MENU

U5 Drenge (15) 3v3 Efterår (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
HIK Bane 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
509202 Kl. 10:00 HIK 1 AB Tårnby 1 Bane 1
509203 Kl. 10:00 BK Rødovre 1
!
NB: BK Rødovre 1 er taberdømt
GVI 1 Bane 1
509204 Kl. 10:00 Hvidovre IF 1 Oversidder Bane 1
509205 Kl. 10:00 Oversidder Oversidder Bane 1
509206 Kl. 10:20 AB Tårnby 1 Oversidder Bane 1
509207 Kl. 10:20 GVI 1 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
Bane 1
509208 Kl. 10:20 Oversidder BK Rødovre 1 Bane 1
509209 Kl. 10:20 Oversidder HIK 1 Bane 1
509210 Kl. 10:40 HIK 1 GVI 1 Bane 1
509211 Kl. 10:40 BK Rødovre 1 Oversidder Bane 1
509212 Kl. 10:40 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
AB Tårnby 1 Bane 1
509213 Kl. 10:40 Oversidder Oversidder Bane 1
509214 Kl. 11:00 AB Tårnby 1 BK Rødovre 1
!
NB: BK Rødovre 1 er taberdømt
Bane 1
509215 Kl. 11:00 GVI 1 Oversidder Bane 1
509216 Kl. 11:00 Oversidder HIK 1 Bane 1
509217 Kl. 11:00 Oversidder Hvidovre IF 1 Bane 1
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
GVI. Nymosen Bane 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
509218 Kl. 10:00 HIK 1 BK Rødovre 1
!
NB: BK Rødovre 1 er taberdømt
Bane 1
509219 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 GVI 1
509220 Kl. 10:00 Hvidovre IF 1 Oversidder
509221 Kl. 10:00 Oversidder Oversidder
509222 Kl. 10:20 BK Rødovre 1
!
NB: BK Rødovre 1 er taberdømt
Hvidovre IF 1 Bane 1
509223 Kl. 10:20 GVI 1 Oversidder
509224 Kl. 10:20 Oversidder HIK 1
509225 Kl. 10:20 Oversidder AB Tårnby 1
509226 Kl. 10:40 GVI 1 Oversidder
509227 Kl. 10:40 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
HIK 1 Bane 1
509228 Kl. 10:40 Oversidder AB Tårnby 1
509229 Kl. 10:40 Oversidder BK Rødovre 1
509230 Kl. 11:00 HIK 1 AB Tårnby 1
509231 Kl. 11:00 BK Rødovre 1
!
NB: BK Rødovre 1 er taberdømt
GVI 1 Bane 1
509264 Kl. 11:00 Hvidovre IF 1 Oversidder
509265 Kl. 11:00 Oversidder Oversidder
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Kunst, Tårnby Stadion Gemmas Allé 41 2770 Kastrup
509266 Kl. 11:45 AB Tårnby 1 Oversidder
509267 Kl. 11:45 GVI 1 Hvidovre IF 1
509268 Kl. 11:45 Oversidder BK Rødovre 1
509269 Kl. 11:45 Oversidder HIK 1
509270 Kl. 12:05 HIK 1 GVI 1
509271 Kl. 12:05 BK Rødovre 1 Oversidder
509272 Kl. 12:05 Hvidovre IF 1 AB Tårnby 1
509273 Kl. 12:05 Oversidder Oversidder
509274 Kl. 12:25 AB Tårnby 1 BK Rødovre 1
!
NB: BK Rødovre 1 er taberdømt
Bane 1
509275 Kl. 12:25 GVI 1 Oversidder
509276 Kl. 12:25 Oversidder HIK 1
509277 Kl. 12:25 Oversidder Hvidovre IF 1
509278 Kl. 12:45 HIK 1 BK Rødovre 1
!
NB: BK Rødovre 1 er taberdømt
Bane 1
509346 Kl. 12:45 AB Tårnby 1 GVI 1
509347 Kl. 12:45 Hvidovre IF 1 Oversidder
509348 Kl. 12:45 Oversidder Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind