MENU

U12 Piger C (08) INDE, Pulje 163 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
925957
09-11 2019
Kl. 13:10
Højslev Station IF (2) Skive IK (2) Klejtrup Hallen Bane 1 Hersom/Bjerregrav IF
925958
09-11 2019
Kl. 13:20
SUB 88 Ravnsbjerg IF Klejtrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
925959
09-11 2019
Kl. 13:30
BMK Højslev Station IF (1) Klejtrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
925960
09-11 2019
Kl. 13:40
Højslev Station IF (2) SUB 88 Klejtrup Hallen Bane 1 Hersom/Bjerregrav IF
925961
09-11 2019
Kl. 13:50
Skive IK (2) BMK Klejtrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
925962
09-11 2019
Kl. 14:00
Ravnsbjerg IF Højslev Station IF (1) Klejtrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
925963
09-11 2019
Kl. 14:10
SUB 88 BMK Klejtrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
925964
09-11 2019
Kl. 14:20
Ravnsbjerg IF Højslev Station IF (2) Klejtrup Hallen Bane 1 Hersom/Bjerregrav IF
925965
09-11 2019
Kl. 14:30
Højslev Station IF (1) Skive IK (2) Klejtrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
925966
09-11 2019
Kl. 14:40
BMK Højslev Station IF (2) Klejtrup Hallen Bane 1 Hersom/Bjerregrav IF
925967
09-11 2019
Kl. 14:50
SUB 88 Højslev Station IF (1) Klejtrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
925968
09-11 2019
Kl. 15:00
Skive IK (2) Ravnsbjerg IF Klejtrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
925869
07-12 2019
Kl. 13:00
Højslev Station IF (2) Højslev Station IF (1) Ejsing-Egebjerg Hallen Ejsing B
925936
07-12 2019
Kl. 13:10
Skive IK (2) SUB 88 Ejsing-Egebjerg Hallen Ejsing B
925937
07-12 2019
Kl. 13:20
BMK Ravnsbjerg IF Ejsing-Egebjerg Hallen Ejsing B
925938
07-12 2019
Kl. 13:30
Skive IK (2) Højslev Station IF (2) Ejsing-Egebjerg Hallen Ejsing B
925939
07-12 2019
Kl. 13:40
Højslev Station IF (1) BMK Ejsing-Egebjerg Hallen Ejsing B
925940
07-12 2019
Kl. 13:50
Ravnsbjerg IF SUB 88 Ejsing-Egebjerg Hallen Ejsing B
925941
07-12 2019
Kl. 14:00
BMK Skive IK (2) Ejsing-Egebjerg Hallen Ejsing B
925942
07-12 2019
Kl. 14:10
SUB 88 Højslev Station IF (2) Ejsing-Egebjerg Hallen Ejsing B
925943
07-12 2019
Kl. 14:20
Højslev Station IF (1) Ravnsbjerg IF Ejsing-Egebjerg Hallen Ejsing B
925944
07-12 2019
Kl. 14:30
BMK SUB 88 Ejsing-Egebjerg Hallen Ejsing B
925945
07-12 2019
Kl. 14:40
Højslev Station IF (2) Ravnsbjerg IF Ejsing-Egebjerg Hallen Ejsing B
926277
18-01 2020
Kl. 13:00
Skive IK (2) Højslev Station IF (1) Skals Idrætscenter Skals FF
926278
18-01 2020
Kl. 13:10
Højslev Station IF (2) BMK Skals Idrætscenter Skals FF
926279
18-01 2020
Kl. 13:20
Højslev Station IF (1) SUB 88 Skals Idrætscenter Skals FF
926280
18-01 2020
Kl. 13:30
Ravnsbjerg IF Skive IK (2) Skals Idrætscenter Skals FF
926282
18-01 2020
Kl. 13:40
Højslev Station IF (1) Højslev Station IF (2) Skals Idrætscenter Skals FF
926283
18-01 2020
Kl. 13:50
SUB 88 Skive IK (2) Skals Idrætscenter Skals FF
926284
18-01 2020
Kl. 14:00
Ravnsbjerg IF BMK Skals Idrætscenter Skals FF
926313
18-01 2020
Kl. 14:10
Højslev Station IF (2) Skive IK (2) Skals Idrætscenter Skals FF
926345
18-01 2020
Kl. 14:20
SUB 88 Ravnsbjerg IF Skals Idrætscenter Skals FF
926346
18-01 2020
Kl. 14:30
BMK Højslev Station IF (1) Skals Idrætscenter Skals FF
926347
18-01 2020
Kl. 14:40
Højslev Station IF (2) SUB 88 Skals Idrætscenter Skals FF
925946
23-02 2020
Kl. 14:10
Skive IK (2) BMK Hald Ege Hallen Ravnsbjerg IF
925947
23-02 2020
Kl. 14:20
Ravnsbjerg IF Højslev Station IF (1) Hald Ege Hallen Ravnsbjerg IF
925948
23-02 2020
Kl. 14:30
SUB 88 BMK Hald Ege Hallen Ravnsbjerg IF
925949
23-02 2020
Kl. 14:40
Ravnsbjerg IF Højslev Station IF (2) Hald Ege Hallen Ravnsbjerg IF
925950
23-02 2020
Kl. 14:50
Højslev Station IF (1) Skive IK (2) Hald Ege Hallen Ravnsbjerg IF
925951
23-02 2020
Kl. 15:00
BMK Højslev Station IF (2) Hald Ege Hallen Ravnsbjerg IF
925952
23-02 2020
Kl. 15:10
SUB 88 Højslev Station IF (1) Hald Ege Hallen Ravnsbjerg IF
925953
23-02 2020
Kl. 15:20
Skive IK (2) Ravnsbjerg IF Hald Ege Hallen Ravnsbjerg IF
925954
23-02 2020
Kl. 15:30
Højslev Station IF (2) Højslev Station IF (1) Hald Ege Hallen Ravnsbjerg IF
925955
23-02 2020
Kl. 15:40
Skive IK (2) SUB 88 Hald Ege Hallen Ravnsbjerg IF
925956
23-02 2020
Kl. 15:50
BMK Ravnsbjerg IF Hald Ege Hallen Ravnsbjerg IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 2 påmail eller på tlf: 8939 9920
Spilleregler Indefodbold
Turneringsreglement Indefodbold

Der spilles 4 mod 4 på hele banen
Der udfyldes IKKE holdkort i denne række.
Spilletiden er 1 x 9 min. pr. kamp.
Der er ingen målmand og der må ikke tages med hænder.
Alle spillere må færdes på hele banen.
Kampene dømmes af dommere fra DBU Jylland.

I forbindelse med det sidste stævne 22.-23. februar 2020 vil alle spillere få tildelt en guldmedalje af DBU Jylland.

Log ind