MENU

U12 Piger C (08) INDE, Pulje 162 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
926348
09-11 2019
Kl. 15:30
Mejrup GU (2) Aulum IF (1) Aulum Fritidscenter (inde) Aulum IF
926349
09-11 2019
Kl. 15:40
Tjørring IF (2) Vildbjerg SF (2) Aulum Fritidscenter (inde) Aulum IF
926350
09-11 2019
Kl. 15:50
Aulum IF (2) Mejrup GU (2) Aulum Fritidscenter (inde) Aulum IF
926351
09-11 2019
Kl. 16:00
Aulum IF (1) Tjørring IF (2) Aulum Fritidscenter (inde) Aulum IF
926352
09-11 2019
Kl. 16:10
Vildbjerg SF (2) Aulum IF (2) Aulum Fritidscenter (inde) Aulum IF
926353
09-11 2019
Kl. 16:20
Mejrup GU (2) Tjørring IF (2) Aulum Fritidscenter (inde) Aulum IF
926354
09-11 2019
Kl. 16:30
Aulum IF (1) Vildbjerg SF (2) Aulum Fritidscenter (inde) Aulum IF
926355
09-11 2019
Kl. 16:40
Tjørring IF (2) Aulum IF (2) Aulum Fritidscenter (inde) Aulum IF
926356
09-11 2019
Kl. 16:50
Vildbjerg SF (2) Mejrup GU (2) Aulum Fritidscenter (inde) Aulum IF
926357
09-11 2019
Kl. 17:00
Aulum IF (2) Aulum IF (1) Aulum Fritidscenter (inde) Aulum IF
926262
07-12 2019
Kl. 13:50
Tjørring IF (2) Aulum IF (1) Nordvest Hallen (inde) Tjørring IF
926261
07-12 2019
Kl. 14:00
Aulum IF (2) Vildbjerg SF (2) Nordvest Hallen (inde) Tjørring IF
925979
07-12 2019
Kl. 14:10
Aulum IF (1) Aulum IF (2) Nordvest Hallen (inde) Tjørring IF
926264
07-12 2019
Kl. 14:20
Vildbjerg SF (2) Tjørring IF (2) Nordvest Hallen (inde) Tjørring IF
925982
07-12 2019
Kl. 14:30
Vildbjerg SF (2) Aulum IF (1) Nordvest Hallen (inde) Tjørring IF
925981
07-12 2019
Kl. 14:40
Aulum IF (2) Tjørring IF (2) Nordvest Hallen (inde) Tjørring IF
926263
07-12 2019
Kl. 14:50
Mejrup GU (2)
!
NB: Mejrup GU (2) er taberdømt
Aulum IF (2) Nordvest Hallen (inde) Tjørring IF
925980
07-12 2019
Kl. 14:50
Mejrup GU (2)
!
NB: Mejrup GU (2) er taberdømt
Vildbjerg SF (2) Nordvest Hallen (inde) Tjørring IF
925983
07-12 2019
Kl. 15:00
Tjørring IF (2) Mejrup GU (2)
!
NB: Mejrup GU (2) er taberdømt
Nordvest Hallen (inde) Tjørring IF
926265
07-12 2019
Kl. 15:00
Aulum IF (1) Mejrup GU (2)
!
NB: Mejrup GU (2) er taberdømt
Nordvest Hallen (inde) Tjørring IF
925969
18-01 2020
Kl. 15:00
Mejrup GU (2) Aulum IF (1) Vildbjerg Stadionhal Vildbjerg SF
925970
18-01 2020
Kl. 15:10
Tjørring IF (2) Vildbjerg SF (2) Vildbjerg Stadionhal Vildbjerg SF
925971
18-01 2020
Kl. 15:20
Aulum IF (2) Mejrup GU (2) Vildbjerg Stadionhal Vildbjerg SF
925972
18-01 2020
Kl. 15:30
Aulum IF (1) Tjørring IF (2) Vildbjerg Stadionhal Vildbjerg SF
925973
18-01 2020
Kl. 15:40
Vildbjerg SF (2) Aulum IF (2) Vildbjerg Stadionhal Vildbjerg SF
925974
18-01 2020
Kl. 15:50
Mejrup GU (2) Tjørring IF (2) Vildbjerg Stadionhal Vildbjerg SF
925975
18-01 2020
Kl. 16:00
Aulum IF (1) Vildbjerg SF (2) Vildbjerg Stadionhal Vildbjerg SF
925976
18-01 2020
Kl. 16:10
Tjørring IF (2) Aulum IF (2) Vildbjerg Stadionhal Vildbjerg SF
925977
18-01 2020
Kl. 16:20
Vildbjerg SF (2) Mejrup GU (2) Vildbjerg Stadionhal Vildbjerg SF
925978
18-01 2020
Kl. 16:30
Aulum IF (2) Aulum IF (1) Vildbjerg Stadionhal Vildbjerg SF
926266
22-02 2020
Kl. 13:20
Aulum IF (1) Aulum IF (2) Aulum Fritidscenter (inde) Aulum IF
926267
22-02 2020
Kl. 13:30
Mejrup GU (2) Vildbjerg SF (2) Aulum Fritidscenter (inde) Aulum IF
926268
22-02 2020
Kl. 13:40
Aulum IF (2) Tjørring IF (2) Aulum Fritidscenter (inde) Aulum IF
926269
22-02 2020
Kl. 13:50
Vildbjerg SF (2) Aulum IF (1) Aulum Fritidscenter (inde) Aulum IF
926270
22-02 2020
Kl. 14:00
Tjørring IF (2) Mejrup GU (2) Aulum Fritidscenter (inde) Aulum IF
926271
22-02 2020
Kl. 14:10
Aulum IF (2) Vildbjerg SF (2) Aulum Fritidscenter (inde) Aulum IF
926273
22-02 2020
Kl. 14:20
Tjørring IF (2) Aulum IF (1) Aulum Fritidscenter (inde) Aulum IF
926274
22-02 2020
Kl. 14:30
Mejrup GU (2) Aulum IF (2) Aulum Fritidscenter (inde) Aulum IF
926275
22-02 2020
Kl. 14:40
Vildbjerg SF (2) Tjørring IF (2) Aulum Fritidscenter (inde) Aulum IF
926276
22-02 2020
Kl. 14:50
Aulum IF (1) Mejrup GU (2) Aulum Fritidscenter (inde) Aulum IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 2 påmail eller på tlf: 8939 9920
Spilleregler Indefodbold
Turneringsreglement Indefodbold

Der spilles 4 mod 4 på hele banen
Der udfyldes IKKE holdkort i denne række.
Spilletiden er 1 x 9 min. pr. kamp.
Der er ingen målmand og der må ikke tages med hænder.
Alle spillere må færdes på hele banen.
Kampene dømmes af dommere fra DBU Jylland.

I forbindelse med det sidste stævne 22.-23. februar 2020 vil alle spillere få tildelt en guldmedalje af DBU Jylland.

Log ind