MENU

U12 Piger B (08) INDE //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
564032
09-11 2019
Kl. 11:20
Snejbjerg SG&I Tjørring IF (1) Mejrup Fritidscenter Mejrup GU
564033
09-11 2019
Kl. 11:30
Ringkøbing IF Mejrup GU (1) Mejrup Fritidscenter Mejrup GU
564034
09-11 2019
Kl. 11:40
Vildbjerg SF (1) Skive IK (1) Mejrup Fritidscenter Mejrup GU
564036
09-11 2019
Kl. 11:50
Viborg FF Snejbjerg SG&I Mejrup Fritidscenter Mejrup GU
564037
09-11 2019
Kl. 12:00
Mejrup GU (1) Tjørring IF (1) Mejrup Fritidscenter Mejrup GU
564044
09-11 2019
Kl. 12:10
Ringkøbing IF Vildbjerg SF (1) Mejrup Fritidscenter Mejrup GU
564045
09-11 2019
Kl. 12:20
Skive IK (1) Viborg FF Mejrup Fritidscenter Mejrup GU
564046
09-11 2019
Kl. 12:30
Snejbjerg SG&I Mejrup GU (1) Mejrup Fritidscenter Mejrup GU
564047
09-11 2019
Kl. 12:40
Tjørring IF (1) Vildbjerg SF (1) Mejrup Fritidscenter Mejrup GU
564048
09-11 2019
Kl. 12:50
Skive IK (1) Ringkøbing IF Mejrup Fritidscenter Mejrup GU
564049
09-11 2019
Kl. 13:00
Mejrup GU (1) Viborg FF Mejrup Fritidscenter Mejrup GU
564050
09-11 2019
Kl. 13:10
Vildbjerg SF (1) Snejbjerg SG&I Mejrup Fritidscenter Mejrup GU
564051
09-11 2019
Kl. 13:20
Tjørring IF (1) Skive IK (1) Mejrup Fritidscenter Mejrup GU
564053
09-11 2019
Kl. 13:30
Viborg FF Ringkøbing IF Mejrup Fritidscenter Mejrup GU
563998
07-12 2019
Kl. 15:20
Mejrup GU (1) Vildbjerg SF (1) Nordvest Hallen (inde) Tjørring IF
563999
07-12 2019
Kl. 15:30
Snejbjerg SG&I Skive IK (1) Nordvest Hallen (inde) Tjørring IF
564000
07-12 2019
Kl. 15:40
Ringkøbing IF Tjørring IF (1) Nordvest Hallen (inde) Tjørring IF
564001
07-12 2019
Kl. 15:50
Vildbjerg SF (1) Viborg FF Nordvest Hallen (inde) Tjørring IF
564002
07-12 2019
Kl. 16:00
Skive IK (1) Mejrup GU (1) Nordvest Hallen (inde) Tjørring IF
564003
07-12 2019
Kl. 16:10
Ringkøbing IF Snejbjerg SG&I Nordvest Hallen (inde) Tjørring IF
564004
07-12 2019
Kl. 16:20
Viborg FF Tjørring IF (1) Nordvest Hallen (inde) Tjørring IF
564005
07-12 2019
Kl. 16:30
Mejrup GU (1) Ringkøbing IF Nordvest Hallen (inde) Tjørring IF
564006
07-12 2019
Kl. 16:40
Tjørring IF (1) Snejbjerg SG&I Nordvest Hallen (inde) Tjørring IF
564007
07-12 2019
Kl. 16:50
Skive IK (1) Vildbjerg SF (1) Nordvest Hallen (inde) Tjørring IF
564008
07-12 2019
Kl. 17:00
Snejbjerg SG&I Viborg FF Nordvest Hallen (inde) Tjørring IF
564009
07-12 2019
Kl. 17:10
Tjørring IF (1) Mejrup GU (1) Nordvest Hallen (inde) Tjørring IF
564010
07-12 2019
Kl. 17:20
Vildbjerg SF (1) Ringkøbing IF Nordvest Hallen (inde) Tjørring IF
564011
07-12 2019
Kl. 17:30
Viborg FF Skive IK (1) Nordvest Hallen (inde) Tjørring IF
563983
19-01 2020
Kl. 11:40
Mejrup GU (1) Snejbjerg SG&I Vesterhavs-Hallen Ringkøbing IF
563984
19-01 2020
Kl. 11:50
Vildbjerg SF (1) Tjørring IF (1) Vesterhavs-Hallen Ringkøbing IF
563985
19-01 2020
Kl. 12:00
Ringkøbing IF Skive IK (1) Vesterhavs-Hallen Ringkøbing IF
563986
19-01 2020
Kl. 12:10
Viborg FF Mejrup GU (1) Vesterhavs-Hallen Ringkøbing IF
563987
19-01 2020
Kl. 12:20
Snejbjerg SG&I Vildbjerg SF (1) Vesterhavs-Hallen Ringkøbing IF
563988
19-01 2020
Kl. 12:30
Skive IK (1) Tjørring IF (1) Vesterhavs-Hallen Ringkøbing IF
563989
19-01 2020
Kl. 12:40
Ringkøbing IF Viborg FF Vesterhavs-Hallen Ringkøbing IF
563990
19-01 2020
Kl. 12:50
Vildbjerg SF (1) Mejrup GU (1) Vesterhavs-Hallen Ringkøbing IF
563991
19-01 2020
Kl. 13:00
Skive IK (1) Snejbjerg SG&I Vesterhavs-Hallen Ringkøbing IF
563992
19-01 2020
Kl. 13:10
Tjørring IF (1) Ringkøbing IF Vesterhavs-Hallen Ringkøbing IF
563994
19-01 2020
Kl. 13:20
Viborg FF Vildbjerg SF (1) Vesterhavs-Hallen Ringkøbing IF
563995
19-01 2020
Kl. 13:30
Mejrup GU (1) Skive IK (1) Vesterhavs-Hallen Ringkøbing IF
563996
19-01 2020
Kl. 13:40
Snejbjerg SG&I Ringkøbing IF Vesterhavs-Hallen Ringkøbing IF
563997
19-01 2020
Kl. 13:50
Tjørring IF (1) Viborg FF Vesterhavs-Hallen Ringkøbing IF
564013
22-02 2020
Kl. 14:30
Snejbjerg SG&I Tjørring IF (1) Snejbjerg Hallen Snejbjerg SG&I
564014
22-02 2020
Kl. 14:40
Ringkøbing IF Mejrup GU (1) Snejbjerg Hallen Snejbjerg SG&I
564015
22-02 2020
Kl. 14:50
Vildbjerg SF (1) Skive IK (1) Snejbjerg Hallen Snejbjerg SG&I
564016
22-02 2020
Kl. 15:00
Viborg FF Snejbjerg SG&I Snejbjerg Hallen Snejbjerg SG&I
564017
22-02 2020
Kl. 15:10
Mejrup GU (1) Tjørring IF (1) Snejbjerg Hallen Snejbjerg SG&I
564018
22-02 2020
Kl. 15:20
Ringkøbing IF Vildbjerg SF (1) Snejbjerg Hallen Snejbjerg SG&I
564020
22-02 2020
Kl. 15:30
Skive IK (1) Viborg FF Snejbjerg Hallen Snejbjerg SG&I
564021
22-02 2020
Kl. 15:40
Snejbjerg SG&I Mejrup GU (1) Snejbjerg Hallen Snejbjerg SG&I
564023
22-02 2020
Kl. 15:50
Tjørring IF (1) Vildbjerg SF (1) Snejbjerg Hallen Snejbjerg SG&I
564027
22-02 2020
Kl. 16:00
Skive IK (1) Ringkøbing IF Snejbjerg Hallen Snejbjerg SG&I
564028
22-02 2020
Kl. 16:10
Mejrup GU (1) Viborg FF Snejbjerg Hallen Snejbjerg SG&I
564029
22-02 2020
Kl. 16:20
Vildbjerg SF (1) Snejbjerg SG&I Snejbjerg Hallen Snejbjerg SG&I
564030
22-02 2020
Kl. 16:30
Tjørring IF (1) Skive IK (1) Snejbjerg Hallen Snejbjerg SG&I
564031
22-02 2020
Kl. 16:40
Viborg FF Ringkøbing IF Snejbjerg Hallen Snejbjerg SG&I
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 2 påmail eller på tlf: 8939 9920
Spilleregler Indefodbold
Turneringsreglement Indefodbold

Der spilles 4 mod 4 på hele banen
Der udfyldes IKKE holdkort i denne række.
Spilletiden er 1 x 9 min. pr. kamp.
Der er ingen målmand og der må ikke tages med hænder.
Alle spillere må færdes på hele banen.
Kampene dømmes af dommere fra DBU Jylland.

I forbindelse med det sidste stævne 22.-23. februar 2020 vil alle spillere få tildelt en guldmedalje af DBU Jylland.

Log ind