MENU

U11 Drenge B (09) INDE, Pulje 174 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
899128
09-11 2019
Kl. 13:10
Team AIF/KKIK Mønsted IF Løgstrup Hallen Løgstrup G&IF
899129
09-11 2019
Kl. 13:20
Tjele Vest Sport (1) SUB 88 Løgstrup Hallen Løgstrup G&IF
899130
09-11 2019
Kl. 13:30
NUGF Viborg (1) Løgstrup G&IF Løgstrup Hallen Løgstrup G&IF
899131
09-11 2019
Kl. 13:40
Bjerringbro IF Team AIF/KKIK Løgstrup Hallen Løgstrup G&IF
899132
09-11 2019
Kl. 13:50
SUB 88 Mønsted IF Løgstrup Hallen Løgstrup G&IF
899133
09-11 2019
Kl. 14:00
Tjele Vest Sport (1) NUGF Viborg (1) Løgstrup Hallen Løgstrup G&IF
899134
09-11 2019
Kl. 14:10
Løgstrup G&IF Bjerringbro IF Løgstrup Hallen Løgstrup G&IF
899135
09-11 2019
Kl. 14:20
Team AIF/KKIK SUB 88 Løgstrup Hallen Løgstrup G&IF
899136
09-11 2019
Kl. 14:30
Mønsted IF NUGF Viborg (1) Løgstrup Hallen Løgstrup G&IF
899137
09-11 2019
Kl. 14:40
Løgstrup G&IF Tjele Vest Sport (1) Løgstrup Hallen Løgstrup G&IF
899138
09-11 2019
Kl. 14:50
SUB 88 Bjerringbro IF Løgstrup Hallen Løgstrup G&IF
899139
09-11 2019
Kl. 15:00
NUGF Viborg (1) Team AIF/KKIK Løgstrup Hallen Løgstrup G&IF
899140
09-11 2019
Kl. 15:10
Mønsted IF Løgstrup G&IF Løgstrup Hallen Løgstrup G&IF
899141
09-11 2019
Kl. 15:20
Bjerringbro IF Tjele Vest Sport (1) Løgstrup Hallen Løgstrup G&IF
899104
07-12 2019
Kl. 11:40
SUB 88 NUGF Viborg (1) Skals Idrætscenter Skals FF
899105
07-12 2019
Kl. 11:50
Team AIF/KKIK Løgstrup G&IF Skals Idrætscenter Skals FF
899106
07-12 2019
Kl. 12:00
Tjele Vest Sport (1) Mønsted IF Skals Idrætscenter Skals FF
899107
07-12 2019
Kl. 12:10
NUGF Viborg (1) Bjerringbro IF Skals Idrætscenter Skals FF
899108
07-12 2019
Kl. 12:20
Løgstrup G&IF SUB 88 Skals Idrætscenter Skals FF
899109
07-12 2019
Kl. 12:30
Tjele Vest Sport (1) Team AIF/KKIK Skals Idrætscenter Skals FF
899110
07-12 2019
Kl. 12:40
Bjerringbro IF Mønsted IF Skals Idrætscenter Skals FF
899111
07-12 2019
Kl. 12:50
SUB 88 Tjele Vest Sport (1) Skals Idrætscenter Skals FF
899112
07-12 2019
Kl. 13:00
Mønsted IF Team AIF/KKIK Skals Idrætscenter Skals FF
899113
07-12 2019
Kl. 13:10
Løgstrup G&IF NUGF Viborg (1) Skals Idrætscenter Skals FF
899114
07-12 2019
Kl. 13:20
Team AIF/KKIK Bjerringbro IF Skals Idrætscenter Skals FF
899115
07-12 2019
Kl. 13:30
Mønsted IF SUB 88 Skals Idrætscenter Skals FF
899116
07-12 2019
Kl. 13:40
NUGF Viborg (1) Tjele Vest Sport (1) Skals Idrætscenter Skals FF
899117
07-12 2019
Kl. 13:50
Bjerringbro IF Løgstrup G&IF Skals Idrætscenter Skals FF
899152
18-01 2020
Kl. 10:40
SUB 88 Team AIF/KKIK Østfjends Hallen Mønsted IF
899153
18-01 2020
Kl. 10:50
NUGF Viborg (1) Mønsted IF Østfjends Hallen Mønsted IF
899154
18-01 2020
Kl. 11:00
Tjele Vest Sport (1) Løgstrup G&IF Østfjends Hallen Bane 1 Mønsted IF
899155
18-01 2020
Kl. 11:10
Bjerringbro IF SUB 88 Østfjends Hallen Mønsted IF
899156
18-01 2020
Kl. 11:20
Team AIF/KKIK NUGF Viborg (1) Østfjends Hallen Mønsted IF
899157
18-01 2020
Kl. 11:30
Løgstrup G&IF Mønsted IF Østfjends Hallen Mønsted IF
899158
18-01 2020
Kl. 11:40
Tjele Vest Sport (1) Bjerringbro IF Østfjends Hallen Mønsted IF
899159
18-01 2020
Kl. 11:50
NUGF Viborg (1) SUB 88 Østfjends Hallen Mønsted IF
899160
18-01 2020
Kl. 12:00
Løgstrup G&IF Team AIF/KKIK Østfjends Hallen Mønsted IF
899161
18-01 2020
Kl. 12:10
Mønsted IF Tjele Vest Sport (1) Østfjends Hallen Mønsted IF
899162
18-01 2020
Kl. 12:20
Bjerringbro IF NUGF Viborg (1) Østfjends Hallen Mønsted IF
899163
18-01 2020
Kl. 12:30
SUB 88 Løgstrup G&IF Østfjends Hallen Mønsted IF
899194
18-01 2020
Kl. 12:40
Team AIF/KKIK Tjele Vest Sport (1) Østfjends Hallen Mønsted IF
899195
18-01 2020
Kl. 12:50
Mønsted IF Bjerringbro IF Østfjends Hallen Mønsted IF
900091
22-02 2020
Kl. 15:20
Team AIF/KKIK Mønsted IF Langsø Hallen Vammen IF
900092
22-02 2020
Kl. 15:30
Tjele Vest Sport (1) SUB 88 Langsø Hallen Vammen IF
900093
22-02 2020
Kl. 15:40
NUGF Viborg (1) Løgstrup G&IF Langsø Hallen Vammen IF
900095
22-02 2020
Kl. 15:50
Bjerringbro IF Team AIF/KKIK Langsø Hallen Vammen IF
900096
22-02 2020
Kl. 16:00
SUB 88 Mønsted IF Langsø Hallen Vammen IF
900097
22-02 2020
Kl. 16:10
Tjele Vest Sport (1) NUGF Viborg (1) Langsø Hallen Vammen IF
900098
22-02 2020
Kl. 16:20
Løgstrup G&IF Bjerringbro IF Langsø Hallen Vammen IF
900099
22-02 2020
Kl. 16:30
Team AIF/KKIK SUB 88 Langsø Hallen Vammen IF
900100
22-02 2020
Kl. 16:40
Mønsted IF NUGF Viborg (1) Langsø Hallen Vammen IF
900101
22-02 2020
Kl. 16:50
Løgstrup G&IF Tjele Vest Sport (1) Langsø Hallen Vammen IF
900102
22-02 2020
Kl. 17:00
SUB 88 Bjerringbro IF Langsø Hallen Vammen IF
900103
22-02 2020
Kl. 17:10
NUGF Viborg (1) Team AIF/KKIK Langsø Hallen Vammen IF
900104
22-02 2020
Kl. 17:20
Mønsted IF Løgstrup G&IF Langsø Hallen Vammen IF
900785
22-02 2020
Kl. 17:30
Bjerringbro IF Tjele Vest Sport (1) Langsø Hallen Vammen IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 2 påmail eller på tlf: 8939 9920
Spilleregler Indefodbold
Turneringsreglement Indefodbold

Der spilles 4 mod 4 på hele banen
Der udfyldes IKKE holdkort i denne række.
Spilletiden er 1 x 9 min. pr. kamp.
Der er ingen målmand og der må ikke tages med hænder.
Alle spillere må færdes på hele banen.
Kampene dømmes af lokale dommere fra arrangørklubben.

I forbindelse med det sidste stævne 22.-23. februar 2020 vil alle spillere få tildelt en guldmedalje af DBU Jylland.

Log ind