MENU

U11 Piger (09) 3 5v5 Stævne Efterår (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
105799 Kl. 11:45 B93 Sundby BK
105800 Kl. 11:45 BK Vestia HIK
105801 Kl. 11:45 BK Hekla BK Fix Bane 1
105802 Kl. 11:45 KFUM Nørrebro United
105803 Kl. 12:05 Sundby BK KFUM
105804 Kl. 12:05 HIK BK Hekla Bane 1
105805 Kl. 12:05 BK Fix BK Vestia Bane 1
105806 Kl. 12:05 Nørrebro United B93
105807 Kl. 12:25 B93 HIK
105808 Kl. 12:25 BK Vestia Nørrebro United
105809 Kl. 12:25 BK Hekla Sundby BK
105810 Kl. 12:25 KFUM BK Fix Bane 1
105811 Kl. 12:45 Sundby BK BK Vestia
105812 Kl. 12:45 HIK KFUM Bane 1
105813 Kl. 12:45 BK Fix B93 Bane 1
105814 Kl. 12:45 Nørrebro United BK Hekla
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Emdrupparken Bane 1 Nøkkerosevej 23 2400 København NV
105815 Kl. 10:00 B93 BK Vestia Bane 1
105816 Kl. 10:00 Sundby BK HIK
105817 Kl. 10:00 BK Hekla KFUM
105818 Kl. 10:00 BK Fix Nørrebro United Bane 1
105819 Kl. 10:20 BK Vestia BK Hekla Bane 1
105820 Kl. 10:20 HIK BK Fix Bane 1
105821 Kl. 10:20 KFUM B93
105822 Kl. 10:20 Nørrebro United Sundby BK Bane 1
105823 Kl. 10:40 HIK Nørrebro United Bane 1
105824 Kl. 10:40 BK Hekla B93
105825 Kl. 10:40 BK Fix Sundby BK
105826 Kl. 10:40 KFUM BK Vestia Bane 1
105827 Kl. 11:00 B93 Sundby BK
105828 Kl. 11:00 BK Vestia HIK Bane 1
105829 Kl. 11:00 BK Hekla BK Fix
105830 Kl. 11:00 KFUM Nørrebro United Bane 1
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Kunst, B93 Bane 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
105831 Kl. 14:00 Sundby BK KFUM Bane 1
105832 Kl. 14:00 HIK BK Hekla Bane 1
105833 Kl. 14:00 BK Fix BK Vestia Bane 1
105834 Kl. 14:00 Nørrebro United B93 Bane 1
105835 Kl. 14:20 B93 HIK Bane 1
105836 Kl. 14:20 BK Vestia Nørrebro United Bane 1
105837 Kl. 14:20 BK Hekla Sundby BK Bane 1
105838 Kl. 14:20 KFUM BK Fix Bane 1
105839 Kl. 14:40 Sundby BK BK Vestia Bane 1
105840 Kl. 14:40 HIK KFUM Bane 1
105841 Kl. 14:40 BK Fix B93 Bane 1
105842 Kl. 14:40 Nørrebro United BK Hekla Bane 1
105843 Kl. 15:00 B93 BK Vestia Bane 1
105844 Kl. 15:00 Sundby BK HIK Bane 1
105845 Kl. 15:00 BK Hekla KFUM Bane 1
105846 Kl. 15:00 BK Fix Nørrebro United Bane 1
Arrangør:
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Kunst, Bavnehøj IA Bane 1 Enghavevej 90 2450 København SV
105847 Kl. 10:00 BK Vestia BK Hekla Bane 1
105848 Kl. 10:00 HIK BK Fix Bane 1
105849 Kl. 10:00 KFUM B93
105850 Kl. 10:00 Nørrebro United Sundby BK Bane 1
105851 Kl. 10:20 HIK Nørrebro United Bane 1
105852 Kl. 10:20 BK Hekla B93 Bane 1
105853 Kl. 10:20 BK Fix Sundby BK Bane 1
105854 Kl. 10:20 KFUM BK Vestia
105855 Kl. 10:40 B93 Sundby BK
105856 Kl. 10:40 BK Vestia HIK
105857 Kl. 10:40 BK Hekla BK Fix Bane 1
105858 Kl. 10:40 KFUM Nørrebro United Bane 1
105859 Kl. 11:00 Sundby BK KFUM
105860 Kl. 11:00 HIK BK Hekla Bane 1
105861 Kl. 11:00 BK Fix BK Vestia Bane 1
105862 Kl. 11:00 Nørrebro United B93 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
105863 Kl. 10:00 B93 HIK
105864 Kl. 10:00 BK Vestia Nørrebro United Bane 1
105865 Kl. 10:00 BK Hekla Sundby BK Bane 1
105866 Kl. 10:00 KFUM BK Fix
105867 Kl. 10:20 Sundby BK BK Vestia Bane 1
105868 Kl. 10:20 HIK KFUM Bane 1
105869 Kl. 10:20 BK Fix B93
105870 Kl. 10:20 Nørrebro United BK Hekla Bane 1
105871 Kl. 10:40 B93 BK Vestia Bane 1
105872 Kl. 10:40 Sundby BK HIK
105873 Kl. 10:40 BK Hekla KFUM Bane 1
105874 Kl. 10:40 BK Fix Nørrebro United Bane 1
105875 Kl. 11:00 BK Vestia BK Hekla Bane 1
105876 Kl. 11:00 HIK BK Fix Bane 1
105877 Kl. 11:00 KFUM B93
105878 Kl. 11:00 Nørrebro United Sundby BK Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind