|
766698
|
to27-08 2020
|
19:15
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
766699
|
fr28-08 2020
|
20:15
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
|
766652
|
lø29-08 2020
|
13:15
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
|
766700
|
lø29-08 2020
|
14:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
766697
|
sø30-08 2020
|
12:00
|
|
|
Mimersparken
|
HMH
|
|
|
766704
|
ma31-08 2020
|
20:45
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
|
766702
|
ti01-09 2020
|
20:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
766703
|
on02-09 2020
|
18:45
|
|
|
Engdraget
|
|
|
|
766701
|
lø05-09 2020
|
11:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
766705
|
sø06-09 2020
|
12:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
|
766710
|
ma07-09 2020
|
20:45
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
766709
|
ti08-09 2020
|
18:30
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
766706
|
lø12-09 2020
|
11:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
766708
|
lø12-09 2020
|
12:30
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
766707
|
lø12-09 2020
|
13:45
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
766714
|
ti15-09 2020
|
18:30
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
766713
|
on16-09 2020
|
18:15
|
|
|
Engdraget
|
|
|
|
766711
|
fr18-09 2020
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
766715
|
lø19-09 2020
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
766712
|
sø20-09 2020
|
17:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
766719
|
ti22-09 2020
|
18:30
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
766716
|
to24-09 2020
|
19:15
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
766717
|
lø26-09 2020
|
14:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
766720
|
lø26-09 2020
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
766723
|
ma28-09 2020
|
20:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
766737
|
ti29-09 2020
|
20:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
766721
|
to01-10 2020
|
20:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
766722
|
sø04-10 2020
|
16:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
766741
|
ti06-10 2020
|
18:30
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
766738
|
to08-10 2020
|
20:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
766740
|
lø10-10 2020
|
14:00
|
|
|
Mimersparken
|
|
|
|
766739
|
lø10-10 2020
|
16:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
766742
|
sø11-10 2020
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
766745
|
on14-10 2020
|
17:15
|
|
|
Engdraget
|
|
|
|
766744
|
on14-10 2020
|
19:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
766747
|
lø17-10 2020
|
10:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
766746
|
lø17-10 2020
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
766743
|
sø18-10 2020
|
14:00
|
|
|
Mimersparken
|
|
|
|
766736
|
ti20-10 2020
|
18:30
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
766752
|
to22-10 2020
|
20:15
|
|
|
Kunst, GVI. Nymosen
|
|
|
|
766718
|
fr23-10 2020
|
18:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
766748
|
lø24-10 2020
|
10:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
766749
|
lø24-10 2020
|
12:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
766750
|
lø24-10 2020
|
14:00
|
|
|
Engdraget
|
|
|
|
766751
|
lø24-10 2020
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
Sådan afvikles de udsatte turneringskampe
Oprykning: De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 8 puljer rykker op
Nedrykning: Nr. 9 og 10 i hver af de 8 puljer