 KB 2
793078 Kl. 13:20 Fremad Valby 2 FA 2000 2
793079 Kl. 13:20 FA 2000 3 B 1903 2
793080 Kl. 13:20 Vanløse IF 2 Oversidder
793081 Kl. 13:40 Oversidder BK Fix 2
793082 Kl. 13:40 B 93 2 Fremad Valby 2
793083 Kl. 13:40 B 1903 2 HIK 2
793084 Kl. 13:40 KB 2 Østerbro IF 2
Arrangør:
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
793085 Kl. 11:15 Fremad Valby 2 Vanløse IF 2
793086 Kl. 11:15 HIK 2 FA 2000 3
793087 Kl. 11:15 FA 2000 2 KB 2
802073 Kl. 11:15 B 1903 2 Østerbro IF 2
802074 Kl. 11:35 Vanløse IF 2 BK Skjold 2
810429 Kl. 11:35 Oversidder HIK 2
810430 Kl. 11:35 KB 2 B 93 2
810431 Kl. 11:35 Østerbro IF 2 BK Fix 2
810432 Kl. 11:55 BK Skjold 2 Fremad Valby 2
810433 Kl. 11:55 FA 2000 3 Oversidder
810434 Kl. 11:55 B 93 2 FA 2000 2
810435 Kl. 11:55 BK Fix 2 B 1903 2
810436 Kl. 12:15 FA 2000 2 FA 2000 3
810437 Kl. 12:15 Fremad Valby 2 B 1903 2
810438 Kl. 12:15 Vanløse IF 2 KB 2
810439 Kl. 12:15 HIK 2 Østerbro IF 2
810440 Kl. 12:35 Østerbro IF 2 BK Skjold 2
810445 Kl. 12:35 B 93 2 HIK 2
810446 Kl. 12:35 KB 2 BK Fix 2
810447 Kl. 12:35 Oversidder Vanløse IF 2
810448 Kl. 12:55 BK Skjold 2 Oversidder
810449 Kl. 12:55 BK Fix 2 B 93 2
810450 Kl. 12:55 FA 2000 3 Fremad Valby 2
810451 Kl. 12:55 B 1903 2 FA 2000 2
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
810452 Kl. 12:00 KB 2 FA 2000 3
810453 Kl. 12:00 Fremad Valby 2 HIK 2
810454 Kl. 12:00 Østerbro IF 2 B 93 2
810455 Kl. 12:00 Vanløse IF 2 BK Fix 2
810456 Kl. 12:20 FA 2000 2 Østerbro IF 2
810457 Kl. 12:20 Fremad Valby 2 Oversidder
810458 Kl. 12:20 BK Skjold 2 FA 2000 3
810459 Kl. 12:20 Vanløse IF 2 B 1903 2
810460 Kl. 12:40 FA 2000 2 HIK 2
810461 Kl. 12:40 B 93 2 Oversidder
810462 Kl. 12:40 BK Fix 2 BK Skjold 2
810463 Kl. 12:40 B 1903 2 KB 2
810464 Kl. 13:00 FA 2000 3 Østerbro IF 2
810465 Kl. 13:00 B 93 2 Vanløse IF 2
810466 Kl. 13:00 HIK 2 BK Fix 2
810467 Kl. 13:00 KB 2 Fremad Valby 2
810468 Kl. 13:20 Østerbro IF 2 Fremad Valby 2
810469 Kl. 13:20 FA 2000 3 Vanløse IF 2
810470 Kl. 13:20 BK Skjold 2 B 1903 2
810471 Kl. 13:20 Oversidder FA 2000 2
810472 Kl. 13:40 BK Fix 2 FA 2000 2
810473 Kl. 13:40 Oversidder KB 2
810474 Kl. 13:40 B 1903 2 B 93 2
810475 Kl. 13:40 HIK 2 BK Skjold 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind