MENU

U10 Piger (10) 3 5v5 Efterår (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 24-08 2019
Spillested:
Engdraget Bane 1 Engdraget 2 2500 Valby
103740 Kl. 10:00 GVI 1 Hvidovre IF 1 Bane 1
103741 Kl. 10:00 Oversidder BK Hellas 1
103742 Kl. 10:00 BK Union 1 Nørrebro United 3
103743 Kl. 10:00 BK Hekla 2 Tårnby FF 1
!
NB: Tårnby FF 1 er taberdømt
Bane 1
103744 Kl. 10:20 BK Hellas 1 GVI 1
103745 Kl. 10:20 Hvidovre IF 1 Oversidder
103746 Kl. 10:20 BK Hekla 2 BK Union 1
103747 Kl. 10:20 Tårnby FF 1
!
NB: Tårnby FF 1 er taberdømt
Nørrebro United 3 Bane 1
103748 Kl. 10:40 GVI 1 Oversidder Bane 1
103759 Kl. 10:40 Hvidovre IF 1 BK Hellas 1
103760 Kl. 10:40 Tårnby FF 1
!
NB: Tårnby FF 1 er taberdømt
BK Union 1 Bane 1
103761 Kl. 10:40 Nørrebro United 3 BK Hekla 2
103762 Kl. 11:00 BK Union 1 GVI 1
103763 Kl. 11:00 Nørrebro United 3 Hvidovre IF 1
103764 Kl. 11:00 BK Hellas 1 BK Hekla 2
103765 Kl. 11:00 Oversidder Tårnby FF 1
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Kunst, B93 Bane 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
103766 Kl. 10:00 Nørrebro United 2 Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
Bane 1
103767 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 Kastrup BK 1
103768 Kl. 10:00 B 1908 2 Oversidder
103769 Kl. 10:00 BK Skjold 1 B 93 2
103770 Kl. 10:20 Kastrup BK 1 Nørrebro United 2
103771 Kl. 10:20 Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
Nørrebro United 1 Bane 1
103772 Kl. 10:20 BK Skjold 1 B 1908 2
103773 Kl. 10:20 B 93 2 Oversidder
103774 Kl. 10:40 Nørrebro United 2 Nørrebro United 1
103775 Kl. 10:40 Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
Kastrup BK 1 Bane 1
103776 Kl. 10:40 B 93 2 B 1908 2
103777 Kl. 10:40 Oversidder BK Skjold 1
103778 Kl. 11:00 B 1908 2 Nørrebro United 2
103779 Kl. 11:00 Oversidder Nørrebro United 4
103780 Kl. 11:00 Kastrup BK 1 BK Skjold 1
103781 Kl. 11:00 Nørrebro United 1 B 93 2
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Kunst, Genforeningspladsen Bane 1 Genforeningspladsen 53 2400 København NV
103782 Kl. 10:00 GVI 1 BK Union 1 Bane 1
103783 Kl. 10:00 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
Nørrebro United 1 Bane 1
103784 Kl. 10:00 Hvidovre IF 1 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Bane 1
103785 Kl. 10:00 B 93 2 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
Bane 1
103786 Kl. 10:20 Nørrebro United 1 GVI 1
103787 Kl. 10:20 BK Union 1 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
Bane 1
103788 Kl. 10:20 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
Hvidovre IF 1 Bane 1
103799 Kl. 10:20 B 93 2 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Bane 1
103800 Kl. 10:40 GVI 1 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
Bane 1
103801 Kl. 10:40 BK Union 1 Nørrebro United 1
103802 Kl. 10:40 Hvidovre IF 1 B 93 2
103803 Kl. 10:40 BK Hekla 2 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
Bane 1
103804 Kl. 11:00 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
GVI 1 Bane 1
103805 Kl. 11:00 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
BK Union 1 Bane 1
103806 Kl. 11:00 Nørrebro United 1 Hvidovre IF 1
103807 Kl. 11:00 B 1908 2
!
NB: B 1908 2 er taberdømt
B 93 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
103808 Kl. 11:45 BK Hellas 1 Tårnby FF 1
103809 Kl. 11:45 Oversidder Nørrebro United 4
103810 Kl. 11:45 Oversidder Nørrebro United 3
103811 Kl. 11:45 Nørrebro United 2 BK Skjold 1
103812 Kl. 12:05 Nørrebro United 4 BK Hellas 1
103813 Kl. 12:05 Tårnby FF 1 Oversidder
103814 Kl. 12:05 Oversidder Nørrebro United 2
103815 Kl. 12:05 Nørrebro United 3 BK Skjold 1
103816 Kl. 12:25 BK Hellas 1 Oversidder
103817 Kl. 12:25 Tårnby FF 1 Nørrebro United 4
103818 Kl. 12:25 BK Skjold 1 Oversidder
103819 Kl. 12:25 Nørrebro United 3 Nørrebro United 2
103820 Kl. 12:45 BK Skjold 1 BK Hellas 1
103821 Kl. 12:45 Nørrebro United 2 Tårnby FF 1
103822 Kl. 12:45 Nørrebro United 4 Oversidder
103823 Kl. 12:45 Oversidder Nørrebro United 3
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Hvidovre IF's baner Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
103824 Kl. 13:30 Hvidovre IF 1 Nørrebro United 3
103825 Kl. 13:30 Nørrebro United 1 Oversidder
103826 Kl. 13:30 Oversidder BK Hekla 2
103827 Kl. 13:30 Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
B 1908 2 Bane 1
103828 Kl. 13:50 Nørrebro United 1 Hvidovre IF 1
103849 Kl. 13:50 Oversidder Nørrebro United 3
103850 Kl. 13:50 Nørrebro United 4 Oversidder
103851 Kl. 13:50 BK Hekla 2 B 1908 2
103852 Kl. 14:10 Hvidovre IF 1 Oversidder
103853 Kl. 14:10 Nørrebro United 3 Nørrebro United 1
103854 Kl. 14:10 B 1908 2 Oversidder
103855 Kl. 14:10 BK Hekla 2 Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
Bane 1
103856 Kl. 14:30 B 1908 2 Hvidovre IF 1
103857 Kl. 14:30 Nørrebro United 3 Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
Bane 1
103858 Kl. 14:30 Oversidder Nørrebro United 1
103859 Kl. 14:30 Oversidder BK Hekla 2
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Fælledparken Bane 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
103860 Kl. 10:00 GVI 1 Tårnby FF 1 Bane 1
103861 Kl. 10:00 Kastrup BK 1 BK Skjold 1
103862 Kl. 10:00 BK Hellas 1 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Bane 1
103863 Kl. 10:00 B 93 2 Nørrebro United 2
103864 Kl. 10:20 Kastrup BK 1 GVI 1
103865 Kl. 10:20 BK Skjold 1 Tårnby FF 1
103866 Kl. 10:20 Nørrebro United 2 BK Hellas 1
103867 Kl. 10:20 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
B 93 2 Bane 1
103868 Kl. 10:40 GVI 1 BK Skjold 1 Bane 1
103869 Kl. 10:40 Tårnby FF 1 Kastrup BK 1
103870 Kl. 10:40 BK Hellas 1 B 93 2
103871 Kl. 10:40 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Nørrebro United 2 Bane 1
103872 Kl. 11:00 B 93 2 GVI 1
103873 Kl. 11:00 Tårnby FF 1 BK Hellas 1
103874 Kl. 11:00 Nørrebro United 2 Kastrup BK 1
103875 Kl. 11:00 BK Skjold 1 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 21-09 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
103876 Kl. 13:30 BK Hellas 1 BK Hekla 2
103877 Kl. 13:30 Nørrebro United 1 BK Skjold 1
103878 Kl. 13:30 Hvidovre IF 1 Tårnby FF 1
103959 Kl. 13:30 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
B 1908 2 Bane 1
103960 Kl. 13:50 Nørrebro United 1 BK Hellas 1
103961 Kl. 13:50 BK Skjold 1 BK Hekla 2
103962 Kl. 13:50 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
Hvidovre IF 1 Bane 1
103963 Kl. 13:50 B 1908 2 Tårnby FF 1
103964 Kl. 14:10 BK Hellas 1 BK Skjold 1
103965 Kl. 14:10 BK Hekla 2 Nørrebro United 1
103966 Kl. 14:10 Hvidovre IF 1 B 1908 2
103967 Kl. 14:10 Tårnby FF 1 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
Bane 1
103968 Kl. 14:30 B 1908 2 BK Hellas 1
103969 Kl. 14:30 BK Hekla 2 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
Bane 1
103970 Kl. 14:30 Tårnby FF 1 Nørrebro United 1
103971 Kl. 14:30 BK Skjold 1 Hvidovre IF 1
Arrangør:
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Røllikevej Bane 1 Røllikevej 5 2770 Kastrup
103972 Kl. 10:00 GVI 1 Nørrebro United 3 Bane 1
103973 Kl. 10:00 Nørrebro United 4 B 93 2
103974 Kl. 10:00 Oversidder BK Union 1
103975 Kl. 10:00 Kastrup BK 1 Oversidder
103976 Kl. 10:20 Nørrebro United 4 GVI 1
103977 Kl. 10:20 B 93 2 Nørrebro United 3
103978 Kl. 10:20 Kastrup BK 1 Oversidder
103999 Kl. 10:20 Oversidder BK Union 1
104000 Kl. 10:40 GVI 1 B 93 2 Bane 1
104001 Kl. 10:40 Nørrebro United 3 Nørrebro United 4
104002 Kl. 10:40 Oversidder Oversidder
104003 Kl. 10:40 BK Union 1 Kastrup BK 1
104004 Kl. 11:00 Oversidder GVI 1
104005 Kl. 11:00 Nørrebro United 3 Kastrup BK 1
104006 Kl. 11:00 BK Union 1 Nørrebro United 4
104007 Kl. 11:00 B 93 2 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
104008 Kl. 10:00 Oversidder Tårnby FF 1
104009 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 B 93 2
104010 Kl. 10:00 Hvidovre IF 1 BK Union 1
104011 Kl. 10:00 Nørrebro United 4 BK Skjold 1
104012 Kl. 10:20 Nørrebro United 1 Oversidder
104013 Kl. 10:20 B 93 2 Tårnby FF 1
104014 Kl. 10:20 Nørrebro United 4 Hvidovre IF 1
104315 Kl. 10:20 BK Skjold 1 BK Union 1
104316 Kl. 10:40 Oversidder B 93 2
104317 Kl. 10:40 Tårnby FF 1 Nørrebro United 1
104318 Kl. 10:40 Hvidovre IF 1 BK Skjold 1
104329 Kl. 10:40 BK Union 1 Nørrebro United 4
104330 Kl. 11:00 BK Skjold 1 Oversidder
104331 Kl. 11:00 Tårnby FF 1 Nørrebro United 4
104332 Kl. 11:00 BK Union 1 Nørrebro United 1
104333 Kl. 11:00 B 93 2 Hvidovre IF 1
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Bane 1 Nordbanegade 18 2200 København N
104334 Kl. 11:45 GVI 1
!
NB: GVI 1 er taberdømt
BK Hekla 2 Bane 1
104335 Kl. 11:45 Nørrebro United 2 Oversidder
104336 Kl. 11:45 BK Hellas 1 Nørrebro United 3
104337 Kl. 11:45 B 1908 2 Kastrup BK 1
104338 Kl. 12:05 Nørrebro United 2 GVI 1
!
NB: GVI 1 er taberdømt
Bane 1
104339 Kl. 12:05 Oversidder BK Hekla 2
104340 Kl. 12:05 Kastrup BK 1 BK Hellas 1
104341 Kl. 12:05 Nørrebro United 3 B 1908 2
104342 Kl. 12:25 GVI 1 Oversidder Bane 1
104343 Kl. 12:25 BK Hekla 2 Nørrebro United 2
104344 Kl. 12:25 BK Hellas 1 B 1908 2
104345 Kl. 12:25 Kastrup BK 1 Nørrebro United 3
104346 Kl. 12:45 B 1908 2 GVI 1
!
NB: GVI 1 er taberdømt
Bane 1
104347 Kl. 12:45 BK Hekla 2 Kastrup BK 1
104348 Kl. 12:45 Nørrebro United 3 Nørrebro United 2
104349 Kl. 12:45 Oversidder BK Hellas 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind