|
764929
|
ti25-08 2020
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
764928
|
sø30-08 2020
|
11:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
764927
|
sø30-08 2020
|
14:00
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
|
|
|
764926
|
ti01-09 2020
|
19:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
764934
|
ti01-09 2020
|
19:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
764931
|
lø05-09 2020
|
12:30
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
|
|
|
764932
|
lø05-09 2020
|
15:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
764933
|
sø06-09 2020
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
764925
|
ti08-09 2020
|
20:30
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
764936
|
on09-09 2020
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
764937
|
lø12-09 2020
|
13:45
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
764939
|
sø13-09 2020
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
764938
|
sø13-09 2020
|
17:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
764935
|
ti15-09 2020
|
20:30
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
764945
|
fr18-09 2020
|
18:30
|
|
|
HIK
|
|
|
|
764941
|
lø19-09 2020
|
13:45
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
764940
|
sø20-09 2020
|
15:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
764943
|
ti22-09 2020
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
764942
|
ti22-09 2020
|
20:45
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
764930
|
ti22-09 2020
|
21:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
764947
|
sø27-09 2020
|
14:00
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
|
|
764948
|
sø27-09 2020
|
16:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
764946
|
sø27-09 2020
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
764954
|
ti29-09 2020
|
20:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
764952
|
lø03-10 2020
|
11:00
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
|
|
764953
|
lø03-10 2020
|
15:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
764950
|
lø03-10 2020
|
16:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
764951
|
sø04-10 2020
|
12:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
764958
|
ti06-10 2020
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
764955
|
ti06-10 2020
|
20:15
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
764959
|
ti06-10 2020
|
20:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
764956
|
on07-10 2020
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
764957
|
sø11-10 2020
|
12:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
764964
|
to15-10 2020
|
19:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
ANN
|
|
|
764963
|
fr16-10 2020
|
18:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
764962
|
lø17-10 2020
|
10:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
UHT
|
|
|
764961
|
sø18-10 2020
|
14:00
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
|
|
764960
|
sø18-10 2020
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
764970
|
ti20-10 2020
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
764965
|
on21-10 2020
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
764969
|
to22-10 2020
|
19:30
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
|
|
|
764967
|
lø24-10 2020
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
764966
|
lø24-10 2020
|
13:45
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
764944
|
ti24-11 2020
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
ANN
|
|
|
764949
|
lø28-11 2020
|
14:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
ANN
|
|
Sådan afvikles de udsatte turneringskampe
Oprykning: De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 4 puljer rykker op
Nedrykning: Nr. 8, 9 og 10 i hver af de 4 puljer