MENU

M+32 1 Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
331315 to
15-08 2019
Kl. 20:15
B.1903 Skovshoved IF Kunst, B1903
5 - 2
331318 to
15-08 2019
Kl. 20:30
Jyden Copenhagen Celtic Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 1
331317 fr
16-08 2019
Kl. 18:30
Viktoria FB Kunst, Fælledparken
1 - 0
331319
fr
16-08 2019
Kl. 19:30
Tårnby FF Dragør Bk. Vestamager Idrætsanlæg
6 - 3
331342
ma
19-08 2019
Kl. 21:00
FB Tårnby FF Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 1
331320
on
21-08 2019
Kl. 18:30
Dragør Bk. Jyden Dragør Bk
2 - 2
331340
on
21-08 2019
Kl. 20:15
B.1903 Østerbro IF B1903
1 - 0
331321
25-08 2019
Kl. 11:45
Copenhagen Celtic Skovshoved IF Valby IP, Gl. Afdeling
2 - 3
331347
ma
26-08 2019
Kl. 21:00
FB Dragør Bk. Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 3
331343 on
28-08 2019
Kl. 19:00
Skovshoved IF Jyden Skovshoved I P
0 - 0
331352
ma
02-09 2019
Kl. 20:15
B.1903 Tårnby FF B1903
0 - 3
331351 on
04-09 2019
Kl. 18:30
Copenhagen Celtic Viktoria Valby IP, Gl. Afdeling
0 - 1
331349 to
05-09 2019
Kl. 20:30
Jyden Østerbro IF Kunst, Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

331344 on
11-09 2019
Kl. 18:15
Viktoria B.1903 Fælledparken
1 - 1
331348
on
11-09 2019
Kl. 18:15
Dragør Bk. Skovshoved IF Dragør Bk
2 - 4
331354 ma
16-09 2019
Kl. 21:00
FB B.1903 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 0
331353 fr
20-09 2019
Kl. 18:00
Viktoria Jyden Fælledparken
1 - 2
331355
fr
20-09 2019
Kl. 18:30
Østerbro IF Skovshoved IF Fælledparken
3 - 3
331356
fr
20-09 2019
Kl. 19:30
Tårnby FF Copenhagen Celtic Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
10 - 2
331360 on
25-09 2019
Kl. 18:15
Copenhagen Celtic FB Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 2
331359
on
25-09 2019
Kl. 20:45
Dragør Bk. Østerbro IF Dragør Bk
3 - 1
331362
to
26-09 2019
Kl. 20:30
Jyden Tårnby FF Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 4
331346
29-09 2019
Kl. 10:00
Østerbro IF Copenhagen Celtic Fælledparken
7 - 0
331361
29-09 2019
Kl. 13:00
Skovshoved IF Viktoria Gentofte Sportspark
2 - 1
331363 ma
30-09 2019
Kl. 21:00
FB Jyden Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 1
331367
to
03-10 2019
Kl. 20:15
B.1903 Dragør Bk. B1903
1 - 2
331364
fr
04-10 2019
Kl. 18:30
Tårnby FF Skovshoved IF Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
5 - 0
331365
fr
04-10 2019
Kl. 20:15
Viktoria Østerbro IF Kunst, Fælledparken
1 - 2
331368 on
09-10 2019
Kl. 19:30
Copenhagen Celtic B.1903 Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 2
331373
on
09-10 2019
Kl. 21:00
FB Skovshoved IF Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 2
331375
on
16-10 2019
Kl. 20:00
Tårnby FF Østerbro IF Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
0 - 3
331374
fr
18-10 2019
Kl. 18:15
Viktoria Dragør Bk. Kunst, Fælledparken
2 - 1
331378
ma
21-10 2019
Kl. 21:00
FB Østerbro IF Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 2
331380
on
23-10 2019
Kl. 20:45
Dragør Bk. Copenhagen Celtic Dragør Bk
5 - 0
331376 to
24-10 2019
Kl. 20:15
B.1903 Jyden B1903
3 - 4
331381
fr
25-10 2019
Kl. 19:30
Tårnby FF Viktoria Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
1 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
Bedste oprykningsberettigede hold rykker op

Nedrykning:
Nr. 9 rykker ned
 

Log ind