Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | Arrangør | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. nov 2019
15:20
Ringkøbing IF (3)
0
Ørnhøj/Abildå B1986
7
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
15:44
Ørnhøj/Abildå B1986
3
Ejsing B
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
15:56
Ringkøbing IF (3)
2
Vemb FS
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
16:08
Ejsing B
4
SHN/Ulfborg
2
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
16:32
Ejsing B
5
Ringkøbing IF (3)
0
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
16:44
SHN/Ulfborg
1
Ørnhøj/Abildå B1986
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
16:56
Vemb FS
1
Ejsing B
4
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
10:36
Linde B
1
Ringkøbing IF (3)
2
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
10:48
Vemb FS
1
SHN/Ulfborg
4
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
11:00
Ørnhøj/Abildå B1986
6
Linde B
1
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
11:12
Ringkøbing IF (3)
2
SHN/Ulfborg
4
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
11:24
Ørnhøj/Abildå B1986
6
Vemb FS
2
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
11:36
Ejsing B
6
Linde B
3
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
11:48
Ørnhøj/Abildå B1986
5
Ringkøbing IF (3)
2
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
12:00
SHN/Ulfborg
2
Ejsing B
3
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
12:12
Linde B
2
Vemb FS
4
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
12:24
Ejsing B
4
Ørnhøj/Abildå B1986
4
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
12:36
Linde B
2
SHN/Ulfborg
5
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
12:48
Vemb FS
4
Ringkøbing IF (3)
5
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
12:12
Ejsing B
7
Vemb FS
0
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
12:24
Ørnhøj/Abildå B1986
3
SHN/Ulfborg
3
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
12:36
Ringkøbing IF (3)
0
Ejsing B
5
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
12:48
SHN/Ulfborg
7
Vemb FS
2
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
13:00
Ringkøbing IF (3)
Linde B
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
13:12
Linde B
Ejsing B
HHT
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
13:12
SHN/Ulfborg
Linde B
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
13:24
Vemb FS
1
Ørnhøj/Abildå B1986
5
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
13:36
SHN/Ulfborg
5
Ringkøbing IF (3)
2
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
13:48
Linde B
Ørnhøj/Abildå B1986
HHT
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
14:00
Vemb FS
Linde B
UHT
|
Spilleregler
Turneringsreglement
Regionsfinaler
Jysk Mesterskab
Der SKAL udfyldes elektroniske holdkort i denne række - se vejledning her!