MENU

U9 Drenge C (11) INDE, Pulje 243 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
207327
09-11 2019
Kl. 11:40
Houlkær IF Alhedens IF (2) Houlkær Hallen (Inde) Houlkær IF
207715
09-11 2019
Kl. 11:50
Overlund GF (2) BT/SVIF Houlkær Hallen (Inde) Houlkær IF
207716
09-11 2019
Kl. 12:00
NUGF Viborg (2) Houlkær IF Houlkær Hallen (Inde) Houlkær IF
207717
09-11 2019
Kl. 12:10
Alhedens IF (2) Overlund GF (2) Houlkær Hallen (Inde) Houlkær IF
207718
09-11 2019
Kl. 12:20
BT/SVIF NUGF Viborg (2) Houlkær Hallen (Inde) Houlkær IF
207719
09-11 2019
Kl. 12:30
Houlkær IF Overlund GF (2) Houlkær Hallen (Inde) Houlkær IF
207720
09-11 2019
Kl. 12:40
Alhedens IF (2) BT/SVIF Houlkær Hallen (Inde) Houlkær IF
207721
09-11 2019
Kl. 12:50
Overlund GF (2) NUGF Viborg (2) Houlkær Hallen (Inde) Houlkær IF
207722
09-11 2019
Kl. 13:00
BT/SVIF Houlkær IF Houlkær Hallen (Inde) Houlkær IF
207723
09-11 2019
Kl. 13:10
NUGF Viborg (2) Alhedens IF (2) Houlkær Hallen (Inde) Houlkær IF
200077
08-12 2019
Kl. 12:40
Alhedens IF (2) NUGF Viborg (2) Alhede Hallerne (inde) Alhedens IF
200109
08-12 2019
Kl. 12:50
Houlkær IF BT/SVIF Alhede Hallerne (inde) Alhedens IF
200110
08-12 2019
Kl. 13:00
NUGF Viborg (2) Overlund GF (2) Alhede Hallerne (inde) Alhedens IF
200111
08-12 2019
Kl. 13:10
BT/SVIF Alhedens IF (2) Alhede Hallerne (inde) Alhedens IF
200112
08-12 2019
Kl. 13:20
Overlund GF (2) Houlkær IF Alhede Hallerne (inde) Alhedens IF
200113
08-12 2019
Kl. 13:30
NUGF Viborg (2) BT/SVIF Alhede Hallerne (inde) Alhedens IF
200114
08-12 2019
Kl. 13:40
Overlund GF (2) Alhedens IF (2) Alhede Hallerne (inde) Alhedens IF
200115
08-12 2019
Kl. 13:50
Houlkær IF NUGF Viborg (2) Alhede Hallerne (inde) Alhedens IF
200116
08-12 2019
Kl. 14:00
BT/SVIF Overlund GF (2) Alhede Hallerne (inde) Alhedens IF
200117
08-12 2019
Kl. 14:10
Alhedens IF (2) Houlkær IF Alhede Hallerne (inde) Alhedens IF
208587
19-01 2020
Kl. 12:10
Houlkær IF Alhedens IF (2) Møllehøj Hallen Bruunshåb/Tapdrup IF
208588
19-01 2020
Kl. 12:20
Overlund GF (2) BT/SVIF Møllehøj Hallen Bruunshåb/Tapdrup IF
208594
19-01 2020
Kl. 12:30
NUGF Viborg (2) Houlkær IF Møllehøj Hallen Bruunshåb/Tapdrup IF
208595
19-01 2020
Kl. 12:40
Alhedens IF (2) Overlund GF (2) Møllehøj Hallen Bruunshåb/Tapdrup IF
208596
19-01 2020
Kl. 12:50
BT/SVIF NUGF Viborg (2) Møllehøj Hallen Bruunshåb/Tapdrup IF
208597
19-01 2020
Kl. 13:00
Houlkær IF Overlund GF (2) Møllehøj Hallen Bruunshåb/Tapdrup IF
208598
19-01 2020
Kl. 13:10
Alhedens IF (2) BT/SVIF Møllehøj Hallen Bruunshåb/Tapdrup IF
208599
19-01 2020
Kl. 13:20
Overlund GF (2) NUGF Viborg (2) Møllehøj Hallen Bruunshåb/Tapdrup IF
208600
19-01 2020
Kl. 13:30
BT/SVIF Houlkær IF Møllehøj Hallen Bruunshåb/Tapdrup IF
208601
19-01 2020
Kl. 13:40
NUGF Viborg (2) Alhedens IF (2) Møllehøj Hallen Bruunshåb/Tapdrup IF
208150
22-02 2020
Kl. 10:00
Alhedens IF (2) NUGF Viborg (2) Overlund Hallen (inde) Overlund GF
208151
22-02 2020
Kl. 10:10
Houlkær IF BT/SVIF Overlund Hallen (inde) Overlund GF
208152
22-02 2020
Kl. 10:20
NUGF Viborg (2) Overlund GF (2) Overlund Hallen (inde) Overlund GF
208153
22-02 2020
Kl. 10:30
BT/SVIF Alhedens IF (2) Overlund Hallen (inde) Overlund GF
208154
22-02 2020
Kl. 10:40
Overlund GF (2) Houlkær IF Overlund Hallen (inde) Overlund GF
208155
22-02 2020
Kl. 10:50
NUGF Viborg (2) BT/SVIF Overlund Hallen (inde) Overlund GF
208156
22-02 2020
Kl. 11:00
Overlund GF (2) Alhedens IF (2) Overlund Hallen (inde) Overlund GF
208157
22-02 2020
Kl. 11:10
Houlkær IF NUGF Viborg (2) Overlund Hallen (inde) Overlund GF
208158
22-02 2020
Kl. 11:20
BT/SVIF Overlund GF (2) Overlund Hallen (inde) Overlund GF
208159
22-02 2020
Kl. 11:30
Alhedens IF (2) Houlkær IF Overlund Hallen (inde) Overlund GF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 2 påmail eller på tlf: 8939 9920
Spilleregler Indefodbold
Turneringsreglement Indefodbold

Der spilles 5 mod 5 med målmand - se mere under spilleregler §3.
Der påsættes sænket overligger på målet, så målstørrelsen bliver 2 x 1,5 m.
Der udfyldes IKKE holdkort i denne række.
Spilletiden er 1 x 9 min. pr. kamp.
Alle spillere må færdes på hele banen.
Kampene dømmes af lokale dommere fra arrangørklubben.

I forbindelse med det sidste stævne 22.-23. februar 2020 vil alle spillere få tildelt en guldmedalje af DBU Jylland.

Log ind