Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
lørdag den. 24-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Vodskov IF
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
10:30
Brønderslev IF
Dronninglund IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11:00
Dronninglund IF
Vodskov IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 24-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12:00
Vejgaard B
Grindsted U. IF
|
|||||||||||||||||||
12:00
Nørresundby FB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12:30
Oversidder
Vejgaard B
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12:30
Grindsted U. IF
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 07-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Vodskov IF
Vejgaard B
|
|||||||||||||||||||
10:00
Dronninglund IF
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
10:30
Vejgaard B
Dronninglund IF
|
|||||||||||||||||||
10:30
Nørresundby FB
Vodskov IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 08-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
12:00
Oversidder
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
12:30
Brønderslev IF
Grindsted U. IF
|
|||||||||||||||||||
13:00
Grindsted U. IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 21-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Brønderslev IF
Vejgaard B
|
|||||||||||||||||||
10:30
Vejgaard B
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
11:00
Nørresundby FB
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 21-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Vodskov IF
Grindsted U. IF
|
|||||||||||||||||||
10:00
Dronninglund IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10:30
Grindsted U. IF
Dronninglund IF
|
|||||||||||||||||||
10:30
Oversidder
Vodskov IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 05-10 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Vodskov IF
Dronninglund IF
|
|||||||||||||||||||
10:30
Brønderslev IF
Vodskov IF
|
|||||||||||||||||||
11:00
Dronninglund IF
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 05-10 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Nørresundby FB
Vejgaard B
|
|||||||||||||||||||
10:00
Oversidder
Grindsted U. IF
|
|||||||||||||||||||
10:30
Vejgaard B
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10:30
Grindsted U. IF
Nørresundby FB
|
Spilleregler 5:5
Der skal IKKE udfyldes holdkort i denne række!
Resultat af kampene indtastes via DBU's Fodbold APP eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk af arrangørklubben.