Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. nov 2019
15:30
Sydmors IF (1)
Løgstrup G&IF
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
15:40
BT/SVIF
SUB 88
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
15:40
Sydmors IF (1)
BT/SVIF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
15:50
Houlkær IF
Team AIF/KKIK
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
16:00
Løgstrup G&IF
Houlkær IF
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
16:20
SUB 88
Team AIF/KKIK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
16:30
BT/SVIF
Houlkær IF
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
16:40
SUB 88
Sydmors IF (1)
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
16:50
Team AIF/KKIK
Løgstrup G&IF
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
17:00
Houlkær IF
Sydmors IF (1)
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
17:10
BT/SVIF
Team AIF/KKIK
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
17:20
Løgstrup G&IF
SUB 88
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
12:40
Sydmors IF (1)
Team AIF/KKIK
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
12:50
Løgstrup G&IF
BT/SVIF
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
13:00
Houlkær IF
SUB 88
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
13:10
Løgstrup G&IF
Sydmors IF (1)
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
13:20
Team AIF/KKIK
Houlkær IF
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
13:30
SUB 88
BT/SVIF
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
13:40
Houlkær IF
Løgstrup G&IF
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
13:50
BT/SVIF
Sydmors IF (1)
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
14:00
Team AIF/KKIK
SUB 88
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
14:10
Houlkær IF
BT/SVIF
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
14:20
Sydmors IF (1)
SUB 88
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
14:50
Løgstrup G&IF
Team AIF/KKIK
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
15:00
Sydmors IF (1)
Houlkær IF
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
15:10
Team AIF/KKIK
BT/SVIF
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
15:20
SUB 88
Løgstrup G&IF
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
15:30
Team AIF/KKIK
Sydmors IF (1)
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
15:40
BT/SVIF
Løgstrup G&IF
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
15:50
SUB 88
Houlkær IF
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
16:00
Sydmors IF (1)
Løgstrup G&IF
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
16:10
BT/SVIF
SUB 88
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
16:20
Houlkær IF
Team AIF/KKIK
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
16:30
Sydmors IF (1)
BT/SVIF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
15:10
Løgstrup G&IF
Houlkær IF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
15:20
SUB 88
Team AIF/KKIK
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
15:30
BT/SVIF
Houlkær IF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
15:40
SUB 88
Sydmors IF (1)
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
15:50
Team AIF/KKIK
Løgstrup G&IF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
16:00
Houlkær IF
Sydmors IF (1)
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
16:10
BT/SVIF
Team AIF/KKIK
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
16:20
Løgstrup G&IF
SUB 88
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
16:30
Sydmors IF (1)
Team AIF/KKIK
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
16:40
Løgstrup G&IF
BT/SVIF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
16:50
Houlkær IF
SUB 88
|
Turneringsreglement Indefodbold
Der spilles 4 mod 4 på hele banen
Der udfyldes IKKE holdkort i denne række.
Spilletiden er 1 x 9 min. pr. kamp.
Der er ingen målmand og der må ikke tages med hænder.
Alle spillere må færdes på hele banen.
Kampene dømmes af dommere fra DBU Jylland.
I forbindelse med det sidste stævne 22.-23. februar 2020 vil alle spillere få tildelt en guldmedalje af DBU Jylland.