Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
onsdag den. 21-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
IK Rosendal
Terndrup IF
|
|||||||||||||||||||
17:30
LKB/Gistrup
Hadsund B
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18:10
Hadsund B
IK Rosendal
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18:10
Terndrup IF
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
onsdag den. 21-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
Mou IF
Skørping IF Frem
|
|||||||||||||||||||
17:30
VFB/NFK
Støvring IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18:10
Støvring IF
Mou IF
|
|||||||||||||||||||
18:10
Skørping IF Frem
VFB/NFK
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
onsdag den. 28-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
Mou IF
Terndrup IF
|
|||||||||||||||||||
17:30
VFB/NFK
Hadsund B
|
|||||||||||||||||||
18:10
Hadsund B
Mou IF
|
|||||||||||||||||||
18:10
Terndrup IF
VFB/NFK
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
torsdag den. 29-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
IK Rosendal
Skørping IF Frem
|
|||||||||||||||||||
17:30
LKB/Gistrup
Støvring IF
|
|||||||||||||||||||
18:10
Støvring IF
IK Rosendal
|
|||||||||||||||||||
18:10
Skørping IF Frem
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
onsdag den. 04-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
Mou IF
IK Rosendal
|
|||||||||||||||||||
17:30
VFB/NFK
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
18:10
LKB/Gistrup
Mou IF
|
|||||||||||||||||||
18:10
IK Rosendal
VFB/NFK
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
torsdag den. 05-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
Skørping IF Frem
Terndrup IF
|
|||||||||||||||||||
17:30
Støvring IF
Hadsund B
|
|||||||||||||||||||
18:10
Hadsund B
Skørping IF Frem
|
|||||||||||||||||||
18:10
Terndrup IF
Støvring IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
tirsdag den. 17-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
IK Rosendal
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
17:30
Terndrup IF
Hadsund B
|
|||||||||||||||||||
18:10
Hadsund B
IK Rosendal
|
|||||||||||||||||||
18:10
LKB/Gistrup
Terndrup IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
tirsdag den. 17-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
Mou IF
VFB/NFK
|
|||||||||||||||||||
17:30
Skørping IF Frem
Støvring IF
|
|||||||||||||||||||
18:10
Støvring IF
Mou IF
|
|||||||||||||||||||
18:10
VFB/NFK
Skørping IF Frem
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
tirsdag den. 24-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
Mou IF
IK Rosendal
|
|||||||||||||||||||
17:30
Skørping IF Frem
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
18:10
LKB/Gistrup
Mou IF
|
|||||||||||||||||||
18:10
IK Rosendal
Skørping IF Frem
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
tirsdag den. 24-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
Terndrup IF
VFB/NFK
|
|||||||||||||||||||
17:30
Hadsund B
Støvring IF
|
|||||||||||||||||||
18:10
Støvring IF
Terndrup IF
|
|||||||||||||||||||
18:10
VFB/NFK
Hadsund B
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
onsdag den. 02-10 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
IK Rosendal
VFB/NFK
|
|||||||||||||||||||
17:30
Støvring IF
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
18:10
LKB/Gistrup
VFB/NFK
|
|||||||||||||||||||
18:10
Støvring IF
IK Rosendal
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
onsdag den. 02-10 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
Terndrup IF
Mou IF
|
|||||||||||||||||||
17:30
Hadsund B
Skørping IF Frem
|
|||||||||||||||||||
18:10
Mou IF
Hadsund B
|
|||||||||||||||||||
18:10
Skørping IF Frem
Terndrup IF
|
Spilleregler 5:5
Der skal IKKE udfyldes holdkort i denne række!
Resultat af kampene indtastes via DBU's Fodbold APP eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dkaf arrangørklubben.