|
190130
|
sø10-11 2019
|
11:40
|
|
|
Aalestrup Idrætscenter
Bane 1 |
|
Aalestrup IF
|
IF Trojka / Team Nørreå (2)
|
|
190131
|
sø10-11 2019
|
11:50
|
|
|
Aalestrup Idrætscenter
Bane 1 |
|
Aalestrup IF
|
|
|
|
190132
|
sø10-11 2019
|
12:00
|
|
|
Aalestrup Idrætscenter
Bane 1 |
|
Aalestrup IF
|
IF Trojka / Team Nørreå (2)
|
|
|
190133
|
sø10-11 2019
|
12:10
|
|
|
Aalestrup Idrætscenter
Bane 1 |
|
Aalestrup IF
|
|
|
190134
|
sø10-11 2019
|
12:20
|
|
|
Aalestrup Idrætscenter
Bane 1 |
|
Aalestrup IF
|
|
|
190135
|
sø10-11 2019
|
12:30
|
|
|
Aalestrup Idrætscenter
Bane 1 |
|
Aalestrup IF
|
IF Trojka / Team Nørreå (2)
|
|
|
190136
|
sø10-11 2019
|
12:40
|
|
|
Aalestrup Idrætscenter
Bane 1 |
|
Aalestrup IF
|
|
|
190137
|
sø10-11 2019
|
12:50
|
|
|
Aalestrup Idrætscenter
Bane 1 |
|
Aalestrup IF
|
|
|
190138
|
sø10-11 2019
|
13:00
|
|
|
Aalestrup Idrætscenter
Bane 1 |
|
Aalestrup IF
|
IF Trojka / Team Nørreå (2)
|
|
190139
|
sø10-11 2019
|
13:10
|
|
|
Aalestrup Idrætscenter
Bane 1 |
|
Aalestrup IF
|
|
|
|
209577
|
lø07-12 2019
|
12:40
|
|
|
Houlkær Hallen (Inde)
Bane 1 |
|
Houlkær Fodboldklub
|
|
|
209578
|
lø07-12 2019
|
12:50
|
|
|
Houlkær Hallen (Inde)
Bane 1 |
|
Houlkær Fodboldklub
|
IF Trojka / Team Nørreå (2)
|
|
209579
|
lø07-12 2019
|
13:00
|
|
|
Houlkær Hallen (Inde)
Bane 1 |
|
Houlkær Fodboldklub
|
|
|
209580
|
lø07-12 2019
|
13:10
|
|
|
Houlkær Hallen (Inde)
Bane 1 |
|
Houlkær Fodboldklub
|
|
|
209581
|
lø07-12 2019
|
13:20
|
|
|
Houlkær Hallen (Inde)
Bane 1 |
|
Houlkær Fodboldklub
|
IF Trojka / Team Nørreå (2)
|
|
209582
|
lø07-12 2019
|
13:30
|
|
|
Houlkær Hallen (Inde)
Bane 1 |
|
Houlkær Fodboldklub
|
|
|
209583
|
lø07-12 2019
|
13:40
|
|
|
Houlkær Hallen (Inde)
Bane 1 |
|
Houlkær Fodboldklub
|
|
|
209584
|
lø07-12 2019
|
13:50
|
|
|
Houlkær Hallen (Inde)
Bane 1 |
|
Houlkær Fodboldklub
|
IF Trojka / Team Nørreå (2)
|
|
209587
|
lø07-12 2019
|
14:00
|
|
|
Houlkær Hallen (Inde)
Bane 1 |
|
Houlkær Fodboldklub
|
|
|
209655
|
lø07-12 2019
|
14:10
|
|
|
Houlkær Hallen (Inde)
Bane 1 |
|
Houlkær Fodboldklub
|
IF Trojka / Team Nørreå (2)
|
|
209552
|
lø04-01 2020
|
11:00
|
|
|
Aalestrup Idrætscenter
Bane 1 |
|
Aalestrup IF
|
IF Trojka / Team Nørreå (2)
|
|
209553
|
lø04-01 2020
|
11:10
|
|
|
Aalestrup Idrætscenter
Bane 1 |
|
Aalestrup IF
|
|
|
209554
|
lø04-01 2020
|
11:20
|
|
|
Aalestrup Idrætscenter
Bane 1 |
|
Aalestrup IF
|
IF Trojka / Team Nørreå (2)
|
|
209571
|
lø04-01 2020
|
11:30
|
|
|
Aalestrup Idrætscenter
Bane 1 |
|
Aalestrup IF
|
|
|
209573
|
lø04-01 2020
|
11:40
|
|
|
Aalestrup Idrætscenter
Bane 1 |
|
Aalestrup IF
|
|
|
209574
|
lø04-01 2020
|
11:50
|
|
|
Aalestrup Idrætscenter
Bane 1 |
|
Aalestrup IF
|
IF Trojka / Team Nørreå (2)
|
|
209575
|
lø04-01 2020
|
12:00
|
|
|
Aalestrup Idrætscenter
Bane 1 |
|
Aalestrup IF
|
|
|
190117
|
lø04-01 2020
|
12:10
|
|
|
Aalestrup Idrætscenter
Bane 1 |
|
Aalestrup IF
|
|
|
190118
|
lø04-01 2020
|
12:20
|
|
|
Aalestrup Idrætscenter
Bane 1 |
|
Aalestrup IF
|
IF Trojka / Team Nørreå (2)
|
|
190119
|
lø04-01 2020
|
12:30
|
|
|
Aalestrup Idrætscenter
Bane 1 |
|
Aalestrup IF
|
|
|
227769
|
lø22-02 2020
|
11:50
|
|
|
Langsø Hallen
Bane |
|
Vammen IF
|
|
|
227770
|
lø22-02 2020
|
12:00
|
|
|
Langsø Hallen
Bane |
|
Vammen IF
|
IF Trojka / Team Nørreå (2)
|
|
227771
|
lø22-02 2020
|
12:10
|
|
|
Langsø Hallen
Bane |
|
Vammen IF
|
|
|
227772
|
lø22-02 2020
|
12:20
|
|
|
Langsø Hallen
Bane |
|
Vammen IF
|
|
|
228307
|
lø22-02 2020
|
12:30
|
|
|
Langsø Hallen
Bane |
|
Vammen IF
|
IF Trojka / Team Nørreå (2)
|
|
228308
|
lø22-02 2020
|
12:40
|
|
|
Langsø Hallen
Bane |
|
Vammen IF
|
|
|
228309
|
lø22-02 2020
|
12:50
|
|
|
Langsø Hallen
Bane |
|
Vammen IF
|
|
|
228310
|
lø22-02 2020
|
13:00
|
|
|
Langsø Hallen
Bane |
|
Vammen IF
|
IF Trojka / Team Nørreå (2)
|
|
228311
|
lø22-02 2020
|
13:10
|
|
|
Langsø Hallen
Bane |
|
Vammen IF
|
|
|
228312
|
lø22-02 2020
|
13:20
|
|
|
Langsø Hallen
Bane |
|
Vammen IF
|
IF Trojka / Team Nørreå (2)
|
Turneringsreglement Indefodbold
Der spilles 5 mod 5 med målmand - se mere under spilleregler §3.
Der påsættes sænket overligger på målet, så målstørrelsen bliver 2 x 1,5 m.
Der udfyldes IKKE holdkort i denne række.
Spilletiden er 1 x 9 min. pr. kamp.
Alle spillere må færdes på hele banen.
Kampene dømmes af lokale dommere fra arrangørklubben.
I forbindelse med det sidste stævne 22.-23. februar 2020 vil alle spillere få tildelt en guldmedalje af DBU Jylland.