MENU

U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 Efterår, Pulje 4 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Fælledparken Bane 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
814094 Kl. 10:00 Fremad Valby 3 Oversidder Bane 1
814095 Kl. 10:00 BK Hekla 3 Dragør BK Xtra Bane 1
814096 Kl. 10:00 BK Union 1 Tårnby FF 2 Bane 1
814097 Kl. 10:00 Dragør BK 2 Fremad Amager 1
!
NB: Fremad Amager 1 er taberdømt
Bane 1
814098 Kl. 10:20 Pioneren 1 AB Tårnby 1 Bane 1
814099 Kl. 10:20 CIK 1 Oversidder Bane 1
814100 Kl. 10:20 Fremad Valby 3 Dragør BK Xtra Bane 1
814101 Kl. 10:20 BK Hekla 3 Oversidder Bane 1
814102 Kl. 10:40 Tårnby FF 2 Dragør BK 2 Bane 1
814103 Kl. 10:40 Fremad Amager 1
!
NB: Fremad Amager 1 er taberdømt
BK Union 1 Bane 1
814104 Kl. 10:40 CIK 1 AB Tårnby 1 Bane 1
814105 Kl. 10:40 Pioneren 1 Oversidder Bane 1
814106 Kl. 11:00 Tårnby FF 2 Fremad Valby 3 Bane 1
814107 Kl. 11:00 Oversidder BK Union 1 Bane 1
814108 Kl. 11:00 Dragør BK Xtra Dragør BK 2 Bane 1
814109 Kl. 11:00 Fremad Amager 1
!
NB: Fremad Amager 1 er taberdømt
BK Hekla 3 Bane 1
814110 Kl. 11:20 AB Tårnby 1 Fremad Valby 3 Bane 1
814111 Kl. 11:20 Oversidder Pioneren 1 Bane 1
814112 Kl. 11:20 Dragør BK Xtra CIK 1 Bane 1
814113 Kl. 11:20 Oversidder BK Hekla 3 Bane 1
814114 Kl. 11:40 AB Tårnby 1 Tårnby FF 2 Bane 1
814115 Kl. 11:40 BK Union 1 Pioneren 1 Bane 1
814116 Kl. 11:40 Dragør BK 2 CIK 1 Bane 1
814117 Kl. 11:40 Oversidder Fremad Amager 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
814118 Kl. 10:00 Fremad Valby 3 Dragør BK 2
814119 Kl. 10:00 Oversidder Fremad Amager 1 Bane 1
814121 Kl. 10:00 BK Hekla 3 CIK 1
814122 Kl. 10:20 Tårnby FF 2 Oversidder
814123 Kl. 10:20 BK Union 1 AB Tårnby 1
814124 Kl. 10:20 Fremad Valby 3 Fremad Amager 1
814125 Kl. 10:20 Oversidder Dragør BK 2 Bane 1
814126 Kl. 10:40 BK Union 1 Oversidder
814127 Kl. 10:40 AB Tårnby 1 Dragør BK Xtra
814128 Kl. 10:40 Pioneren 1 BK Hekla 3
814129 Kl. 10:40 CIK 1 Tårnby FF 2
814130 Kl. 11:00 Dragør BK 2 Pioneren 1
814131 Kl. 11:00 Dragør BK Xtra Oversidder
814132 Kl. 11:00 BK Hekla 3 Fremad Valby 3
814133 Kl. 11:00 Fremad Amager 1 CIK 1
814120 Kl. 11:00 Dragør BK Xtra Pioneren 1
814134 Kl. 11:20 Dragør BK 2 BK Union 1
814135 Kl. 11:20 Tårnby FF 2 Oversidder Bane 1
814136 Kl. 11:20 Oversidder Fremad Valby 3
814137 Kl. 11:20 Fremad Amager 1 AB Tårnby 1
814138 Kl. 11:40 CIK 1 BK Union 1
814139 Kl. 11:40 Pioneren 1 Tårnby FF 2
814140 Kl. 11:40 Oversidder Dragør BK Xtra
814141 Kl. 11:40 AB Tårnby 1 BK Hekla 3
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Kunst, Genforeningspladsen Bane 1 Genforeningspladsen 53 2400 København NV
814142 Kl. 10:00 Pioneren 1
!
NB: Pioneren 1 er taberdømt
Fremad Valby 3 Bane 1
814143 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 Oversidder
814144 Kl. 10:00 Dragør BK Xtra BK Union 1 Bane 1
814145 Kl. 10:00 Dragør BK 2 BK Hekla 3
814146 Kl. 10:20 Tårnby FF 2 Fremad Amager 1
!
NB: Fremad Amager 1 er taberdømt
Bane 1
814147 Kl. 10:20 Oversidder CIK 1
814148 Kl. 10:20 BK Union 1 Fremad Valby 3
814149 Kl. 10:20 Dragør BK 2 AB Tårnby 1
814150 Kl. 10:40 Fremad Amager 1 Dragør BK Xtra
814151 Kl. 10:40 Oversidder Oversidder
814152 Kl. 10:40 BK Hekla 3 Tårnby FF 2
814153 Kl. 10:40 CIK 1 Pioneren 1
!
NB: Pioneren 1 er taberdømt
Bane 1
814154 Kl. 11:00 Fremad Valby 3 Dragør BK Xtra
814155 Kl. 11:00 Oversidder Dragør BK 2
814156 Kl. 11:00 BK Hekla 3 BK Union 1
814157 Kl. 11:00 Pioneren 1
!
NB: Pioneren 1 er taberdømt
AB Tårnby 1 Bane 1
814170 Kl. 11:20 Fremad Valby 3 CIK 1
814171 Kl. 11:20 Tårnby FF 2 Dragør BK 2
814172 Kl. 11:20 BK Union 1 Fremad Amager 1
!
NB: Fremad Amager 1 er taberdømt
Bane 1
814173 Kl. 11:20 AB Tårnby 1 Oversidder
814174 Kl. 11:40 Oversidder BK Hekla 3
814175 Kl. 11:40 Dragør BK Xtra Tårnby FF 2 Bane 1
814176 Kl. 11:40 Fremad Amager 1
!
NB: Fremad Amager 1 er taberdømt
Pioneren 1 Bane 1
814177 Kl. 11:40 CIK 1 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
814178 Kl. 10:00 Tårnby FF 2 AB Tårnby 1
814179 Kl. 10:00 Pioneren 1
!
NB: Pioneren 1 er taberdømt
BK Union 1
814180 Kl. 10:00 Dragør BK 2
!
NB: Dragør BK 2 er taberdømt
CIK 1
814181 Kl. 10:00 Fremad Amager 1 Oversidder
814182 Kl. 10:20 AB Tårnby 1 Fremad Valby 3
814183 Kl. 10:20 Oversidder Pioneren 1
814184 Kl. 10:20 CIK 1 Dragør BK Xtra
814185 Kl. 10:20 Oversidder BK Hekla 3
814186 Kl. 10:40 Fremad Valby 3 Tårnby FF 2
814187 Kl. 10:40 BK Union 1 Oversidder
814188 Kl. 10:40 Dragør BK Xtra Dragør BK 2 Bane 1
814189 Kl. 10:40 BK Hekla 3 Fremad Amager 1
814190 Kl. 11:00 Dragør BK 2 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
814191 Kl. 11:00 Tårnby FF 2 Fremad Amager 1
814192 Kl. 11:00 AB Tårnby 1 CIK 1
814193 Kl. 11:00 Pioneren 1 Oversidder
814194 Kl. 11:20 Oversidder Fremad Valby 3
814195 Kl. 11:20 Dragør BK Xtra Pioneren 1 Bane 1
814196 Kl. 11:20 CIK 1 BK Hekla 3
814197 Kl. 11:20 Oversidder AB Tårnby 1
814198 Kl. 11:40 Fremad Valby 3 Oversidder
814199 Kl. 11:40 BK Hekla 3 Dragør BK Xtra
814200 Kl. 11:40 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Tårnby FF 2
814201 Kl. 11:40 Fremad Amager 1 Dragør BK 2
!
NB: Dragør BK 2 er taberdømt
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
814202 Kl. 10:00 CIK 1 BK Union 1
814203 Kl. 10:00 Tårnby FF 2 Pioneren 1
814204 Kl. 10:00 Oversidder Dragør BK Xtra
814205 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 BK Hekla 3
814206 Kl. 10:20 Dragør BK 2 Oversidder
814207 Kl. 10:20 Tårnby FF 2 Oversidder
814208 Kl. 10:20 Fremad Valby 3 BK Union 1
814209 Kl. 10:20 AB Tårnby 1 Fremad Amager 1
814210 Kl. 10:40 Dragør BK 2 Pioneren 1
814211 Kl. 10:40 Dragør BK Xtra Oversidder Bane 1
814212 Kl. 10:40 BK Hekla 3 Fremad Valby 3
814213 Kl. 10:40 Fremad Amager 1 CIK 1
814214 Kl. 11:00 BK Union 1 Oversidder
814215 Kl. 11:00 Dragør BK Xtra AB Tårnby 1 Bane 1
814216 Kl. 11:00 Pioneren 1 BK Hekla 3
814217 Kl. 11:00 CIK 1 Tårnby FF 2
814218 Kl. 11:20 Oversidder Tårnby FF 2
814219 Kl. 11:20 BK Union 1 AB Tårnby 1
814220 Kl. 11:20 Fremad Valby 3 Fremad Amager 1
814221 Kl. 11:20 Oversidder Dragør BK 2
814222 Kl. 11:40 BK Hekla 3 Dragør BK 2
814223 Kl. 11:40 Oversidder CIK 1
814224 Kl. 11:40 Fremad Amager 1 Dragør BK Xtra
814225 Kl. 11:40 Pioneren 1 Fremad Valby 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind