MENU

U12 Piger 3 8-mands (08) Efterår, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
431627 fr
16-08 2019
Kl. 17:30
Oversidder BSF
431629
on
21-08 2019
Kl. 18:00
Espergærde IF Hørsholm-Usserød IK (1) Mørdrup Idrætsanlæg
2 - 5
431630 on
21-08 2019
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK (1) Oversidder Hørsholm Idrætspark
431701
24-08 2019
Kl. 10:00
BSF Lyngby Boldklub 1921 Ballerup Idrætspark
3 - 0
431631
25-08 2019
Kl. 12:00
Allerød Fodbold Klub Espergærde IF Allerød Idrætspark
10 - 0
431703
to
29-08 2019
Kl. 18:00
Lyngby Boldklub 1921 Hørsholm-Usserød IK (1) Lyngby Stadion
1 - 2
431704
01-09 2019
Kl. 10:00
BSF Allerød Fodbold Klub Ballerup Idrætspark
4 - 3
431702
01-09 2019
Kl. 13:00
Oversidder Espergærde IF
431706 on
04-09 2019
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK (1) BSF Hørsholm Idrætspark
0 - 1
432159 fr
06-09 2019
Kl. 18:00
Espergærde IF Lyngby Boldklub 1921 Mørdrup Idrætsanlæg
1 - 8
431705
08-09 2019
Kl. 13:00
Oversidder Allerød Fodbold Klub
432161
on
11-09 2019
Kl. 17:30
Allerød Fodbold Klub Hørsholm-Usserød IK (1) Allerød Idrætspark
4 - 2
432162
14-09 2019
Kl. 10:00
BSF Espergærde IF Ballerup Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

432160
15-09 2019
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Oversidder Lyngby Stadion
432164
on
18-09 2019
Kl. 17:30
Allerød Fodbold Klub Lyngby Boldklub 1921 Allerød Idrætspark
2 - 4
432163
on
18-09 2019
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK (1) Espergærde IF Hørsholm Idrætspark
4 - 0
432323
21-09 2019
Kl. 10:00
BSF Oversidder Ballerup Idrætspark
431628
22-09 2019
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Allerød Fodbold Klub Lyngby Stadion
1 - 3
432326 to
26-09 2019
Kl. 18:00
Espergærde IF Allerød Fodbold Klub Mørdrup Idrætsanlæg
HHT

Hjemmehold taberdømt

432325
29-09 2019
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 BSF Lyngby Stadion
3 - 5
432324
29-09 2019
Kl. 13:00
Oversidder Hørsholm-Usserød IK (1)
432328
on
02-10 2019
Kl. 17:30
Allerød Fodbold Klub BSF Allerød Idrætspark
1 - 2
432327
on
02-10 2019
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK (1) Lyngby Boldklub 1921 Hørsholm Idrætspark
1 - 0
432329 to
03-10 2019
Kl. 18:00
Espergærde IF Oversidder Mørdrup Idrætsanlæg
432331 ma
07-10 2019
Kl. 17:30
Allerød Fodbold Klub Oversidder Allerød Idrætspark
432332
12-10 2019
Kl. 10:00
BSF Hørsholm-Usserød IK (1) Ballerup Idrætspark
4 - 1
432335 ma
21-10 2019
Kl. 18:00
Espergærde IF BSF Mørdrup Idrætsanlæg
1 - 6
432333
26-10 2019
Kl. 10:00
Oversidder Lyngby Boldklub 1921
432334
26-10 2019
Kl. 13:30
Hørsholm-Usserød IK (1) Allerød Fodbold Klub Hørsholm Idrætspark
3 - 2
432330
27-10 2019
Kl. 09:15
Lyngby Boldklub 1921 Espergærde IF Lyngby Stadion
2 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind