MENU

U8 Drenge (12) 5v5 3 Efterår, Pulje 3 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Frem, Valby IP Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
475877 Kl. 12:00 Dragør BK 3 BK Vestia 3
475878 Kl. 12:00 BK Hellas 3 Valby BK 2
475879 Kl. 12:00 BK Hekla 3 Vanløse IF 3
475880 Kl. 12:00 BK Frem 2 Sundby BK 5
475881 Kl. 12:20 Fremad Amager 2 Kastrup BK 2
475882 Kl. 12:20 FA 2000 4 Hvidovre IF 2
475883 Kl. 12:20 Dragør BK 3 Valby BK 2
475884 Kl. 12:20 BK Hellas 3 BK Vestia 3
475885 Kl. 12:40 Vanløse IF 3 BK Frem 2
475886 Kl. 12:40 Sundby BK 5 BK Hekla 3
475887 Kl. 12:40 FA 2000 4 Kastrup BK 2
475888 Kl. 12:40 Fremad Amager 2 Hvidovre IF 2
475889 Kl. 13:00 Vanløse IF 3 Dragør BK 3
475890 Kl. 13:00 BK Vestia 3 BK Hekla 3
475891 Kl. 13:00 Valby BK 2 BK Frem 2
475892 Kl. 13:00 Sundby BK 5 BK Hellas 3
475893 Kl. 13:20 Kastrup BK 2 Dragør BK 3
475894 Kl. 13:20 BK Vestia 3 Fremad Amager 2
475895 Kl. 13:20 Valby BK 2 FA 2000 4
475896 Kl. 13:20 Hvidovre IF 2 BK Hellas 3
475897 Kl. 13:40 Kastrup BK 2 Vanløse IF 3
475898 Kl. 13:40 BK Hekla 3 Fremad Amager 2
475899 Kl. 13:40 BK Frem 2 FA 2000 4
475900 Kl. 13:40 Hvidovre IF 2 Sundby BK 5
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
475901 Kl. 12:00 Dragør BK 3 BK Frem 2
475902 Kl. 12:00 BK Vestia 3 Sundby BK 5
475903 Kl. 12:00 Valby BK 2 Fremad Amager 2
475905 Kl. 12:00 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
FA 2000 4 Bane 1
475906 Kl. 12:20 Vanløse IF 3 Hvidovre IF 2
475907 Kl. 12:20 BK Hekla 3 Kastrup BK 2
475908 Kl. 12:20 Dragør BK 3 Sundby BK 5
475909 Kl. 12:20 BK Vestia 3 BK Frem 2
475910 Kl. 12:40 BK Hekla 3 Hvidovre IF 2
475912 Kl. 12:40 Kastrup BK 2 Valby BK 2
475913 Kl. 12:40 Fremad Amager 2 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
Bane 1
475914 Kl. 12:40 FA 2000 4 Vanløse IF 3
475916 Kl. 13:00 BK Frem 2 Fremad Amager 2
475917 Kl. 13:00 Valby BK 2 BK Vestia 3
475918 Kl. 13:00 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
Dragør BK 3 Bane 1
475919 Kl. 13:00 Sundby BK 5 FA 2000 4
475920 Kl. 13:20 BK Frem 2 BK Hekla 3
475921 Kl. 13:20 Vanløse IF 3 BK Vestia 3
475922 Kl. 13:20 Hvidovre IF 2 Dragør BK 3
475923 Kl. 13:20 Sundby BK 5 Kastrup BK 2
475995 Kl. 13:40 FA 2000 4 BK Hekla 3
477702 Kl. 13:40 Fremad Amager 2 Vanløse IF 3
477703 Kl. 13:40 Hvidovre IF 2 Valby BK 2
477704 Kl. 13:40 Kastrup BK 2 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 14-09 2019
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
477705 Kl. 14:00 Fremad Amager 2 Dragør BK 3
477706 Kl. 14:00 Kastrup BK 2 Hvidovre IF 2
477707 Kl. 14:00 Valby BK 2 BK Hekla 3
477708 Kl. 14:00 BK Frem 2 BK Hellas 3
477709 Kl. 14:20 Vanløse IF 3 Sundby BK 5
477710 Kl. 14:20 BK Vestia 3 FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
Bane 1
477711 Kl. 14:20 BK Hekla 3 Dragør BK 3
477712 Kl. 14:20 BK Frem 2 Kastrup BK 2
477713 Kl. 14:40 Sundby BK 5 Valby BK 2
477714 Kl. 14:40 Hvidovre IF 2 BK Vestia 3
477715 Kl. 14:40 BK Hellas 3 Vanløse IF 3
477716 Kl. 14:40 FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
Fremad Amager 2 Bane 1
477717 Kl. 15:00 Dragør BK 3 Valby BK 2
477718 Kl. 15:00 Hvidovre IF 2 BK Frem 2
477719 Kl. 15:00 BK Hellas 3 BK Hekla 3
477720 Kl. 15:00 Fremad Amager 2 Kastrup BK 2
477721 Kl. 15:20 Dragør BK 3 FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
Bane 1
477722 Kl. 15:20 Vanløse IF 3 BK Frem 2
477723 Kl. 15:20 BK Hekla 3 Sundby BK 5
477724 Kl. 15:20 Kastrup BK 2 BK Vestia 3
477725 Kl. 15:40 BK Vestia 3 BK Hellas 3
477726 Kl. 15:40 Valby BK 2 Vanløse IF 3
477727 Kl. 15:40 Sundby BK 5 Fremad Amager 2
477728 Kl. 15:40 FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
Hvidovre IF 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Kunst, Bavnehøj IA Enghavevej 90 2450 København SV
477729 Kl. 12:00 Vanløse IF 3 Kastrup BK 2
477730 Kl. 12:00 Fremad Amager 2 BK Hekla 3
477731 Kl. 12:00 BK Frem 2 FA 2000 4
478899 Kl. 12:00 Sundby BK 5 Hvidovre IF 2
478900 Kl. 12:20 Kastrup BK 2 Dragør BK 3
478901 Kl. 12:20 BK Vestia 3 Fremad Amager 2
478902 Kl. 12:20 FA 2000 4 Valby BK 2
478903 Kl. 12:20 Hvidovre IF 2 BK Hellas 3
478904 Kl. 12:40 Dragør BK 3 Vanløse IF 3
478905 Kl. 12:40 BK Hekla 3 BK Vestia 3
478906 Kl. 12:40 Valby BK 2 BK Frem 2
478907 Kl. 12:40 BK Hellas 3 Sundby BK 5
478908 Kl. 13:00 BK Frem 2 BK Hekla 3
478909 Kl. 13:00 Vanløse IF 3 Sundby BK 5
478910 Kl. 13:00 Kastrup BK 2 FA 2000 4
478911 Kl. 13:00 Fremad Amager 2 Hvidovre IF 2
478912 Kl. 13:20 Hvidovre IF 2 Dragør BK 3
478913 Kl. 13:20 Valby BK 2 Fremad Amager 2
478914 Kl. 13:20 FA 2000 4 BK Hellas 3
478915 Kl. 13:20 BK Vestia 3 Kastrup BK 2
478916 Kl. 13:40 Dragør BK 3 BK Vestia 3
478917 Kl. 13:40 BK Hellas 3 Valby BK 2
478918 Kl. 13:40 BK Hekla 3 Vanløse IF 3
478919 Kl. 13:40 Sundby BK 5 BK Frem 2
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Kunst, Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
478920 Kl. 10:00 FA 2000 4 BK Hekla 3
478921 Kl. 10:00 Vanløse IF 3 Fremad Amager 2
478922 Kl. 10:00 Hvidovre IF 2 Valby BK 2
478923 Kl. 10:00 Kastrup BK 2 BK Hellas 3
478924 Kl. 10:20 BK Frem 2 Hvidovre IF 2
478925 Kl. 10:20 Vanløse IF 3 BK Vestia 3
478926 Kl. 10:20 Dragør BK 3 BK Hekla 3
478927 Kl. 10:20 Kastrup BK 2 Sundby BK 5
478928 Kl. 10:40 BK Frem 2 Fremad Amager 2
478929 Kl. 10:40 Valby BK 2 BK Vestia 3
478930 Kl. 10:40 BK Hellas 3 Dragør BK 3
478931 Kl. 10:40 Sundby BK 5 FA 2000 4
478932 Kl. 11:00 BK Hekla 3 Hvidovre IF 2
478933 Kl. 11:00 Valby BK 2 Kastrup BK 2
478934 Kl. 11:00 Fremad Amager 2 BK Hellas 3
478935 Kl. 11:00 FA 2000 4 Vanløse IF 3
479081 Kl. 11:20 Hvidovre IF 2 Vanløse IF 3
479082 Kl. 11:20 BK Hekla 3 Kastrup BK 2
479083 Kl. 11:20 Dragør BK 3 Sundby BK 5
479084 Kl. 11:20 BK Vestia 3 BK Frem 2
479085 Kl. 11:40 BK Hellas 3 BK Frem 2
479086 Kl. 11:40 BK Vestia 3 FA 2000 4
479087 Kl. 11:40 Sundby BK 5 Valby BK 2
479088 Kl. 11:40 Fremad Amager 2 Dragør BK 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind