MENU

U14 Drenge C (06) INDE, Pulje 85 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
951871
16-11 2019
Kl. 15:20
Ringkøbing IF (3) Ørnhøj/Abildå B1986 Vestjysk Fritidscenter (inde)
0 - 7
SHN/Ulfborg
951875
16-11 2019
Kl. 15:44
Ørnhøj/Abildå B1986 Ejsing B Vestjysk Fritidscenter (inde)
3 - 4
SHN/Ulfborg
951874
16-11 2019
Kl. 15:56
Ringkøbing IF (3) Vemb FS Vestjysk Fritidscenter (inde)
2 - 3
SHN/Ulfborg
951873
16-11 2019
Kl. 16:08
Ejsing B SHN/Ulfborg Vestjysk Fritidscenter (inde)
4 - 2
SHN/Ulfborg
951880
16-11 2019
Kl. 16:32
Ejsing B Ringkøbing IF (3) Vestjysk Fritidscenter (inde)
5 - 0
SHN/Ulfborg
951879
16-11 2019
Kl. 16:44
SHN/Ulfborg Ørnhøj/Abildå B1986 Vestjysk Fritidscenter (inde)
1 - 6
SHN/Ulfborg
951877
16-11 2019
Kl. 16:56
Vemb FS Ejsing B Vestjysk Fritidscenter (inde)
1 - 4
SHN/Ulfborg
951878
30-11 2019
Kl. 10:36
Linde B Ringkøbing IF (3) Ejsing-Egebjerg Hallen Bane 1
1 - 2
Ejsing B
951792
30-11 2019
Kl. 10:48
Vemb FS SHN/Ulfborg Ejsing-Egebjerg Hallen
1 - 4
Ejsing B
951793
30-11 2019
Kl. 11:00
Ørnhøj/Abildå B1986 Linde B Ejsing-Egebjerg Hallen
6 - 1
Ejsing B
951794
30-11 2019
Kl. 11:12
Ringkøbing IF (3) SHN/Ulfborg Ejsing-Egebjerg Hallen
2 - 4
Ejsing B
951798
30-11 2019
Kl. 11:24
Ørnhøj/Abildå B1986 Vemb FS Ejsing-Egebjerg Hallen
6 - 2
Ejsing B
951799
30-11 2019
Kl. 11:36
Ejsing B Linde B Ejsing-Egebjerg Hallen
6 - 3
Ejsing B
951800
30-11 2019
Kl. 11:48
Ørnhøj/Abildå B1986 Ringkøbing IF (3) Ejsing-Egebjerg Hallen
5 - 2
Ejsing B
951801
30-11 2019
Kl. 12:00
SHN/Ulfborg Ejsing B Ejsing-Egebjerg Hallen
2 - 3
Ejsing B
951802
30-11 2019
Kl. 12:12
Linde B Vemb FS Ejsing-Egebjerg Hallen
2 - 4
Ejsing B
951803
30-11 2019
Kl. 12:24
Ejsing B Ørnhøj/Abildå B1986 Ejsing-Egebjerg Hallen
4 - 4
Ejsing B
951876
30-11 2019
Kl. 12:36
Linde B SHN/Ulfborg Ejsing-Egebjerg Hallen Bane 1
2 - 5
Ejsing B
951804
30-11 2019
Kl. 12:48
Vemb FS Ringkøbing IF (3) Ejsing-Egebjerg Hallen
4 - 5
Ejsing B
951696
19-01 2020
Kl. 12:12
Ejsing B Vemb FS Ørnhøj Hallen
7 - 0
Ørnhøj/Abildå B 1986
951765
19-01 2020
Kl. 12:24
Ørnhøj/Abildå B1986 SHN/Ulfborg Ørnhøj Hallen
3 - 3
Ørnhøj/Abildå B 1986
951766
19-01 2020
Kl. 12:36
Ringkøbing IF (3) Ejsing B Ørnhøj Hallen
0 - 5
Ørnhøj/Abildå B 1986
951767
19-01 2020
Kl. 12:48
SHN/Ulfborg Vemb FS Ørnhøj Hallen
7 - 2
Ørnhøj/Abildå B 1986
951764
19-01 2020
Kl. 13:00
Ringkøbing IF (3) Linde B Ørnhøj Hallen
UHT

Udehold taberdømt

Ørnhøj/Abildå B 1986
951695
19-01 2020
Kl. 13:12
SHN/Ulfborg Linde B Ørnhøj Hallen
UHT

Udehold taberdømt

Ørnhøj/Abildå B 1986
951770
19-01 2020
Kl. 13:12
Linde B Ejsing B Ørnhøj Hallen
HHT

Hjemmehold taberdømt

Ørnhøj/Abildå B 1986
951771
19-01 2020
Kl. 13:24
Vemb FS Ørnhøj/Abildå B1986 Ørnhøj Hallen
1 - 5
Ørnhøj/Abildå B 1986
951769
19-01 2020
Kl. 13:36
SHN/Ulfborg Ringkøbing IF (3) Ørnhøj Hallen
5 - 2
Ørnhøj/Abildå B 1986
951768
19-01 2020
Kl. 13:48
Linde B Ørnhøj/Abildå B1986 Ørnhøj Hallen
HHT

Hjemmehold taberdømt

Ørnhøj/Abildå B 1986
951872
19-01 2020
Kl. 14:00
Vemb FS Linde B Ørnhøj Hallen
UHT

Udehold taberdømt

Ørnhøj/Abildå B 1986
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 2 på mail eller på tlf: 8939 9920
Nr. 1 og 2 i puljen deltager i Regionsfinalen i Hurup Hallen lørdag 1. februar 2020.

Spilleregler
Turneringsreglement
Regionsfinaler
Jysk Mesterskab

Der SKAL udfyldes elektroniske holdkort i denne række - se vejledning her!

Log ind