MENU

U9 Piger (11) 1/2 5v5 Efterår (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
103462 Kl. 10:00 BK Hekla 1 Kastrup BK 1
103463 Kl. 10:00 Husum BK 1 HIK
103464 Kl. 10:00 FC Damsø 1 Sundby BK 1
103465 Kl. 10:00 KB Oversidder
103466 Kl. 10:20 Kastrup BK 1 KB
103467 Kl. 10:20 HIK FC Damsø 1
103468 Kl. 10:20 Sundby BK 1 Husum BK 1
103469 Kl. 10:20 Oversidder BK Hekla 1
103470 Kl. 10:40 BK Hekla 1 HIK
103471 Kl. 10:40 Husum BK 1 Oversidder
103472 Kl. 10:40 FC Damsø 1 Kastrup BK 1
103473 Kl. 10:40 KB Sundby BK 1
103474 Kl. 11:00 Kastrup BK 1 Husum BK 1
103475 Kl. 11:00 HIK KB
103476 Kl. 11:00 Sundby BK 1 BK Hekla 1
103477 Kl. 11:00 Oversidder FC Damsø 1
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Bane 1 Raffinaderivej 3 2300 København S
103478 Kl. 10:00 BK Hekla 1 Husum BK 1 Bane 1
103479 Kl. 10:00 Kastrup BK 1 HIK Bane 1
103480 Kl. 10:00 FC Damsø 1 KB Bane 1
103481 Kl. 10:00 Sundby BK 1 Oversidder Bane 1
103482 Kl. 10:20 Husum BK 1 FC Damsø 1 Bane 1
103483 Kl. 10:20 HIK Sundby BK 1 Bane 1
103484 Kl. 10:20 KB BK Hekla 1 Bane 1
103485 Kl. 10:20 Oversidder Kastrup BK 1 Bane 1
103486 Kl. 10:40 HIK Oversidder Bane 1
103487 Kl. 10:40 FC Damsø 1 BK Hekla 1 Bane 1
103488 Kl. 10:40 Sundby BK 1 Kastrup BK 1 Bane 1
103489 Kl. 10:40 KB Husum BK 1 Bane 1
103490 Kl. 11:00 BK Hekla 1 Kastrup BK 1 Bane 1
103491 Kl. 11:00 Husum BK 1 HIK Bane 1
103492 Kl. 11:00 FC Damsø 1 Sundby BK 1 Bane 1
103493 Kl. 11:00 KB Oversidder Bane 1
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Husumparken Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
103494 Kl. 10:00 Kastrup BK 1 KB
103495 Kl. 10:00 HIK FC Damsø 1
103496 Kl. 10:00 Sundby BK 1 Husum BK 1
103497 Kl. 10:00 Oversidder BK Hekla 1
103498 Kl. 10:20 BK Hekla 1 HIK
103499 Kl. 10:20 Husum BK 1 Oversidder
103500 Kl. 10:20 FC Damsø 1 Kastrup BK 1
103501 Kl. 10:20 KB Sundby BK 1 Bane 1
103502 Kl. 10:40 Kastrup BK 1 Husum BK 1
103503 Kl. 10:40 HIK KB
103504 Kl. 10:40 Sundby BK 1 BK Hekla 1
103505 Kl. 10:40 Oversidder FC Damsø 1
103506 Kl. 11:00 BK Hekla 1 Husum BK 1
103507 Kl. 11:00 Kastrup BK 1 HIK
103508 Kl. 11:00 FC Damsø 1 KB
103509 Kl. 11:00 Sundby BK 1 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
103510 Kl. 11:45 Husum BK 1 FC Damsø 1
103511 Kl. 11:45 HIK Sundby BK 1
103512 Kl. 11:45 KB BK Hekla 1
103513 Kl. 11:45 Oversidder Kastrup BK 1
103514 Kl. 12:05 HIK Oversidder
103515 Kl. 12:05 FC Damsø 1 BK Hekla 1
103516 Kl. 12:05 Sundby BK 1 Kastrup BK 1
103517 Kl. 12:05 KB Husum BK 1
103518 Kl. 12:25 BK Hekla 1 Kastrup BK 1
103519 Kl. 12:25 Husum BK 1 HIK
103520 Kl. 12:25 FC Damsø 1 Sundby BK 1
103521 Kl. 12:25 KB Oversidder
103522 Kl. 12:45 Kastrup BK 1 KB
103523 Kl. 12:45 HIK FC Damsø 1
103524 Kl. 12:45 Sundby BK 1 Husum BK 1
103525 Kl. 12:45 Oversidder BK Hekla 1
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
103526 Kl. 11:45 BK Hekla 1 HIK
103527 Kl. 11:45 Husum BK 1 Oversidder
103528 Kl. 11:45 FC Damsø 1 Kastrup BK 1
103529 Kl. 11:45 KB Sundby BK 1
103530 Kl. 12:05 Kastrup BK 1 Husum BK 1
103531 Kl. 12:05 HIK KB
103532 Kl. 12:05 Sundby BK 1 BK Hekla 1
103533 Kl. 12:05 Oversidder FC Damsø 1
103534 Kl. 12:25 BK Hekla 1 Husum BK 1
103535 Kl. 12:25 Kastrup BK 1 HIK
103536 Kl. 12:25 FC Damsø 1 KB
103537 Kl. 12:25 Sundby BK 1 Oversidder
103538 Kl. 12:45 Husum BK 1 FC Damsø 1
103539 Kl. 12:45 HIK Sundby BK 1
103540 Kl. 12:45 KB BK Hekla 1
103541 Kl. 12:45 Oversidder Kastrup BK 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind