MENU

U6 Drenge (14) 3v3 Efterår, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
B1903 Bane 1 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
788548 Kl. 13:00 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
BK Union 1 Bane 1
788549 Kl. 13:00 B 1903 2 KB 6
788550 Kl. 13:00 Oversidder GVI 2 Bane 1
788551 Kl. 13:00 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
FB 2 Bane 1
788552 Kl. 13:20 KB 6 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
Bane 1
788553 Kl. 13:20 BK Union 1 B 1903 2
788554 Kl. 13:20 KB 5 Oversidder Bane 1
788555 Kl. 13:20 FB 2 GVI 2
788556 Kl. 13:40 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
B 1903 2 Bane 1
788557 Kl. 13:40 BK Union 1 KB 6
788558 Kl. 13:40 FB 2 Oversidder Bane 1
788559 Kl. 13:40 GVI 2 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Bane 1
788560 Kl. 14:00 Oversidder BK Fix 2 Bane 1
788561 Kl. 14:00 GVI 2 BK Union 1
788562 Kl. 14:00 KB 6 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Bane 1
788563 Kl. 14:00 B 1903 2 FB 2
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Frem, Valby IP Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
788532 Kl. 11:45 BK Frem 2 FA 2000 2
788533 Kl. 11:45 BK Skjold 2 BK Hellas 2
788534 Kl. 11:45 HIK 2
!
NB: HIK 2 er taberdømt
BK Rødovre 1 Bane 1
788535 Kl. 11:45 Husum Bk JIF Hakoah 1 Bane 1
788536 Kl. 12:05 BK Hellas 2 BK Frem 2
788537 Kl. 12:05 FA 2000 2 BK Skjold 2
788538 Kl. 12:05 Husum Bk HIK 2
!
NB: HIK 2 er taberdømt
Bane 1
788539 Kl. 12:05 JIF Hakoah 1 BK Rødovre 1
788540 Kl. 12:25 BK Frem 2 BK Skjold 2
788541 Kl. 12:25 FA 2000 2 BK Hellas 2
788542 Kl. 12:25 JIF Hakoah 1 HIK 2
!
NB: HIK 2 er taberdømt
Bane 1
788543 Kl. 12:25 BK Rødovre 1 Husum Bk Bane 1
788544 Kl. 12:45 HIK 2
!
NB: HIK 2 er taberdømt
BK Frem 2 Bane 1
788545 Kl. 12:45 BK Rødovre 1 FA 2000 2
788546 Kl. 12:45 BK Hellas 2 Husum Bk Bane 1
788547 Kl. 12:45 BK Skjold 2 JIF Hakoah 1
Arrangør:
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Bane 1 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
788564 Kl. 13:45 BK Frem 2 HIK 2
!
NB: HIK 2 er taberdømt
Bane 1
788565 Kl. 13:45 Oversidder B 1903 2
788566 Kl. 13:45 FA 2000 2 Husum Bk
!
NB: Husum Bk er taberdømt
Bane 1
788567 Kl. 13:45 FB 2 KB 6
788568 Kl. 14:05 B 1903 2 BK Frem 2
788569 Kl. 14:05 HIK 2 Oversidder
788570 Kl. 14:05 KB 6 FA 2000 2
788571 Kl. 14:05 FB 2 Husum Bk
!
NB: Husum Bk er taberdømt
Bane 1
788572 Kl. 14:25 BK Frem 2 Oversidder
788573 Kl. 14:25 HIK 2
!
NB: HIK 2 er taberdømt
B 1903 2 Bane 1
788574 Kl. 14:25 FA 2000 2 FB 2
788575 Kl. 14:25 Husum Bk
!
NB: Husum Bk er taberdømt
KB 6 Bane 1
788576 Kl. 14:45 Husum Bk
!
NB: Husum Bk er taberdømt
BK Frem 2 Bane 1
788577 Kl. 14:45 KB 6 HIK 2
!
NB: HIK 2 er taberdømt
Bane 1
788578 Kl. 14:45 B 1903 2 FA 2000 2
788579 Kl. 14:45 Oversidder FB 2
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
GVI. Nymosen Bane 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
788580 Kl. 13:30 BK Hellas 2
!
NB: BK Hellas 2 er taberdømt
JIF Hakoah 1 Bane 1
788581 Kl. 13:30 GVI 2 BK Union 1
788582 Kl. 13:30 BK Skjold 2 BK Rødovre 1
788583 Kl. 13:30 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
KB 5 Bane 1
788584 Kl. 13:50 BK Union 1 BK Hellas 2
!
NB: BK Hellas 2 er taberdømt
Bane 1
788585 Kl. 13:50 JIF Hakoah 1 GVI 2
788586 Kl. 13:50 BK Skjold 2 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
Bane 1
788587 Kl. 13:50 BK Rødovre 1 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Bane 1
788588 Kl. 14:10 BK Hellas 2
!
NB: BK Hellas 2 er taberdømt
GVI 2 Bane 1
788589 Kl. 14:10 JIF Hakoah 1 BK Union 1
788590 Kl. 14:10 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
BK Skjold 2 Bane 1
788591 Kl. 14:10 BK Rødovre 1 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
Bane 1
788592 Kl. 14:30 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
BK Hellas 2 Bane 1
788593 Kl. 14:30 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
JIF Hakoah 1 Bane 1
788594 Kl. 14:30 BK Union 1 BK Skjold 2
788595 Kl. 14:30 GVI 2 BK Rødovre 1
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
788612 Kl. 12:00 BK Frem 2 JIF Hakoah 1
788613 Kl. 12:00 KB 6 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Bane 1
788614 Kl. 12:00 BK Hellas 2
!
NB: BK Hellas 2 er taberdømt
HIK 2 Bane 1
788615 Kl. 12:00 FB 2 BK Fix 2
788616 Kl. 12:20 KB 6 BK Frem 2
788617 Kl. 12:20 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
JIF Hakoah 1 Bane 1
788618 Kl. 12:20 BK Fix 2 BK Hellas 2
!
NB: BK Hellas 2 er taberdømt
Bane 1
788619 Kl. 12:20 HIK 2
!
NB: HIK 2 er taberdømt
FB 2 Bane 1
788620 Kl. 12:40 BK Frem 2 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Bane 1
788621 Kl. 12:40 JIF Hakoah 1 KB 6
788622 Kl. 12:40 BK Hellas 2
!
NB: BK Hellas 2 er taberdømt
FB 2 Bane 1
788623 Kl. 12:40 HIK 2
!
NB: HIK 2 er taberdømt
BK Fix 2 Bane 1
788624 Kl. 13:00 FB 2 BK Frem 2
788625 Kl. 13:00 JIF Hakoah 1 BK Hellas 2
!
NB: BK Hellas 2 er taberdømt
Bane 1
788626 Kl. 13:00 BK Fix 2 KB 6
788627 Kl. 13:00 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
HIK 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
788596 Kl. 11:45 FA 2000 2 BK Rødovre 1
788597 Kl. 11:45 B 1903 2 GVI 2
788598 Kl. 11:45 BK Skjold 2 Husum Bk
!
NB: Husum Bk er taberdømt
Bane 1
788599 Kl. 11:45 BK Union 1 Oversidder
788600 Kl. 12:05 B 1903 2 FA 2000 2
788601 Kl. 12:05 GVI 2 BK Rødovre 1
788602 Kl. 12:05 BK Union 1 BK Skjold 2
788603 Kl. 12:05 Husum Bk Oversidder Bane 1
788604 Kl. 12:25 FA 2000 2 GVI 2
788605 Kl. 12:25 BK Rødovre 1 B 1903 2
788606 Kl. 12:25 Oversidder BK Skjold 2
788607 Kl. 12:25 Husum Bk
!
NB: Husum Bk er taberdømt
BK Union 1 Bane 1
788608 Kl. 12:45 Oversidder FA 2000 2
788609 Kl. 12:45 BK Rødovre 1 BK Union 1
788610 Kl. 12:45 BK Skjold 2 B 1903 2
788611 Kl. 12:45 GVI 2 Husum Bk
!
NB: Husum Bk er taberdømt
Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind