MENU

U9 Drenge (11) 5v5 2 Efterår, Pulje 4 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
876757 Kl. 14:00 GVI 2 Husum BK 2
!
NB: Husum BK 2 er taberdømt
Bane 1
876758 Kl. 14:00 Skovshoved IF 2 FA 2000 2
876759 Kl. 14:00 Hvidovre IF 2 Fremad Valby 2
876760 Kl. 14:00 BK Fix 2 Østerbro IF 3
876761 Kl. 14:20 Husum BK 2
!
NB: Husum BK 2 er taberdømt
BK Fix 2 Bane 1
876762 Kl. 14:20 FA 2000 2 Hvidovre IF 2
876763 Kl. 14:20 Fremad Valby 2 Skovshoved IF 2
876764 Kl. 14:20 Østerbro IF 3 GVI 2
876765 Kl. 14:40 GVI 2 FA 2000 2
876766 Kl. 14:40 Skovshoved IF 2 Østerbro IF 3
876767 Kl. 14:40 Hvidovre IF 2 Husum BK 2
!
NB: Husum BK 2 er taberdømt
Bane 1
876768 Kl. 14:40 BK Fix 2 Fremad Valby 2
876769 Kl. 15:00 Husum BK 2
!
NB: Husum BK 2 er taberdømt
Skovshoved IF 2 Bane 1
876770 Kl. 15:00 FA 2000 2 BK Fix 2
876771 Kl. 15:00 Fremad Valby 2 GVI 2
876772 Kl. 15:00 Østerbro IF 3 Hvidovre IF 2
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
876773 Kl. 14:00 GVI 2 Skovshoved IF 2
876774 Kl. 14:00 Husum BK 2 FA 2000 2
876775 Kl. 14:00 Hvidovre IF 2 BK Fix 2
876776 Kl. 14:00 Fremad Valby 2 Østerbro IF 3
!
NB: Østerbro IF 3 er taberdømt
Bane 1
876777 Kl. 14:20 Skovshoved IF 2 Hvidovre IF 2
876778 Kl. 14:20 FA 2000 2 Fremad Valby 2
876779 Kl. 14:20 BK Fix 2 GVI 2
876780 Kl. 14:20 Østerbro IF 3
!
NB: Østerbro IF 3 er taberdømt
Husum BK 2 Bane 1
876781 Kl. 14:40 FA 2000 2 Østerbro IF 3
!
NB: Østerbro IF 3 er taberdømt
Bane 1
876782 Kl. 14:40 Hvidovre IF 2 GVI 2
876783 Kl. 14:40 Fremad Valby 2 Husum BK 2
876784 Kl. 14:40 BK Fix 2 Skovshoved IF 2
876785 Kl. 15:00 GVI 2 Husum BK 2
876786 Kl. 15:00 Skovshoved IF 2 FA 2000 2
876787 Kl. 15:00 Hvidovre IF 2 Fremad Valby 2
876788 Kl. 15:00 BK Fix 2 Østerbro IF 3
!
NB: Østerbro IF 3 er taberdømt
Bane 1
lørdag den. 14-09 2019
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
876789 Kl. 10:00 Husum BK 2 BK Fix 2
876790 Kl. 10:00 FA 2000 2 Hvidovre IF 2
876791 Kl. 10:00 Fremad Valby 2 Skovshoved IF 2
876792 Kl. 10:00 Østerbro IF 3 GVI 2
876793 Kl. 10:20 GVI 2 FA 2000 2
876794 Kl. 10:20 Skovshoved IF 2 Østerbro IF 3
876795 Kl. 10:20 Hvidovre IF 2 Husum BK 2
876796 Kl. 10:20 BK Fix 2 Fremad Valby 2
876797 Kl. 10:40 Husum BK 2 Skovshoved IF 2
876798 Kl. 10:40 FA 2000 2 BK Fix 2
876799 Kl. 10:40 Fremad Valby 2 GVI 2
876800 Kl. 10:40 Østerbro IF 3 Hvidovre IF 2
876801 Kl. 11:00 GVI 2 Skovshoved IF 2
876802 Kl. 11:00 Husum BK 2 FA 2000 2
876803 Kl. 11:00 Hvidovre IF 2 BK Fix 2
876804 Kl. 11:00 Fremad Valby 2 Østerbro IF 3
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Skovshoved I P Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
876805 Kl. 14:00 Skovshoved IF 2 Hvidovre IF 2
876806 Kl. 14:00 FA 2000 2 Fremad Valby 2
876807 Kl. 14:00 BK Fix 2 GVI 2
876808 Kl. 14:00 Østerbro IF 3 Husum BK 2
876809 Kl. 14:20 FA 2000 2 Østerbro IF 3
876810 Kl. 14:20 Hvidovre IF 2 GVI 2
876811 Kl. 14:20 Fremad Valby 2 Husum BK 2
876812 Kl. 14:20 BK Fix 2 Skovshoved IF 2
876813 Kl. 14:40 GVI 2 Husum BK 2
876814 Kl. 14:40 Skovshoved IF 2 FA 2000 2
876815 Kl. 14:40 Hvidovre IF 2 Fremad Valby 2
876816 Kl. 14:40 BK Fix 2 Østerbro IF 3
876817 Kl. 15:00 Husum BK 2 BK Fix 2
876818 Kl. 15:00 FA 2000 2 Hvidovre IF 2
876819 Kl. 15:00 Fremad Valby 2 Skovshoved IF 2
876820 Kl. 15:00 Østerbro IF 3 GVI 2
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Kunst, Husumparken Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
876821 Kl. 10:00 GVI 2 FA 2000 2
876822 Kl. 10:00 Skovshoved IF 2 Østerbro IF 3
876823 Kl. 10:00 Hvidovre IF 2 Husum BK 2
876824 Kl. 10:00 BK Fix 2 Fremad Valby 2
876825 Kl. 10:20 Husum BK 2 Skovshoved IF 2
876826 Kl. 10:20 FA 2000 2 BK Fix 2
876827 Kl. 10:20 Fremad Valby 2 GVI 2
876828 Kl. 10:20 Østerbro IF 3 Hvidovre IF 2
876829 Kl. 10:40 GVI 2 Skovshoved IF 2
876830 Kl. 10:40 Husum BK 2 FA 2000 2
876831 Kl. 10:40 Hvidovre IF 2 BK Fix 2
876832 Kl. 10:40 Fremad Valby 2 Østerbro IF 3
876833 Kl. 11:00 Skovshoved IF 2 Hvidovre IF 2
876990 Kl. 11:00 FA 2000 2 Fremad Valby 2
876993 Kl. 11:00 BK Fix 2 GVI 2
877119 Kl. 11:00 Østerbro IF 3 Husum BK 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind