MENU

U10 Drenge (10) 5v5 3 Efterår, Pulje 3 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Kunst, Bavnehøj IA Enghavevej 90 2450 København SV
514567 Kl. 10:00 Fremad Amager 4 BK Vestia 4
514568 Kl. 10:00 Hvidovre IF 4 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Bane 1
514569 Kl. 10:00 BK Hekla 4 BK Hellas 3
514570 Kl. 10:00 Vanløse IF 8 BK.Skjold 4
514571 Kl. 10:20 Nørrebro United 4 AB Tårnby 4
514572 Kl. 10:20 BK Fix 4 Nørrebro United 3
514573 Kl. 10:20 Fremad Amager 4 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Bane 1
514574 Kl. 10:20 Hvidovre IF 4 BK Vestia 4
514575 Kl. 10:40 BK Hellas 3 Vanløse IF 8
514576 Kl. 10:40 BK.Skjold 4 BK Hekla 4
514577 Kl. 10:40 BK Fix 4 AB Tårnby 4
514644 Kl. 10:40 Nørrebro United 4 Nørrebro United 3
514645 Kl. 11:00 BK Hellas 3 Fremad Amager 4
514646 Kl. 11:00 BK Vestia 4 BK Hekla 4
514647 Kl. 11:00 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Vanløse IF 8 Bane 1
514648 Kl. 11:00 BK.Skjold 4 Hvidovre IF 4
514649 Kl. 11:20 AB Tårnby 4 Fremad Amager 4
514650 Kl. 11:20 BK Vestia 4 Nørrebro United 4
514651 Kl. 11:20 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
BK Fix 4 Bane 1
514652 Kl. 11:20 Nørrebro United 3 Hvidovre IF 4
514653 Kl. 11:40 AB Tårnby 4 BK Hellas 3
514654 Kl. 11:40 BK Hekla 4 Nørrebro United 4
514655 Kl. 11:40 Vanløse IF 8 BK Fix 4
514656 Kl. 11:40 Nørrebro United 3 BK.Skjold 4
Arrangør:
lørdag den. 31-08 2019
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
514657 Kl. 10:00 Fremad Amager 4 Vanløse IF 8
514658 Kl. 10:00 BK Vestia 4 BK.Skjold 4
514659 Kl. 10:00 KB 10 Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
Bane 1
514660 Kl. 10:00 Hvidovre IF 4 BK Fix 4
514661 Kl. 10:20 BK Hellas 3 Nørrebro United 3
514662 Kl. 10:20 BK Hekla 4 AB Tårnby 4
514663 Kl. 10:20 Fremad Amager 4 BK.Skjold 4
514664 Kl. 10:20 BK Vestia 4 Vanløse IF 8
514665 Kl. 10:40 BK Hekla 4 Nørrebro United 3
514666 Kl. 10:40 AB Tårnby 4 KB 10
514667 Kl. 10:40 Nørrebro United 4 Hvidovre IF 4
514668 Kl. 10:40 BK Fix 4 BK Hellas 3
514669 Kl. 11:00 Vanløse IF 8 Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
Bane 1
514670 Kl. 11:00 KB 10 BK Vestia 4
514671 Kl. 11:00 Hvidovre IF 4 Fremad Amager 4
514672 Kl. 11:00 BK.Skjold 4 BK Fix 4
514673 Kl. 11:20 Vanløse IF 8 BK Hekla 4
514674 Kl. 11:20 BK Hellas 3 BK Vestia 4
514675 Kl. 11:20 Nørrebro United 3 Fremad Amager 4
514676 Kl. 11:20 BK.Skjold 4 AB Tårnby 4
514677 Kl. 11:40 BK Fix 4 BK Hekla 4
514678 Kl. 11:40 Nørrebro United 4 BK Hellas 3
514679 Kl. 11:40 Nørrebro United 3 KB 10
514680 Kl. 11:40 AB Tårnby 4 Hvidovre IF 4
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Kunst, Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
514681 Kl. 12:00 Nørrebro United 4 Fremad Amager 4
514682 Kl. 12:00 AB Tårnby 4 Nørrebro United 3
514683 Kl. 12:00 KB 10 BK Hekla 4
514684 Kl. 12:00 Vanløse IF 8 Hvidovre IF 4
514685 Kl. 12:20 BK Hellas 3 BK.Skjold 4
514686 Kl. 12:20 BK Vestia 4 BK Fix 4
514687 Kl. 12:20 BK Hekla 4 Fremad Amager 4
514688 Kl. 12:20 Vanløse IF 8 AB Tårnby 4
514689 Kl. 12:40 BK.Skjold 4 KB 10
514690 Kl. 12:40 Nørrebro United 3 BK Vestia 4
514691 Kl. 12:40 Hvidovre IF 4 BK Hellas 3
514692 Kl. 12:40 BK Fix 4 Nørrebro United 4
514693 Kl. 13:00 Fremad Amager 4 KB 10
514694 Kl. 13:00 Nørrebro United 3 Vanløse IF 8
514695 Kl. 13:00 Hvidovre IF 4 BK Hekla 4
514696 Kl. 13:00 Nørrebro United 4 AB Tårnby 4
514697 Kl. 13:20 Fremad Amager 4 BK Fix 4
514698 Kl. 13:20 BK Hellas 3 Vanløse IF 8
514699 Kl. 13:20 BK Hekla 4 BK.Skjold 4
514700 Kl. 13:20 AB Tårnby 4 BK Vestia 4
514701 Kl. 13:40 BK Vestia 4 Hvidovre IF 4
514702 Kl. 13:40 KB 10 BK Hellas 3
514703 Kl. 13:40 BK.Skjold 4 Nørrebro United 4
514704 Kl. 13:40 BK Fix 4 Nørrebro United 3
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
514705 Kl. 12:00 BK Hellas 3 AB Tårnby 4
514706 Kl. 12:00 Nørrebro United 4 BK Hekla 4
514707 Kl. 12:00 Vanløse IF 8 BK Fix 4
514708 Kl. 12:00 BK.Skjold 4 Nørrebro United 3
514709 Kl. 12:20 AB Tårnby 4 Fremad Amager 4
514776 Kl. 12:20 BK Vestia 4 Nørrebro United 4
514777 Kl. 12:20 BK Fix 4 KB 10
514778 Kl. 12:20 Nørrebro United 3 Hvidovre IF 4 Bane 1
514779 Kl. 12:40 Fremad Amager 4 BK Hellas 3
514780 Kl. 12:40 BK Hekla 4 BK Vestia 4
514781 Kl. 12:40 KB 10 Vanløse IF 8
514782 Kl. 12:40 Hvidovre IF 4 BK.Skjold 4
514783 Kl. 13:00 Vanløse IF 8 BK Hekla 4
514784 Kl. 13:00 BK Hellas 3 BK.Skjold 4
514785 Kl. 13:00 AB Tårnby 4 BK Fix 4
514786 Kl. 13:00 Nørrebro United 4 Nørrebro United 3
514787 Kl. 13:20 Nørrebro United 3 Fremad Amager 4 Bane 1
514788 Kl. 13:20 KB 10 Nørrebro United 4
514789 Kl. 13:20 BK Fix 4 Hvidovre IF 4
514790 Kl. 13:20 BK Vestia 4 AB Tårnby 4
514791 Kl. 13:40 Fremad Amager 4 BK Vestia 4
514792 Kl. 13:40 Hvidovre IF 4 KB 10
514793 Kl. 13:40 BK Hekla 4 BK Hellas 3
514794 Kl. 13:40 BK.Skjold 4 Vanløse IF 8
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
514795 Kl. 14:00 BK Fix 4 BK Hekla 4
514796 Kl. 14:00 BK Hellas 3 Nørrebro United 4
514797 Kl. 14:00 Nørrebro United 3 KB 10
514798 Kl. 14:00 AB Tårnby 4 Hvidovre IF 4
514799 Kl. 14:20 Vanløse IF 8 Nørrebro United 3
514800 Kl. 14:20 BK Hellas 3 BK Vestia 4 Bane 1
514801 Kl. 14:20 Fremad Amager 4 BK Hekla 4
514802 Kl. 14:20 AB Tårnby 4 BK.Skjold 4
514803 Kl. 14:40 Vanløse IF 8 Nørrebro United 4
514804 Kl. 14:40 KB 10 BK Vestia 4 Bane 1
514805 Kl. 14:40 Hvidovre IF 4 Fremad Amager 4
514806 Kl. 14:40 BK.Skjold 4 BK Fix 4
514807 Kl. 15:00 BK Hekla 4 Nørrebro United 3
514808 Kl. 15:00 KB 10 AB Tårnby 4
514809 Kl. 15:00 Nørrebro United 4 Hvidovre IF 4
514810 Kl. 15:00 BK Fix 4 BK Hellas 3
514811 Kl. 15:20 Nørrebro United 3 BK Hellas 3
514812 Kl. 15:20 BK Hekla 4 AB Tårnby 4
514813 Kl. 15:20 Fremad Amager 4 BK.Skjold 4
514814 Kl. 15:20 BK Vestia 4 Vanløse IF 8 Bane 1
514815 Kl. 15:40 Hvidovre IF 4 Vanløse IF 8
514816 Kl. 15:40 BK Vestia 4 BK Fix 4 Bane 1
514817 Kl. 15:40 BK.Skjold 4 KB 10
514818 Kl. 15:40 Nørrebro United 4 Fremad Amager 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind