MENU

U6 Drenge (14) 3v3 Efterår, Pulje 3 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
788644 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 BK Hekla 1
788645 Kl. 10:00 Dragør BK 1 FA 2000 3
788646 Kl. 10:00 Kastrup BK 1 Hvidovre IF 1
788647 Kl. 10:00 FA 2000 5 AB Tårnby 1
788648 Kl. 10:20 FA 2000 3 Nørrebro United 1
788649 Kl. 10:20 BK Hekla 1 Dragør BK 1
788650 Kl. 10:20 FA 2000 5 Kastrup BK 1
788651 Kl. 10:20 AB Tårnby 1 Hvidovre IF 1
788652 Kl. 10:40 Nørrebro United 1 Dragør BK 1
788653 Kl. 10:40 BK Hekla 1 FA 2000 3
788654 Kl. 10:40 AB Tårnby 1 Kastrup BK 1
788655 Kl. 10:40 Hvidovre IF 1 FA 2000 5
788656 Kl. 11:00 Kastrup BK 1 Nørrebro United 1
788657 Kl. 11:00 Hvidovre IF 1 BK Hekla 1
788658 Kl. 11:00 FA 2000 3 FA 2000 5
788659 Kl. 11:00 Dragør BK 1 AB Tårnby 1
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Kunst, Kalvebod Fælled Skole Else Alfelts Vej 2 2300 København S
788628 Kl. 10:00 Ørestad IF 1 KB 9
788629 Kl. 10:00 Tårnby FF 1 Fremad Amager 1
788630 Kl. 10:00 KB 4 Bispebjerg BK 1
788631 Kl. 10:00 KB 3 B 1908 1
788632 Kl. 10:20 Fremad Amager 1 Ørestad IF 1
788633 Kl. 10:20 KB 9 Tårnby FF 1
788634 Kl. 10:20 KB 3 KB 4
788635 Kl. 10:20 B 1908 1 Bispebjerg BK 1
788636 Kl. 10:40 Ørestad IF 1 Tårnby FF 1
788637 Kl. 10:40 KB 9 Fremad Amager 1
788638 Kl. 10:40 B 1908 1 KB 4
788639 Kl. 10:40 Bispebjerg BK 1 KB 3
788640 Kl. 11:00 KB 4 Ørestad IF 1
788641 Kl. 11:00 Bispebjerg BK 1 KB 9
788642 Kl. 11:00 Fremad Amager 1 KB 3
788643 Kl. 11:00 Tårnby FF 1 B 1908 1
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Hvidovre IF's baner Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
788676 Kl. 10:00 Fremad Amager 1 B 1908 1
788677 Kl. 10:00 Hvidovre IF 1 BK Hekla 1
788678 Kl. 10:00 Tårnby FF 1 Bispebjerg BK 1
788679 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 FA 2000 5
788680 Kl. 10:20 BK Hekla 1 Fremad Amager 1
788681 Kl. 10:20 B 1908 1 Hvidovre IF 1
788682 Kl. 10:20 Tårnby FF 1 Nørrebro United 1
788683 Kl. 10:20 Bispebjerg BK 1 FA 2000 5
788684 Kl. 10:40 Fremad Amager 1 Hvidovre IF 1
788685 Kl. 10:40 B 1908 1 BK Hekla 1
788686 Kl. 10:40 FA 2000 5 Tårnby FF 1
788687 Kl. 10:40 Bispebjerg BK 1 Nørrebro United 1
788688 Kl. 11:00 FA 2000 5 Fremad Amager 1
788689 Kl. 11:00 Nørrebro United 1 B 1908 1
788690 Kl. 11:00 BK Hekla 1 Tårnby FF 1
788691 Kl. 11:00 Hvidovre IF 1 Bispebjerg BK 1
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
788660 Kl. 12:00 Ørestad IF 1 KB 4
788661 Kl. 12:00 Kastrup BK 1 Dragør BK 1
788662 Kl. 12:00 KB 9 KB 3
788663 Kl. 12:00 AB Tårnby 1 FA 2000 3
788664 Kl. 12:20 Dragør BK 1 Ørestad IF 1
788665 Kl. 12:20 KB 4 Kastrup BK 1
788666 Kl. 12:20 FA 2000 3 KB 9
788667 Kl. 12:20 AB Tårnby 1 KB 3
788668 Kl. 12:40 Ørestad IF 1 Kastrup BK 1
788669 Kl. 12:40 KB 4 Dragør BK 1
788670 Kl. 12:40 KB 9 AB Tårnby 1
788671 Kl. 12:40 KB 3 FA 2000 3
788672 Kl. 13:00 KB 3 Ørestad IF 1
788673 Kl. 13:00 FA 2000 3 KB 4
788674 Kl. 13:00 Dragør BK 1 KB 9
788675 Kl. 13:00 Kastrup BK 1 AB Tårnby 1
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Kunst, Tårnby Stadion Gemmas Allé 41 2770 Kastrup
788708 Kl. 10:00 Ørestad IF 1 B 1908 1
788709 Kl. 10:00 FA 2000 3 FA 2000 5
788710 Kl. 10:00 Fremad Amager 1 KB 4
788711 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 Nørrebro United 1
788712 Kl. 10:20 FA 2000 3 Ørestad IF 1
788713 Kl. 10:20 FA 2000 5 B 1908 1
788714 Kl. 10:20 Nørrebro United 1 Fremad Amager 1
788715 Kl. 10:20 KB 4 AB Tårnby 1
788716 Kl. 10:40 Ørestad IF 1 FA 2000 5
788717 Kl. 10:40 B 1908 1 FA 2000 3
788718 Kl. 10:40 Fremad Amager 1 AB Tårnby 1
788719 Kl. 10:40 KB 4 Nørrebro United 1
788720 Kl. 11:00 AB Tårnby 1 Ørestad IF 1
788721 Kl. 11:00 B 1908 1 Fremad Amager 1
788722 Kl. 11:00 Nørrebro United 1 FA 2000 3
788723 Kl. 11:00 FA 2000 5 KB 4
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
788692 Kl. 10:00 KB 9 Bispebjerg BK 1
788693 Kl. 10:00 Dragør BK 1 Hvidovre IF 1
788694 Kl. 10:00 Tårnby FF 1 KB 3
788695 Kl. 10:00 BK Hekla 1 Kastrup BK 1
788696 Kl. 10:20 Dragør BK 1 KB 9
788697 Kl. 10:20 Hvidovre IF 1 Bispebjerg BK 1
788698 Kl. 10:20 BK Hekla 1 Tårnby FF 1
788699 Kl. 10:20 KB 3 Kastrup BK 1
788700 Kl. 10:40 KB 9 Hvidovre IF 1
788701 Kl. 10:40 Bispebjerg BK 1 Dragør BK 1
788702 Kl. 10:40 Kastrup BK 1 Tårnby FF 1
788703 Kl. 10:40 KB 3 BK Hekla 1
788704 Kl. 11:00 Kastrup BK 1 KB 9
788705 Kl. 11:00 Bispebjerg BK 1 BK Hekla 1
788706 Kl. 11:00 Tårnby FF 1 Dragør BK 1
788707 Kl. 11:00 Hvidovre IF 1 KB 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind