MENU

U7 Drenge (13) Uøvet 3v3 Efterår, Pulje 6 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 24-08 2019
Spillested:
Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
814346 Kl. 10:00 Jægersborg BK 1 BK Hellas 2
814347 Kl. 10:00 KB 12 BK Vestia 5
814348 Kl. 10:00 Valby BK 2 FA 2000 8
814349 Kl. 10:00 Aakanden GF 1 Fremad Amager 3
814350 Kl. 10:20 Tårnby FF 3 B 93 4
814351 Kl. 10:20 Oversidder Oversidder
814352 Kl. 10:20 Jægersborg BK 1 BK Vestia 5
814353 Kl. 10:20 KB 12 BK Hellas 2
814354 Kl. 10:40 FA 2000 8 Aakanden GF 1
814355 Kl. 10:40 Fremad Amager 3 Valby BK 2
814356 Kl. 10:40 Oversidder B 93 4
814357 Kl. 10:40 Tårnby FF 3 Oversidder
814358 Kl. 11:00 FA 2000 8 Jægersborg BK 1
814359 Kl. 11:00 BK Hellas 2 Valby BK 2
814360 Kl. 11:00 BK Vestia 5 Aakanden GF 1
814361 Kl. 11:00 Fremad Amager 3 KB 12
814362 Kl. 11:20 B 93 4 Jægersborg BK 1
814363 Kl. 11:20 BK Hellas 2 Tårnby FF 3
814364 Kl. 11:20 BK Vestia 5 Oversidder
814365 Kl. 11:20 Oversidder KB 12
814366 Kl. 11:40 B 93 4 FA 2000 8
814367 Kl. 11:40 Valby BK 2 Tårnby FF 3
814368 Kl. 11:40 Aakanden GF 1 Oversidder
814369 Kl. 11:40 Oversidder Fremad Amager 3
Arrangør:
lørdag den. 31-08 2019
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
814394 Kl. 10:00 Jægersborg BK 1 Aakanden GF 1
814395 Kl. 10:00 BK Hellas 2 Fremad Amager 3
814396 Kl. 10:00 BK Vestia 5 Tårnby FF 3
814397 Kl. 10:00 KB 12 Oversidder
814398 Kl. 10:20 FA 2000 8 Oversidder
814399 Kl. 10:20 Valby BK 2 B 93 4
814400 Kl. 10:20 Jægersborg BK 1 Fremad Amager 3
814401 Kl. 10:20 BK Hellas 2 Aakanden GF 1
814402 Kl. 10:40 Valby BK 2 Oversidder
814403 Kl. 10:40 B 93 4 BK Vestia 5
814404 Kl. 10:40 Tårnby FF 3 KB 12
814405 Kl. 10:40 Oversidder FA 2000 8
814406 Kl. 11:00 Aakanden GF 1 Tårnby FF 3
814407 Kl. 11:00 BK Vestia 5 BK Hellas 2
814408 Kl. 11:00 KB 12 Jægersborg BK 1
814409 Kl. 11:00 Fremad Amager 3 Oversidder
814410 Kl. 11:20 Aakanden GF 1 Valby BK 2
814411 Kl. 11:20 FA 2000 8 BK Hellas 2
814412 Kl. 11:20 Oversidder Jægersborg BK 1
814413 Kl. 11:20 Fremad Amager 3 B 93 4
814414 Kl. 11:40 Oversidder Valby BK 2
814415 Kl. 11:40 Tårnby FF 3 FA 2000 8
814416 Kl. 11:40 Oversidder BK Vestia 5
814417 Kl. 11:40 B 93 4 KB 12
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Gentofte Sportspark, kunst 2 Ved Stadion 6 2820 Gentofte
814418 Kl. 10:00 Tårnby FF 3 Jægersborg BK 1
814419 Kl. 10:00 B 93 4 Oversidder
814420 Kl. 10:00 BK Vestia 5 Valby BK 2
814421 Kl. 10:00 Aakanden GF 1 KB 12
814422 Kl. 10:20 FA 2000 8 Fremad Amager 3
814423 Kl. 10:20 BK Hellas 2 Oversidder
814424 Kl. 10:20 Valby BK 2 Jægersborg BK 1
814425 Kl. 10:20 Aakanden GF 1 B 93 4
814426 Kl. 10:40 Fremad Amager 3 BK Vestia 5
814427 Kl. 10:40 Oversidder BK Hellas 2
814428 Kl. 10:40 KB 12 FA 2000 8
814429 Kl. 10:40 Oversidder Tårnby FF 3
814430 Kl. 11:00 Jægersborg BK 1 BK Vestia 5
814431 Kl. 11:00 Oversidder Aakanden GF 1
814432 Kl. 11:00 KB 12 Valby BK 2
814433 Kl. 11:00 Tårnby FF 3 B 93 4
814434 Kl. 11:20 Jægersborg BK 1 Oversidder
814435 Kl. 11:20 FA 2000 8 Aakanden GF 1
814436 Kl. 11:20 Valby BK 2 Fremad Amager 3
814437 Kl. 11:20 B 93 4 BK Hellas 2
814438 Kl. 11:40 BK Hellas 2 KB 12
814439 Kl. 11:40 BK Vestia 5 FA 2000 8
814440 Kl. 11:40 Fremad Amager 3 Tårnby FF 3
814441 Kl. 11:40 Oversidder Oversidder
lørdag den. 21-09 2019
Spillested:
Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
814442 Kl. 12:00 FA 2000 8 B 93 4
814443 Kl. 12:00 Tårnby FF 3 Valby BK 2
814444 Kl. 12:00 Aakanden GF 1 Oversidder
814445 Kl. 12:00 Fremad Amager 3 Oversidder
814446 Kl. 12:20 B 93 4 Jægersborg BK 1
814447 Kl. 12:20 BK Hellas 2 Tårnby FF 3
814448 Kl. 12:20 Oversidder BK Vestia 5
814449 Kl. 12:20 Oversidder KB 12
814450 Kl. 12:40 Jægersborg BK 1 FA 2000 8
814451 Kl. 12:40 Valby BK 2 BK Hellas 2
814452 Kl. 12:40 BK Vestia 5 Aakanden GF 1
814453 Kl. 12:40 KB 12 Fremad Amager 3
814454 Kl. 13:00 Aakanden GF 1 Valby BK 2
814455 Kl. 13:00 FA 2000 8 Fremad Amager 3
814456 Kl. 13:00 B 93 4 Oversidder
814457 Kl. 13:00 Tårnby FF 3 Oversidder
814458 Kl. 13:20 Oversidder Jægersborg BK 1
814459 Kl. 13:20 BK Vestia 5 Tårnby FF 3
814460 Kl. 13:20 Oversidder KB 12
814461 Kl. 13:20 BK Hellas 2 B 93 4
814462 Kl. 13:40 Jægersborg BK 1 BK Hellas 2
814463 Kl. 13:40 KB 12 BK Vestia 5
814464 Kl. 13:40 Valby BK 2 FA 2000 8
814465 Kl. 13:40 Fremad Amager 3 Aakanden GF 1
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
814466 Kl. 14:00 Oversidder Valby BK 2
814467 Kl. 14:00 FA 2000 8 Tårnby FF 3
814468 Kl. 14:00 Oversidder BK Vestia 5
814469 Kl. 14:00 B 93 4 KB 12
814470 Kl. 14:20 Aakanden GF 1 Oversidder
814471 Kl. 14:20 FA 2000 8 BK Hellas 2
814472 Kl. 14:20 Jægersborg BK 1 Valby BK 2
814473 Kl. 14:20 B 93 4 Fremad Amager 3
814474 Kl. 14:40 Aakanden GF 1 Tårnby FF 3
814475 Kl. 14:40 BK Vestia 5 BK Hellas 2
814476 Kl. 14:40 KB 12 Jægersborg BK 1
814477 Kl. 14:40 Fremad Amager 3 Oversidder
814478 Kl. 15:00 Valby BK 2 Oversidder
814479 Kl. 15:00 BK Vestia 5 B 93 4
814480 Kl. 15:00 Tårnby FF 3 KB 12
814481 Kl. 15:00 Oversidder FA 2000 8
814482 Kl. 15:20 Oversidder FA 2000 8
814483 Kl. 15:20 Valby BK 2 B 93 4
814484 Kl. 15:20 Jægersborg BK 1 Fremad Amager 3
814485 Kl. 15:20 BK Hellas 2 Aakanden GF 1
814486 Kl. 15:40 KB 12 Aakanden GF 1
814487 Kl. 15:40 BK Hellas 2 Oversidder
814488 Kl. 15:40 Fremad Amager 3 BK Vestia 5
814489 Kl. 15:40 Tårnby FF 3 Jægersborg BK 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind