MENU

U14 Piger B (06) INDE, Pulje 92 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
951377
16-11 2019
Kl. 13:20
Ørnhøj/Abildå B1986 Kibæk IF Vestjysk Fritidscenter (inde)
1 - 5
SHN/Ulfborg
951378
16-11 2019
Kl. 13:32
SHN/Ulfborg Spjald IF Vestjysk Fritidscenter (inde)
0 - 5
SHN/Ulfborg
951379
16-11 2019
Kl. 13:44
Hammerum IF Tjørring IF Vestjysk Fritidscenter (inde)
2 - 4
SHN/Ulfborg
951380
16-11 2019
Kl. 13:56
Ørnhøj/Abildå B1986 SHN/Ulfborg Vestjysk Fritidscenter (inde)
0 - 4
SHN/Ulfborg
951381
16-11 2019
Kl. 14:08
Kibæk IF Hammerum IF Vestjysk Fritidscenter (inde)
6 - 1
SHN/Ulfborg
951382
16-11 2019
Kl. 14:20
Spjald IF Tjørring IF Vestjysk Fritidscenter (inde)
3 - 2
SHN/Ulfborg
951383
16-11 2019
Kl. 14:32
SHN/Ulfborg Hammerum IF Vestjysk Fritidscenter (inde)
4 - 2
SHN/Ulfborg
951384
16-11 2019
Kl. 14:44
Spjald IF Ørnhøj/Abildå B1986 Vestjysk Fritidscenter (inde)
6 - 1
SHN/Ulfborg
951385
16-11 2019
Kl. 14:56
Tjørring IF Kibæk IF Vestjysk Fritidscenter (inde)
6 - 2
SHN/Ulfborg
951386
16-11 2019
Kl. 15:08
Hammerum IF Ørnhøj/Abildå B1986 Vestjysk Fritidscenter (inde)
2 - 1
SHN/Ulfborg
951365
30-11 2019
Kl. 11:40
SHN/Ulfborg Tjørring IF Spjald Fritidscenter (inde)
1 - 3
Spjald IF
951366
30-11 2019
Kl. 11:52
Kibæk IF Spjald IF Spjald Fritidscenter (inde)
2 - 2
Spjald IF
951367
30-11 2019
Kl. 12:04
Ørnhøj/Abildå B1986 Tjørring IF Spjald Fritidscenter (inde)
0 - 10
Spjald IF
951368
30-11 2019
Kl. 12:16
Kibæk IF SHN/Ulfborg Spjald Fritidscenter (inde)
5 - 2
Spjald IF
951369
30-11 2019
Kl. 12:28
Hammerum IF Spjald IF Spjald Fritidscenter (inde)
1 - 9
Spjald IF
951370
30-11 2019
Kl. 12:40
Kibæk IF Ørnhøj/Abildå B1986 Spjald Fritidscenter (inde)
5 - 3
Spjald IF
951371
30-11 2019
Kl. 12:52
Tjørring IF Hammerum IF Spjald Fritidscenter (inde)
6 - 1
Spjald IF
951372
30-11 2019
Kl. 13:04
Spjald IF SHN/Ulfborg Spjald Fritidscenter (inde)
10 - 0
Spjald IF
951375
30-11 2019
Kl. 13:16
Hammerum IF Kibæk IF Spjald Fritidscenter (inde)
0 - 8
Spjald IF
951376
30-11 2019
Kl. 13:28
SHN/Ulfborg Ørnhøj/Abildå B1986 Spjald Fritidscenter (inde)
4 - 3
Spjald IF
951426
19-01 2020
Kl. 14:12
Tjørring IF Spjald IF Ørnhøj Hallen
6 - 4
Ørnhøj/Abildå B 1986
951427
19-01 2020
Kl. 14:24
Hammerum IF SHN/Ulfborg Ørnhøj Hallen
4 - 3
Ørnhøj/Abildå B 1986
951428
19-01 2020
Kl. 14:36
Ørnhøj/Abildå B1986 Spjald IF Ørnhøj Hallen
0 - 5
Ørnhøj/Abildå B 1986
951429
19-01 2020
Kl. 14:48
Kibæk IF Tjørring IF Ørnhøj Hallen
3 - 5
Ørnhøj/Abildå B 1986
951430
19-01 2020
Kl. 15:00
Ørnhøj/Abildå B1986 Hammerum IF Ørnhøj Hallen
1 - 2
Ørnhøj/Abildå B 1986
951431
19-01 2020
Kl. 15:12
Tjørring IF SHN/Ulfborg Ørnhøj Hallen
4 - 1
Ørnhøj/Abildå B 1986
951432
19-01 2020
Kl. 15:24
Spjald IF Kibæk IF Ørnhøj Hallen
4 - 2
Ørnhøj/Abildå B 1986
951433
19-01 2020
Kl. 15:36
Tjørring IF Ørnhøj/Abildå B1986 Ørnhøj Hallen
12 - 0
Ørnhøj/Abildå B 1986
951434
19-01 2020
Kl. 15:48
Spjald IF Hammerum IF Ørnhøj Hallen
4 - 2
Ørnhøj/Abildå B 1986
951435
19-01 2020
Kl. 16:00
SHN/Ulfborg Kibæk IF Ørnhøj Hallen
0 - 3
Ørnhøj/Abildå B 1986
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 2 påmail eller på tlf: 8939 9920
Nr. 1 og 2 i puljen deltager i Regionsfinalen i Multicenter Sunds lørdag 1. februar 2020.

Spilleregler
Turneringsreglement
Regionsfinaler
Jysk Mesterskab

Der SKAL udfyldes elektroniske holdkort i denne række - se vejledning her!

Log ind