MENU

U9 Drenge B (11) INDE, Pulje 236 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
844135
10-11 2019
Kl. 12:20
Tjele Vest Sport Overlund GF (1) Overlund Hallen (inde) Overlund GF
844136
10-11 2019
Kl. 12:30
NUGF Viborg (1) Viborg FF Overlund Hallen (inde) Overlund GF
844137
10-11 2019
Kl. 12:40
BMK (1) Skive IK (3) Overlund Hallen (inde) Overlund GF
844138
10-11 2019
Kl. 12:50
Tjele Vest Sport NUGF Viborg (1) Overlund Hallen (inde) Overlund GF
844139
10-11 2019
Kl. 13:00
Overlund GF (1) BMK (1) Overlund Hallen (inde) Overlund GF
844140
10-11 2019
Kl. 13:10
Viborg FF Skive IK (3) Overlund Hallen (inde) Overlund GF
844141
10-11 2019
Kl. 13:20
NUGF Viborg (1) BMK (1) Overlund Hallen (inde) Overlund GF
844142
10-11 2019
Kl. 13:30
Viborg FF Tjele Vest Sport Overlund Hallen (inde) Overlund GF
844143
10-11 2019
Kl. 13:40
Skive IK (3) Overlund GF (1) Overlund Hallen (inde) Overlund GF
844144
10-11 2019
Kl. 13:50
BMK (1) Tjele Vest Sport Overlund Hallen (inde) Overlund GF
844145
10-11 2019
Kl. 14:00
NUGF Viborg (1) Skive IK (3) Overlund Hallen (inde) Overlund GF
844146
10-11 2019
Kl. 14:10
Overlund GF (1) Viborg FF Overlund Hallen (inde) Overlund GF
844147
07-12 2019
Kl. 11:20
Tjele Vest Sport Skive IK (3) Møldrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
844148
07-12 2019
Kl. 11:30
Overlund GF (1) NUGF Viborg (1) Møldrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
844149
07-12 2019
Kl. 11:40
BMK (1) Viborg FF Møldrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
844150
07-12 2019
Kl. 11:50
Overlund GF (1) Tjele Vest Sport Møldrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
844151
07-12 2019
Kl. 12:00
Skive IK (3) BMK (1) Møldrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
844152
07-12 2019
Kl. 12:10
Viborg FF NUGF Viborg (1) Møldrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
844153
07-12 2019
Kl. 12:20
BMK (1) Overlund GF (1) Møldrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
844155
07-12 2019
Kl. 12:30
NUGF Viborg (1) Tjele Vest Sport Møldrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
844156
07-12 2019
Kl. 12:40
Skive IK (3) Viborg FF Møldrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
844157
07-12 2019
Kl. 12:50
BMK (1) NUGF Viborg (1) Møldrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
844158
07-12 2019
Kl. 13:00
Tjele Vest Sport Viborg FF Møldrup Hallen Hersom/Bjerregrav IF
844159
18-01 2020
Kl. 10:50
Overlund GF (1) Skive IK (3) Skals Idrætscenter NUGF Viborg
844160
18-01 2020
Kl. 11:00
Tjele Vest Sport BMK (1) Skals Idrætscenter NUGF Viborg
844161
18-01 2020
Kl. 11:10
Skive IK (3) NUGF Viborg (1) Skals Idrætscenter NUGF Viborg
844162
18-01 2020
Kl. 11:20
Viborg FF Overlund GF (1) Skals Idrætscenter NUGF Viborg
844163
18-01 2020
Kl. 11:30
Skive IK (3) Tjele Vest Sport Skals Idrætscenter NUGF Viborg
844164
18-01 2020
Kl. 11:40
NUGF Viborg (1) Overlund GF (1) Skals Idrætscenter NUGF Viborg
844165
18-01 2020
Kl. 11:50
Viborg FF BMK (1) Skals Idrætscenter NUGF Viborg
844166
18-01 2020
Kl. 12:00
Tjele Vest Sport Overlund GF (1) Skals Idrætscenter NUGF Viborg
844167
18-01 2020
Kl. 12:10
NUGF Viborg (1) Viborg FF Skals Idrætscenter NUGF Viborg
844168
18-01 2020
Kl. 12:20
BMK (1) Skive IK (3) Skals Idrætscenter NUGF Viborg
844169
18-01 2020
Kl. 12:30
Tjele Vest Sport NUGF Viborg (1) Skals Idrætscenter NUGF Viborg
844170
22-02 2020
Kl. 10:00
Overlund GF (1) BMK (1) Langsø Hallen Vammen IF
844171
22-02 2020
Kl. 10:10
Viborg FF Skive IK (3) Langsø Hallen Vammen IF
844172
22-02 2020
Kl. 10:20
NUGF Viborg (1) BMK (1) Langsø Hallen Vammen IF
844173
22-02 2020
Kl. 10:30
Viborg FF Tjele Vest Sport Langsø Hallen Vammen IF
844174
22-02 2020
Kl. 10:40
Skive IK (3) Overlund GF (1) Langsø Hallen Vammen IF
844175
22-02 2020
Kl. 10:50
BMK (1) Tjele Vest Sport Langsø Hallen Vammen IF
844176
22-02 2020
Kl. 11:00
NUGF Viborg (1) Skive IK (3) Langsø Hallen Vammen IF
844177
22-02 2020
Kl. 11:10
Overlund GF (1) Viborg FF Langsø Hallen Vammen IF
844178
22-02 2020
Kl. 11:20
Tjele Vest Sport Skive IK (3) Langsø Hallen Vammen IF
844179
22-02 2020
Kl. 11:30
Overlund GF (1) NUGF Viborg (1) Langsø Hallen Vammen IF
844180
22-02 2020
Kl. 11:40
BMK (1) Viborg FF Langsø Hallen Vammen IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 2 påmail eller på tlf: 8939 9920
Spilleregler Indefodbold
Turneringsreglement Indefodbold

Der spilles 5 mod 5 med målmand - se mere under spilleregler §3.
Der påsættes sænket overligger på målet, så målstørrelsen bliver 2 x 1,5 m.
Der udfyldes IKKE holdkort i denne række.
Spilletiden er 1 x 9 min. pr. kamp.
Alle spillere må færdes på hele banen.
Kampene dømmes af lokale dommere fra arrangørklubben.

I forbindelse med det sidste stævne 22.-23. februar 2020 vil alle spillere få tildelt en guldmedalje af DBU Jylland.

Log ind