Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
søndag den. 18-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
12:20
Spøttrup Motion & Sport (1)
Oddense-Otting UGF (U13)
|
|||||||||||||||||||
12:20
Sallingsund FC
Stoholm IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13:00
Stoholm IF
Spøttrup Motion & Sport (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13:00
Oddense-Otting UGF (U13)
Sallingsund FC
|
|||||||||||||||||||
13:40
Spøttrup Motion & Sport (2)
Spøttrup Motion & Sport (1)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
onsdag den. 28-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
Oddense-Otting UGF (U13)
Stoholm IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17:30
Spøttrup Motion & Sport (1)
Sallingsund FC
|
|||||||||||||||||||
18:10
Sallingsund FC
Spøttrup Motion & Sport (2)
|
|||||||||||||||||||
18:10
Stoholm IF
Spøttrup Motion & Sport (1)
|
|||||||||||||||||||
18:50
Spøttrup Motion & Sport (2)
Oddense-Otting UGF (U13)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
mandag den. 02-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
Sallingsund FC
Stoholm IF
|
|||||||||||||||||||
17:30
Spøttrup Motion & Sport (2)
Spøttrup Motion & Sport (1)
|
|||||||||||||||||||
18:10
Spøttrup Motion & Sport (1)
Oddense-Otting UGF (U13)
|
|||||||||||||||||||
18:10
Stoholm IF
Spøttrup Motion & Sport (2)
|
|||||||||||||||||||
18:50
Oddense-Otting UGF (U13)
Sallingsund FC
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
onsdag den. 18-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:20
Stoholm IF
Spøttrup Motion & Sport (1)
|
|||||||||||||||||||
17:20
Sallingsund FC
Spøttrup Motion & Sport (2)
|
|||||||||||||||||||
17:20
Spøttrup Motion & Sport (2)
Oddense-Otting UGF (U13)
|
|||||||||||||||||||
18:00
Oddense-Otting UGF (U13)
Stoholm IF
|
|||||||||||||||||||
18:00
Spøttrup Motion & Sport (1)
Sallingsund FC
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
mandag den. 23-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:20
Spøttrup Motion & Sport (2)
Spøttrup Motion & Sport (1)
|
|||||||||||||||||||
17:20
Oddense-Otting UGF (U13)
Sallingsund FC
|
|||||||||||||||||||
18:00
Sallingsund FC
Stoholm IF
|
|||||||||||||||||||
18:00
Spøttrup Motion & Sport (1)
Oddense-Otting UGF (U13)
|
|||||||||||||||||||
18:40
Stoholm IF
Spøttrup Motion & Sport (2)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
mandag den. 30-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:15
Spøttrup Motion & Sport (1)
Sallingsund FC
|
|||||||||||||||||||
17:15
Spøttrup Motion & Sport (2)
Oddense-Otting UGF (U13)
|
|||||||||||||||||||
17:55
Sallingsund FC
Spøttrup Motion & Sport (2)
|
|||||||||||||||||||
17:55
Oddense-Otting UGF (U13)
Stoholm IF
|
|||||||||||||||||||
18:35
Stoholm IF
Spøttrup Motion & Sport (1)
|
Spilleregler 5:5
DBU 3-Bold Tour
Tilmeld dit hold til Indefodbold 2019/2020
Tilmeld dit hold til Futsal 2019/2020
Der skal IKKE udfyldes holdkort i denne række!
Resultat af kampene indtastes via DBU's Fodbold APP eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk af arrangørklubben.