MENU

U9 Drenge (11) 5v5 4 Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
159863 Kl. 12:00 BK Skjold 4 FB 3
159882 Kl. 12:00 Ørestad IF 1 Østerbro IF 5
188278 Kl. 12:00 FA 2000 4 Fremad Valby 3
188279 Kl. 12:00 Dragør BK 3 HIK 6
205542 Kl. 12:20 BK Hellas 5 Tårnby FF 3
205543 Kl. 12:20 Hvidovre IF 4 CIK 1
205544 Kl. 12:20 BK Skjold 4 Østerbro IF 5
205545 Kl. 12:20 Ørestad IF 1 FB 3
205546 Kl. 12:40 Fremad Valby 3 Dragør BK 3
205547 Kl. 12:40 HIK 6 FA 2000 4
205548 Kl. 12:40 Hvidovre IF 4 Tårnby FF 3
205549 Kl. 12:40 BK Hellas 5 CIK 1
205550 Kl. 13:00 Fremad Valby 3 BK Skjold 4
205551 Kl. 13:00 FB 3 FA 2000 4
205552 Kl. 13:00 Østerbro IF 5 Dragør BK 3
205553 Kl. 13:00 HIK 6 Ørestad IF 1
205554 Kl. 13:20 Tårnby FF 3 BK Skjold 4
205555 Kl. 13:20 FB 3 BK Hellas 5
205556 Kl. 13:20 Østerbro IF 5 Hvidovre IF 4
205557 Kl. 13:20 CIK 1 Ørestad IF 1
205558 Kl. 13:40 Tårnby FF 3 Fremad Valby 3
205559 Kl. 13:40 FA 2000 4 BK Hellas 5
205560 Kl. 13:40 Dragør BK 3 Hvidovre IF 4
205561 Kl. 13:40 CIK 1 HIK 6
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
205562 Kl. 10:00 BK Skjold 4 Dragør BK 3
205563 Kl. 10:00 FB 3 HIK 6
205564 Kl. 10:00 Østerbro IF 5 BK Hellas 5
205565 Kl. 10:00 Ørestad IF 1 Hvidovre IF 4
205566 Kl. 10:20 Fremad Valby 3 CIK 1
205567 Kl. 10:20 FA 2000 4 Tårnby FF 3
205568 Kl. 10:20 BK Skjold 4 HIK 6
205569 Kl. 10:20 FB 3 Dragør BK 3
205570 Kl. 10:40 FA 2000 4 CIK 1
205571 Kl. 10:40 Tårnby FF 3 Østerbro IF 5
205572 Kl. 10:40 BK Hellas 5 Ørestad IF 1
205573 Kl. 10:40 Hvidovre IF 4 Fremad Valby 3
205574 Kl. 11:00 Dragør BK 3 BK Hellas 5
205575 Kl. 11:00 Østerbro IF 5 FB 3
205576 Kl. 11:00 Ørestad IF 1 BK Skjold 4
205577 Kl. 11:00 HIK 6 Hvidovre IF 4
205578 Kl. 11:20 Dragør BK 3 FA 2000 4
205589 Kl. 11:20 Fremad Valby 3 FB 3
205590 Kl. 11:20 CIK 1 BK Skjold 4
205591 Kl. 11:20 HIK 6 Tårnby FF 3
205592 Kl. 11:40 Hvidovre IF 4 FA 2000 4
205593 Kl. 11:40 BK Hellas 5 Fremad Valby 3
205594 Kl. 11:40 CIK 1 Østerbro IF 5
205595 Kl. 11:40 Tårnby FF 3 Ørestad IF 1
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Holmens IA Arsenalvej 6 1436 København K
205596 Kl. 12:00 BK Hellas 5 BK Skjold 4
205597 Kl. 12:00 Tårnby FF 3 CIK 1
205598 Kl. 12:00 Østerbro IF 5 FA 2000 4
205599 Kl. 12:00 Dragør BK 3 Ørestad IF 1
205600 Kl. 12:20 Fremad Valby 3 HIK 6
205601 Kl. 12:20 FB 3 Hvidovre IF 4
205602 Kl. 12:20 FA 2000 4 BK Skjold 4
205603 Kl. 12:20 Dragør BK 3 Tårnby FF 3
205604 Kl. 12:40 HIK 6 Østerbro IF 5
205605 Kl. 12:40 CIK 1 FB 3
205606 Kl. 12:40 Ørestad IF 1 Fremad Valby 3
205607 Kl. 12:40 Hvidovre IF 4 BK Hellas 5
205608 Kl. 13:00 BK Skjold 4 Østerbro IF 5
205609 Kl. 13:00 CIK 1 Dragør BK 3
205610 Kl. 13:00 Ørestad IF 1 FA 2000 4
205611 Kl. 13:00 BK Hellas 5 Tårnby FF 3
205612 Kl. 13:20 BK Skjold 4 Hvidovre IF 4
205613 Kl. 13:20 Fremad Valby 3 Dragør BK 3
205614 Kl. 13:20 FA 2000 4 HIK 6
205615 Kl. 13:20 Tårnby FF 3 FB 3
205616 Kl. 13:40 FB 3 Ørestad IF 1
205617 Kl. 13:40 Østerbro IF 5 Fremad Valby 3
205618 Kl. 13:40 HIK 6 BK Hellas 5
205619 Kl. 13:40 Hvidovre IF 4 CIK 1
Arrangør:
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
205620 Kl. 12:00 Fremad Valby 3 Tårnby FF 3
205621 Kl. 12:00 BK Hellas 5 FA 2000 4
205622 Kl. 12:00 Dragør BK 3 Hvidovre IF 4
205623 Kl. 12:00 HIK 6 CIK 1
205624 Kl. 12:20 Tårnby FF 3 BK Skjold 4
205625 Kl. 12:20 FB 3 BK Hellas 5
205626 Kl. 12:20 Hvidovre IF 4 Østerbro IF 5
205627 Kl. 12:20 CIK 1 Ørestad IF 1
205628 Kl. 12:40 BK Skjold 4 Fremad Valby 3
205629 Kl. 12:40 FA 2000 4 FB 3
205630 Kl. 12:40 Østerbro IF 5 Dragør BK 3
205631 Kl. 12:40 Ørestad IF 1 HIK 6
205632 Kl. 13:00 Dragør BK 3 FA 2000 4
205633 Kl. 13:00 Fremad Valby 3 HIK 6
205666 Kl. 13:00 Tårnby FF 3 Hvidovre IF 4
205667 Kl. 13:00 BK Hellas 5 CIK 1
205668 Kl. 13:20 CIK 1 BK Skjold 4
205669 Kl. 13:20 Østerbro IF 5 BK Hellas 5
205670 Kl. 13:20 Hvidovre IF 4 Ørestad IF 1
205671 Kl. 13:20 FB 3 Tårnby FF 3
205672 Kl. 13:40 BK Skjold 4 FB 3
205673 Kl. 13:40 Ørestad IF 1 Østerbro IF 5
218252 Kl. 13:40 FA 2000 4 Fremad Valby 3
218253 Kl. 13:40 HIK 6 Dragør BK 3
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
218254 Kl. 12:00 Hvidovre IF 4 FA 2000 4
218255 Kl. 12:00 Fremad Valby 3 BK Hellas 5
218256 Kl. 12:00 CIK 1 Østerbro IF 5
218257 Kl. 12:00 Tårnby FF 3 Ørestad IF 1
218258 Kl. 12:20 Dragør BK 3 CIK 1
218259 Kl. 12:20 Fremad Valby 3 FB 3
218260 Kl. 12:20 BK Skjold 4 FA 2000 4
218261 Kl. 12:20 Tårnby FF 3 HIK 6
218262 Kl. 12:40 Dragør BK 3 BK Hellas 5
218263 Kl. 12:40 Østerbro IF 5 FB 3
218264 Kl. 12:40 Ørestad IF 1 BK Skjold 4
218265 Kl. 12:40 HIK 6 Hvidovre IF 4
218266 Kl. 13:00 FA 2000 4 CIK 1
218267 Kl. 13:00 Østerbro IF 5 Tårnby FF 3
218268 Kl. 13:00 BK Hellas 5 Ørestad IF 1
218269 Kl. 13:00 Hvidovre IF 4 Fremad Valby 3
218270 Kl. 13:20 CIK 1 Fremad Valby 3
218271 Kl. 13:20 FA 2000 4 Tårnby FF 3
218272 Kl. 13:20 BK Skjold 4 HIK 6
218273 Kl. 13:20 FB 3 Dragør BK 3
218274 Kl. 13:40 Ørestad IF 1 Dragør BK 3
218275 Kl. 13:40 FB 3 Hvidovre IF 4
218329 Kl. 13:40 HIK 6 Østerbro IF 5
218330 Kl. 13:40 BK Hellas 5 BK Skjold 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind