MENU

U12 Drenge B (08) INDE, Pulje 132 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
930785
09-11 2019
Kl. 15:30
Sydmors IF (1) Løgstrup G&IF Løgstrup Hallen Løgstrup G&IF
930786
09-11 2019
Kl. 15:40
BT/SVIF SUB 88 Løgstrup Hallen Løgstrup G&IF
930788
09-11 2019
Kl. 15:40
Sydmors IF (1) BT/SVIF Løgstrup Hallen Løgstrup G&IF
930787
09-11 2019
Kl. 15:50
Houlkær IF Team AIF/KKIK Løgstrup Hallen Løgstrup G&IF
930789
09-11 2019
Kl. 16:00
Løgstrup G&IF Houlkær IF Løgstrup Hallen Løgstrup G&IF
930790
09-11 2019
Kl. 16:20
SUB 88 Team AIF/KKIK Løgstrup Hallen Løgstrup G&IF
930791
09-11 2019
Kl. 16:30
BT/SVIF Houlkær IF Løgstrup Hallen Løgstrup G&IF
930792
09-11 2019
Kl. 16:40
SUB 88 Sydmors IF (1) Løgstrup Hallen Løgstrup G&IF
930793
09-11 2019
Kl. 16:50
Team AIF/KKIK Løgstrup G&IF Løgstrup Hallen Løgstrup G&IF
930794
09-11 2019
Kl. 17:00
Houlkær IF Sydmors IF (1) Løgstrup Hallen Løgstrup G&IF
930795
09-11 2019
Kl. 17:10
BT/SVIF Team AIF/KKIK Løgstrup Hallen Løgstrup G&IF
930796
09-11 2019
Kl. 17:20
Løgstrup G&IF SUB 88 Løgstrup Hallen Løgstrup G&IF
928617
08-12 2019
Kl. 12:40
Sydmors IF (1) Team AIF/KKIK Møllehøj Hallen Bruunshåb/Tapdrup IF
928618
08-12 2019
Kl. 12:50
Løgstrup G&IF BT/SVIF Møllehøj Hallen Bruunshåb/Tapdrup IF
928619
08-12 2019
Kl. 13:00
Houlkær IF SUB 88 Møllehøj Hallen Bruunshåb/Tapdrup IF
928620
08-12 2019
Kl. 13:10
Løgstrup G&IF Sydmors IF (1) Møllehøj Hallen Bruunshåb/Tapdrup IF
928621
08-12 2019
Kl. 13:20
Team AIF/KKIK Houlkær IF Møllehøj Hallen Bruunshåb/Tapdrup IF
928622
08-12 2019
Kl. 13:30
SUB 88 BT/SVIF Møllehøj Hallen Bruunshåb/Tapdrup IF
928623
08-12 2019
Kl. 13:40
Houlkær IF Løgstrup G&IF Møllehøj Hallen Bruunshåb/Tapdrup IF
928624
08-12 2019
Kl. 13:50
BT/SVIF Sydmors IF (1) Møllehøj Hallen Bruunshåb/Tapdrup IF
928625
08-12 2019
Kl. 14:00
Team AIF/KKIK SUB 88 Møllehøj Hallen Bruunshåb/Tapdrup IF
928626
08-12 2019
Kl. 14:10
Houlkær IF BT/SVIF Møllehøj Hallen Bruunshåb/Tapdrup IF
928627
08-12 2019
Kl. 14:20
Sydmors IF (1) SUB 88 Møllehøj Hallen Bruunshåb/Tapdrup IF
928750
18-01 2020
Kl. 14:50
Løgstrup G&IF Team AIF/KKIK Skals Idrætscenter Skals FF
928751
18-01 2020
Kl. 15:00
Sydmors IF (1) Houlkær IF Skals Idrætscenter Skals FF
928752
18-01 2020
Kl. 15:10
Team AIF/KKIK BT/SVIF Skals Idrætscenter Skals FF
928753
18-01 2020
Kl. 15:20
SUB 88 Løgstrup G&IF Skals Idrætscenter Skals FF
928754
18-01 2020
Kl. 15:30
Team AIF/KKIK Sydmors IF (1) Skals Idrætscenter Skals FF
930779
18-01 2020
Kl. 15:40
BT/SVIF Løgstrup G&IF Skals Idrætscenter Skals FF
930780
18-01 2020
Kl. 15:50
SUB 88 Houlkær IF Skals Idrætscenter Skals FF
930781
18-01 2020
Kl. 16:00
Sydmors IF (1) Løgstrup G&IF Skals Idrætscenter Skals FF
930782
18-01 2020
Kl. 16:10
BT/SVIF SUB 88 Skals Idrætscenter Skals FF
930783
18-01 2020
Kl. 16:20
Houlkær IF Team AIF/KKIK Skals Idrætscenter Skals FF
930784
18-01 2020
Kl. 16:30
Sydmors IF (1) BT/SVIF Skals Idrætscenter Skals FF
928671
22-02 2020
Kl. 15:10
Løgstrup G&IF Houlkær IF Sydvestmors Fritidscenter Sydmors IF
928673
22-02 2020
Kl. 15:20
SUB 88 Team AIF/KKIK Sydvestmors Fritidscenter Sydmors IF
928674
22-02 2020
Kl. 15:30
BT/SVIF Houlkær IF Sydvestmors Fritidscenter Sydmors IF
928675
22-02 2020
Kl. 15:40
SUB 88 Sydmors IF (1) Sydvestmors Fritidscenter Sydmors IF
928676
22-02 2020
Kl. 15:50
Team AIF/KKIK Løgstrup G&IF Sydvestmors Fritidscenter Sydmors IF
928679
22-02 2020
Kl. 16:00
Houlkær IF Sydmors IF (1) Sydvestmors Fritidscenter Sydmors IF
928740
22-02 2020
Kl. 16:10
BT/SVIF Team AIF/KKIK Sydvestmors Fritidscenter Sydmors IF
928741
22-02 2020
Kl. 16:20
Løgstrup G&IF SUB 88 Sydvestmors Fritidscenter Sydmors IF
928747
22-02 2020
Kl. 16:30
Sydmors IF (1) Team AIF/KKIK Sydvestmors Fritidscenter Sydmors IF
928748
22-02 2020
Kl. 16:40
Løgstrup G&IF BT/SVIF Sydvestmors Fritidscenter Sydmors IF
928749
22-02 2020
Kl. 16:50
Houlkær IF SUB 88 Sydvestmors Fritidscenter Sydmors IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 2 påmail eller på tlf: 8939 9920
Spilleregler Indefodbold
Turneringsreglement Indefodbold

Der spilles 4 mod 4 på hele banen
Der udfyldes IKKE holdkort i denne række.
Spilletiden er 1 x 9 min. pr. kamp.
Der er ingen målmand og der må ikke tages med hænder.
Alle spillere må færdes på hele banen.
Kampene dømmes af dommere fra DBU Jylland.

I forbindelse med det sidste stævne 22.-23. februar 2020 vil alle spillere få tildelt en guldmedalje af DBU Jylland.

Log ind