MENU

U11 Drenge C (09) INDE, Pulje 179 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
892690
10-11 2019
Kl. 10:00
Tjele Vest Sport (2) NUGF Viborg (2) Salling Hallerne Roslev IK
892691
10-11 2019
Kl. 10:10
Roslev IK Sparkær IF Salling Hallerne Roslev IK
892692
10-11 2019
Kl. 10:20
Overlund GF BMK Salling Hallerne Roslev IK
892693
10-11 2019
Kl. 10:30
Tjele Vest Sport (2) Roslev IK Salling Hallerne Roslev IK
892694
10-11 2019
Kl. 10:40
NUGF Viborg (2) Overlund GF Salling Hallerne Roslev IK
895177
10-11 2019
Kl. 10:50
Sparkær IF BMK Salling Hallerne Roslev IK
895178
10-11 2019
Kl. 11:00
Roslev IK Overlund GF Salling Hallerne Roslev IK
895179
10-11 2019
Kl. 11:10
Sparkær IF Tjele Vest Sport (2) Salling Hallerne Roslev IK
895180
10-11 2019
Kl. 11:20
BMK NUGF Viborg (2) Salling Hallerne Roslev IK
895181
10-11 2019
Kl. 11:30
Overlund GF Tjele Vest Sport (2) Salling Hallerne Roslev IK
895182
10-11 2019
Kl. 11:40
Roslev IK BMK Salling Hallerne Roslev IK
895183
10-11 2019
Kl. 11:50
NUGF Viborg (2) Sparkær IF Salling Hallerne Roslev IK
889345
07-12 2019
Kl. 14:10
Tjele Vest Sport (2) BMK Skals Idrætscenter NUGF Viborg
889347
07-12 2019
Kl. 14:20
Overlund GF Sparkær IF Skals Idrætscenter NUGF Viborg
889348
07-12 2019
Kl. 14:30
NUGF Viborg (2) Tjele Vest Sport (2) Skals Idrætscenter NUGF Viborg
889349
07-12 2019
Kl. 14:40
BMK Overlund GF Skals Idrætscenter Bane 1 NUGF Viborg
889350
07-12 2019
Kl. 14:50
Sparkær IF Roslev IK
!
NB: Roslev IK er taberdømt
Skals Idrætscenter NUGF Viborg
889352
07-12 2019
Kl. 15:00
Roslev IK
!
NB: Roslev IK er taberdømt
Tjele Vest Sport (2) Skals Idrætscenter NUGF Viborg
889354
07-12 2019
Kl. 15:00
Overlund GF Roslev IK
!
NB: Roslev IK er taberdømt
Skals Idrætscenter NUGF Viborg
889353
07-12 2019
Kl. 15:10
BMK Sparkær IF Skals Idrætscenter NUGF Viborg
889351
07-12 2019
Kl. 15:20
Overlund GF NUGF Viborg (2) Skals Idrætscenter NUGF Viborg
889355
07-12 2019
Kl. 15:30
Tjele Vest Sport (2) Sparkær IF Skals Idrætscenter NUGF Viborg
889346
07-12 2019
Kl. 15:40
NUGF Viborg (2) Roslev IK
!
NB: Roslev IK er taberdømt
Skals Idrætscenter NUGF Viborg
890343
19-01 2020
Kl. 15:20
NUGF Viborg (2) BMK Overlund Hallen (inde) Overlund GF
890508
19-01 2020
Kl. 15:30
Tjele Vest Sport (2) Overlund GF Overlund Hallen (inde) Overlund GF
890509
19-01 2020
Kl. 15:40
BMK Roslev IK Overlund Hallen (inde) Overlund GF
890510
19-01 2020
Kl. 15:50
Sparkær IF NUGF Viborg (2) Overlund Hallen (inde) Overlund GF
891462
19-01 2020
Kl. 16:00
BMK Tjele Vest Sport (2) Overlund Hallen (inde) Overlund GF
891463
19-01 2020
Kl. 16:10
Roslev IK NUGF Viborg (2) Overlund Hallen (inde) Overlund GF
891464
19-01 2020
Kl. 16:20
Sparkær IF Overlund GF Overlund Hallen (inde) Overlund GF
891465
19-01 2020
Kl. 16:30
Tjele Vest Sport (2) NUGF Viborg (2) Overlund Hallen (inde) Overlund GF
891466
19-01 2020
Kl. 16:40
Roslev IK Sparkær IF Overlund Hallen (inde) Overlund GF
891467
19-01 2020
Kl. 16:50
Overlund GF BMK Overlund Hallen (inde) Overlund GF
891468
19-01 2020
Kl. 17:00
Tjele Vest Sport (2) Roslev IK Overlund Hallen (inde) Overlund GF
885506
22-02 2020
Kl. 13:30
NUGF Viborg (2) Overlund GF Langsø Hallen Vammen IF
885507
22-02 2020
Kl. 13:40
Sparkær IF BMK Langsø Hallen Vammen IF
885508
22-02 2020
Kl. 13:50
Roslev IK Overlund GF Langsø Hallen Vammen IF
885509
22-02 2020
Kl. 14:00
Sparkær IF Tjele Vest Sport (2) Langsø Hallen Vammen IF
885510
22-02 2020
Kl. 14:10
BMK NUGF Viborg (2) Langsø Hallen Vammen IF
885511
22-02 2020
Kl. 14:20
Overlund GF Tjele Vest Sport (2) Langsø Hallen Vammen IF
885512
22-02 2020
Kl. 14:30
Roslev IK BMK Langsø Hallen Vammen IF
885513
22-02 2020
Kl. 14:40
NUGF Viborg (2) Sparkær IF Langsø Hallen Vammen IF
885514
22-02 2020
Kl. 14:50
Tjele Vest Sport (2) BMK Langsø Hallen Vammen IF
886774
22-02 2020
Kl. 15:00
NUGF Viborg (2) Roslev IK Langsø Hallen Vammen IF
886775
22-02 2020
Kl. 15:10
Overlund GF Sparkær IF Langsø Hallen Vammen IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 2 påmail eller på tlf: 8939 9920
Spilleregler Indefodbold
Turneringsreglement Indefodbold

Der spilles 4 mod 4 på hele banen
Der udfyldes IKKE holdkort i denne række.
Spilletiden er 1 x 9 min. pr. kamp.
Der er ingen målmand og der må ikke tages med hænder.
Alle spillere må færdes på hele banen.
Kampene dømmes af lokale dommere fra arrangørklubben.

I forbindelse med det sidste stævne 22.-23. februar 2020 vil alle spillere få tildelt en guldmedalje af DBU Jylland.

Log ind