MENU

Herre Senior 3 7M Efterår, P4 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
765365 ti
25-08 2020
Kl. 18:00
Fremad Valby 4 FC Nanoq Valby IP, tribunen
4 - 5
765369 on
26-08 2020
Kl. 18:00
FC Culpa HIK 2 Valby IP, Gl. Afdeling
UHT

Udehold taberdømt

765367 on
26-08 2020
Kl. 19:00
VLI Olympia 1921 Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 3
765368
29-08 2020
Kl. 16:00
FB 10 Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
765366
30-08 2020
Kl. 15:00
HB 6 B 1903 2 Fælledparken
7 - 3
765371
ma
31-08 2020
Kl. 20:45
VLI FC Nanoq Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 5
765372
ti
01-09 2020
Kl. 20:30
HIK 2 B 1903 2 Gentofte Sportspark - kunst 1
3 - 6
765374 on
02-09 2020
Kl. 18:00
FC Culpa Fremad Valby 4 Valby IP, Gl. Afdeling
3 - 1
765370 on
02-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder Olympia 1921
765373
06-09 2020
Kl. 16:00
FB 10 HB 6 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 4
765375
ti
08-09 2020
Kl. 18:00
Fremad Valby 4 HB 6 Valby IP, tribunen
2 - 0
765379 ti
08-09 2020
Kl. 20:30
HIK 2 FC Nanoq Gentofte Sportspark - kunst 1
2 - 4
765376
on
09-09 2020
Kl. 20:15
Olympia 1921 FB 10 Kunstbane 2, Kløvermarken
1 - 4
765377 on
09-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder FC Culpa
765378
ti
15-09 2020
Kl. 20:15
B 1903 2 VLI Kunst, B1903
5 - 2
765382
ti
15-09 2020
Kl. 20:30
HIK 2 FB 10 Gentofte Sportspark - kunst 1
3 - 7
765381 on
16-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder VLI
765383
19-09 2020
Kl. 15:30
B 1903 2 Fremad Valby 4 B1903
1 - 1
765386 ma
21-09 2020
Kl. 22:00
HB 6 Oversidder Fælledparken
765385 ti
22-09 2020
Kl. 18:00
Fremad Valby 4 Olympia 1921 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 3
765384 ti
22-09 2020
Kl. 20:00
FC Nanoq FC Culpa Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 3
765388
26-09 2020
Kl. 14:00
B 1903 2 FC Nanoq B1903
2 - 3
765380
27-09 2020
Kl. 16:15
HB 6 Olympia 1921 Fælledparken
3 - 0
765393 ma
28-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder B 1903 2
765390
ti
29-09 2020
Kl. 20:00
Fremad Valby 4 HIK 2 Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 4
765387
on
30-09 2020
Kl. 19:00
VLI HIK 2 Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 8
765389
to
01-10 2020
Kl. 20:30
FB 10 FC Culpa Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 0
765391
04-10 2020
Kl. 13:45
HB 6 FC Culpa Fælledparken
4 - 1
765394
04-10 2020
Kl. 14:00
FC Nanoq Olympia 1921 Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 1
765392
ma
05-10 2020
Kl. 19:30
VLI FB 10 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 4
765395
ti
06-10 2020
Kl. 18:00
Fremad Valby 4 FB 10 Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 4
765398 fr
09-10 2020
Kl. 19:00
B 1903 2 FC Culpa B1903
4 - 1
765399
11-10 2020
Kl. 14:00
FC Nanoq Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
765401
ma
12-10 2020
Kl. 20:45
VLI Fremad Valby 4 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
765402 ma
12-10 2020
Kl. 22:00
HIK 2 Oversidder Kunst, HIK
765396 ti
13-10 2020
Kl. 20:15
HIK 2 Olympia 1921 Kunst, HIK
2 - 4
765397 on
14-10 2020
Kl. 21:00
HB 6 VLI Kunst, Fælledparken
4 - 1
765403 to
15-10 2020
Kl. 19:30
FB 10 B 1903 2 Frederiksberg IP, kunst
3 - 4
765404 fr
16-10 2020
Kl. 20:00
FC Culpa Olympia 1921 Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 2
765400
18-10 2020
Kl. 12:30
HB 6 FC Nanoq Fælledparken
2 - 5
765420 on
21-10 2020
Kl. 18:00
FC Culpa VLI Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 0
765406 on
21-10 2020
Kl. 22:00
Oversidder Fremad Valby 4
765418 fr
23-10 2020
Kl. 19:00
HIK 2 HB 6 Gentofte Sportspark - kunst 1
5 - 3
765419
25-10 2020
Kl. 16:00
FC Nanoq FB 10 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 6
765405
25-10 2020
Kl. 18:00
Olympia 1921 B 1903 2 Kunstbane 2, Kløvermarken
4 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Sådan afvikles de udsatte turneringskampe

Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 6 puljer rykker op
Nedrykning: Nr. 8, 9 og 10 i hver af de 6 puljer
 

Log ind