MENU

U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 Efterår, Pulje 5 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 24-08 2019
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
814226 Kl. 12:00 Østerbro IF 4
!
NB: Østerbro IF 4 er taberdømt
Valby BK 1 Bane 1
814227 Kl. 12:00 Hvidovre IF 4 BK Rødovre 1
814228 Kl. 12:00 Sundby BK 2 Kastrup BK 3
814229 Kl. 12:00 Dragør BK 3 Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
Bane 1
814230 Kl. 12:20 BK Stefan 1 Tårnby FF 3
814231 Kl. 12:20 Kastrup BK 2 Oversidder Bane 1
814232 Kl. 12:20 Østerbro IF 4
!
NB: Østerbro IF 4 er taberdømt
BK Rødovre 1 Bane 1
814233 Kl. 12:20 Hvidovre IF 4 Valby BK 1
814234 Kl. 12:40 Kastrup BK 3 Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er taberdømt
Bane 1
814235 Kl. 12:40 Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
Sundby BK 2 Bane 1
814236 Kl. 12:40 Kastrup BK 2 Tårnby FF 3 Bane 1
814237 Kl. 12:40 BK Stefan 1 Oversidder
814238 Kl. 13:00 Kastrup BK 3 Østerbro IF 4
!
NB: Østerbro IF 4 er taberdømt
Bane 1
814239 Kl. 13:00 Valby BK 1 Sundby BK 2
814240 Kl. 13:00 BK Rødovre 1 Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er taberdømt
Bane 1
814241 Kl. 13:00 Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
Hvidovre IF 4 Bane 1
814242 Kl. 13:20 Tårnby FF 3 Østerbro IF 4
!
NB: Østerbro IF 4 er taberdømt
Bane 1
814243 Kl. 13:20 Valby BK 1 BK Stefan 1
814244 Kl. 13:20 BK Rødovre 1 Kastrup BK 2
814245 Kl. 13:20 Oversidder Hvidovre IF 4 Bane 1
814246 Kl. 13:40 Tårnby FF 3 Kastrup BK 3
814247 Kl. 13:40 Sundby BK 2 BK Stefan 1
814248 Kl. 13:40 Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er taberdømt
Kastrup BK 2 Bane 1
814249 Kl. 13:40 Oversidder Fremad Amager 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Dragør Bk Bane 1 Halvejen 5 2791 Dragør
814250 Kl. 12:00 Østerbro IF 4
!
NB: Østerbro IF 4 er taberdømt
Dragør BK 3 Bane 1
814251 Kl. 12:00 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
Fremad Amager 2 Bane 1
814252 Kl. 12:00 BK Rødovre 1 BK Stefan 1
814253 Kl. 12:00 Hvidovre IF 4 Kastrup BK 2
814254 Kl. 12:20 Kastrup BK 3 Oversidder
814255 Kl. 12:20 Sundby BK 2 Tårnby FF 3
!
NB: Tårnby FF 3 er taberdømt
Bane 1
814256 Kl. 12:20 Østerbro IF 4
!
NB: Østerbro IF 4 er taberdømt
Fremad Amager 2 Bane 1
814257 Kl. 12:20 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
Dragør BK 3 Bane 1
814258 Kl. 12:40 Sundby BK 2 Oversidder
814259 Kl. 12:40 Tårnby FF 3
!
NB: Tårnby FF 3 er taberdømt
BK Rødovre 1 Bane 1
814260 Kl. 12:40 BK Stefan 1 Hvidovre IF 4
814261 Kl. 12:40 Kastrup BK 2 Kastrup BK 3 Bane 1
814262 Kl. 13:00 Dragør BK 3 BK Stefan 1
814263 Kl. 13:00 BK Rødovre 1 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
Bane 1
814264 Kl. 13:00 Hvidovre IF 4 Østerbro IF 4
!
NB: Østerbro IF 4 er taberdømt
Bane 1
814265 Kl. 13:00 Fremad Amager 2 Kastrup BK 2
814266 Kl. 13:20 Dragør BK 3 Sundby BK 2
814267 Kl. 13:20 Kastrup BK 3 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
Bane 1
814268 Kl. 13:20 Oversidder Østerbro IF 4 Bane 1
814269 Kl. 13:20 Fremad Amager 2 Tårnby FF 3
!
NB: Tårnby FF 3 er taberdømt
Bane 1
814270 Kl. 13:40 Kastrup BK 2 Sundby BK 2 Bane 1
814271 Kl. 13:40 BK Stefan 1 Kastrup BK 3
814272 Kl. 13:40 Oversidder BK Rødovre 1 Bane 1
814273 Kl. 13:40 Tårnby FF 3
!
NB: Tårnby FF 3 er taberdømt
Hvidovre IF 4 Bane 1
lørdag den. 14-09 2019
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
814274 Kl. 10:00 BK Stefan 1 Østerbro IF 4
814275 Kl. 10:00 Tårnby FF 3 Oversidder Bane 1
814276 Kl. 10:00 BK Rødovre 1
!
NB: BK Rødovre 1 er taberdømt
Sundby BK 2 Bane 1
814277 Kl. 10:00 Dragør BK 3 Hvidovre IF 4
814278 Kl. 10:20 Kastrup BK 3 Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
Bane 1
814279 Kl. 10:20 Valby BK 1 Kastrup BK 2
814280 Kl. 10:20 Sundby BK 2 Østerbro IF 4
814281 Kl. 10:20 Dragør BK 3 Tårnby FF 3
814282 Kl. 10:40 Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
BK Rødovre 1 Bane 1
814283 Kl. 10:40 Oversidder Valby BK 1 Bane 1
814284 Kl. 10:40 Hvidovre IF 4 Kastrup BK 3
814285 Kl. 10:40 Kastrup BK 2 BK Stefan 1 Bane 1
814286 Kl. 11:00 Østerbro IF 4 BK Rødovre 1
!
NB: BK Rødovre 1 er taberdømt
Bane 1
814287 Kl. 11:00 Oversidder Dragør BK 3 Bane 1
814288 Kl. 11:00 Hvidovre IF 4 Sundby BK 2
814289 Kl. 11:00 BK Stefan 1 Tårnby FF 3
814290 Kl. 11:20 Østerbro IF 4 Kastrup BK 2
814291 Kl. 11:20 Kastrup BK 3 Dragør BK 3
814292 Kl. 11:20 Sundby BK 2 Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
Bane 1
814293 Kl. 11:20 Tårnby FF 3 Valby BK 1
814294 Kl. 11:40 Valby BK 1 Hvidovre IF 4
814295 Kl. 11:40 BK Rødovre 1
!
NB: BK Rødovre 1 er taberdømt
Kastrup BK 3 Bane 1
814296 Kl. 11:40 Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
BK Stefan 1 Bane 1
814297 Kl. 11:40 Kastrup BK 2 Oversidder Bane 1
Arrangør:
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
814298 Kl. 14:00 Kastrup BK 3 Tårnby FF 3
814299 Kl. 14:00 BK Stefan 1 Sundby BK 2
814300 Kl. 14:00 Dragør BK 3 Kastrup BK 2
!
NB: Kastrup BK 2 er taberdømt
Bane 1
814301 Kl. 14:00 Fremad Amager 2 Oversidder
814302 Kl. 14:20 Tårnby FF 3 Østerbro IF 4
!
NB: Østerbro IF 4 er taberdømt
Bane 1
814303 Kl. 14:20 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
BK Stefan 1 Bane 1
814304 Kl. 14:20 Kastrup BK 2
!
NB: Kastrup BK 2 er taberdømt
BK Rødovre 1 Bane 1
814305 Kl. 14:20 Oversidder Hvidovre IF 4 Bane 1
814306 Kl. 14:40 Østerbro IF 4
!
NB: Østerbro IF 4 er taberdømt
Kastrup BK 3 Bane 1
814307 Kl. 14:40 Sundby BK 2 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
Bane 1
814308 Kl. 14:40 BK Rødovre 1 Dragør BK 3
814309 Kl. 14:40 Hvidovre IF 4 Fremad Amager 2
814310 Kl. 15:00 Dragør BK 3 Sundby BK 2
814311 Kl. 15:00 Kastrup BK 3 Fremad Amager 2
814312 Kl. 15:00 Tårnby FF 3 Kastrup BK 2
!
NB: Kastrup BK 2 er taberdømt
Bane 1
814313 Kl. 15:00 BK Stefan 1 Oversidder
814314 Kl. 15:20 Oversidder Østerbro IF 4 Bane 1
814315 Kl. 15:20 BK Rødovre 1 BK Stefan 1
814316 Kl. 15:20 Kastrup BK 2
!
NB: Kastrup BK 2 er taberdømt
Hvidovre IF 4 Bane 1
814317 Kl. 15:20 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
Tårnby FF 3 Bane 1
814318 Kl. 15:40 Østerbro IF 4 Valby BK 1
!
NB: Valby BK 1 er taberdømt
Bane 1
814319 Kl. 15:40 Hvidovre IF 4 BK Rødovre 1
814320 Kl. 15:40 Sundby BK 2 Kastrup BK 3
814321 Kl. 15:40 Fremad Amager 2 Dragør BK 3
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Bane 1 Englandsvej 61 2300 København S
814322 Kl. 12:00 Kastrup BK 2
!
NB: Kastrup BK 2 er taberdømt
Sundby BK 2 Bane 1
814323 Kl. 12:00 Kastrup BK 3 BK Stefan 1
814324 Kl. 12:00 Oversidder BK Rødovre 1 Bane 1
814325 Kl. 12:00 Tårnby FF 3 Hvidovre IF 4
814326 Kl. 12:20 Dragør BK 3 Oversidder
814327 Kl. 12:20 Kastrup BK 3 Valby BK 1
814328 Kl. 12:20 Østerbro IF 4 Sundby BK 2
814329 Kl. 12:20 Tårnby FF 3 Fremad Amager 2
814330 Kl. 12:40 Dragør BK 3 BK Stefan 1
814331 Kl. 12:40 BK Rødovre 1 Valby BK 1
814332 Kl. 12:40 Hvidovre IF 4 Østerbro IF 4
814333 Kl. 12:40 Fremad Amager 2 Kastrup BK 2
!
NB: Kastrup BK 2 er taberdømt
Bane 1
814334 Kl. 13:00 Sundby BK 2 Oversidder
814335 Kl. 13:00 BK Rødovre 1 Tårnby FF 3
814336 Kl. 13:00 BK Stefan 1 Hvidovre IF 4
814337 Kl. 13:00 Kastrup BK 2
!
NB: Kastrup BK 2 er taberdømt
Kastrup BK 3 Bane 1
814338 Kl. 13:20 Oversidder Kastrup BK 3 Bane 1
814339 Kl. 13:20 Sundby BK 2 Tårnby FF 3
814340 Kl. 13:20 Østerbro IF 4 Fremad Amager 2
814341 Kl. 13:20 Valby BK 1 Dragør BK 3
814342 Kl. 13:40 Hvidovre IF 4 Dragør BK 3
814343 Kl. 13:40 Valby BK 1 Kastrup BK 2
!
NB: Kastrup BK 2 er taberdømt
Bane 1
814344 Kl. 13:40 Fremad Amager 2 BK Rødovre 1
814345 Kl. 13:40 BK Stefan 1 Østerbro IF 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind