MENU

U12 Drenge SU 8-mands (08) Efterår, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
414823
17-08 2019
Kl. 11:30
Oversidder Herfølge BK
414819
18-08 2019
Kl. 11:00
Karlslunde IF Hareskov IF Karlslunde Stadion
414821
18-08 2019
Kl. 11:00
BSV af 2016 Brøndbyernes IF (2) Rundforbi Stadion
414828
on
21-08 2019
Kl. 18:30
Herfølge BK BSV af 2016 Herfølge Stadion
414818 on
21-08 2019
Kl. 18:30
KFUM BK, Roskilde Snekkersten IF Lillevang Idrætscenter
414825
24-08 2019
Kl. 10:00
Snekkersten IF Køge BK Snekkersten Idrætscenter
414826
24-08 2019
Kl. 10:00
Hareskov IF KFUM BK, Roskilde Birkevang
414824
25-08 2019
Kl. 10:00
FC Helsingør Oversidder Helsingør "Ny Stadion" OPV
414827
25-08 2019
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Karlslunde IF Brøndby Stadion
414831
31-08 2019
Kl. 10:30
KFUM BK, Roskilde Brøndbyernes IF (2) Lillevang Idrætscenter
414832
31-08 2019
Kl. 11:00
Karlslunde IF Herfølge BK Karlslunde Stadion
414888
31-08 2019
Kl. 11:30
Oversidder BSV af 2016
414830
01-09 2019
Kl. 10:00
FC Helsingør Snekkersten IF Helsingør "Ny Stadion" OPV
414833
01-09 2019
Kl. 13:00
Køge BK Hareskov IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
415183
on
04-09 2019
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF (2) Køge BK Brøndby Stadion
415180
07-09 2019
Kl. 10:00
Snekkersten IF Oversidder Snekkersten Idrætscenter
415181
07-09 2019
Kl. 10:00
Hareskov IF FC Helsingør Birkevang
415182
ti
10-09 2019
Kl. 18:30
BSV af 2016 Karlslunde IF Rundforbi Stadion
418299 on
11-09 2019
Kl. 18:30
KFUM BK, Roskilde BSV af 2016 Lillevang Idrætscenter
418300
14-09 2019
Kl. 10:00
Snekkersten IF Hareskov IF Snekkersten Idrætscenter
418302
14-09 2019
Kl. 11:30
Oversidder Karlslunde IF
418298
15-09 2019
Kl. 10:00
FC Helsingør Brøndbyernes IF (2) Helsingør "Ny Stadion" OPV
418297 on
18-09 2019
Kl. 19:00
Herfølge BK KFUM BK, Roskilde Herfølge Stadion
418304
21-09 2019
Kl. 10:00
Hareskov IF Oversidder Birkevang
418305
22-09 2019
Kl. 11:00
BSV af 2016 Køge BK Rundforbi Stadion
418303
22-09 2019
Kl. 11:00
Karlslunde IF KFUM BK, Roskilde Karlslunde Stadion
418307
22-09 2019
Kl. 11:00
Herfølge BK FC Helsingør Herfølge Stadion
418319
on
25-09 2019
Kl. 18:45
Snekkersten IF Karlslunde IF Snekkersten Idrætscenter
418310
28-09 2019
Kl. 10:00
Hareskov IF Brøndbyernes IF (2) Birkevang
418312
28-09 2019
Kl. 11:30
Oversidder KFUM BK, Roskilde
418309
29-09 2019
Kl. 11:00
Snekkersten IF Herfølge BK Snekkersten Idrætscenter
418311
29-09 2019
Kl. 13:00
Køge BK Karlslunde IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
418308
29-09 2019
Kl. 16:30
FC Helsingør BSV af 2016 Helsingør "Ny Stadion" OPV
418315 on
02-10 2019
Kl. 17:30
BSV af 2016 Snekkersten IF Rundforbi Stadion
418313 on
02-10 2019
Kl. 17:45
KFUM BK, Roskilde Køge BK Lillevang Idrætscenter
418317 on
02-10 2019
Kl. 17:45
Herfølge BK Hareskov IF Herfølge Stadion
418316
05-10 2019
Kl. 11:30
Oversidder Brøndbyernes IF (2)
418314
06-10 2019
Kl. 11:00
Karlslunde IF FC Helsingør Karlslunde Stadion
418306
06-10 2019
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF (2) Snekkersten IF Brøndby Stadion
418318 on
09-10 2019
Kl. 17:45
FC Helsingør KFUM BK, Roskilde Helsingør Idrætspark Kunst
418321 to
10-10 2019
Kl. 17:15
Køge BK Oversidder Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
418320
12-10 2019
Kl. 10:00
Hareskov IF BSV af 2016 Birkevang
418301
26-10 2019
Kl. 10:30
Køge BK Herfølge BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
418322
03-11 2019
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF (2) Herfølge BK Brøndby Stadion
414822
03-11 2019
Kl. 11:00
Køge BK FC Helsingør Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind