|
765511
|
ma24-08 2020
|
18:00
|
|
|
Lersøparken
|
|
|
|
765515
|
on26-08 2020
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
765513
|
lø29-08 2020
|
16:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
HMH
|
|
|
|
765512
|
sø30-08 2020
|
11:15
|
|
|
Fælledparken
|
HHT
|
|
|
765514
|
sø30-08 2020
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
765518
|
ti01-09 2020
|
21:15
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
765520
|
on02-09 2020
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
765517
|
fr04-09 2020
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
765516
|
sø06-09 2020
|
10:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
765519
|
sø06-09 2020
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
765523
|
lø12-09 2020
|
11:00
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
|
|
765526
|
lø12-09 2020
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
765525
|
lø12-09 2020
|
15:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
765522
|
sø13-09 2020
|
13:00
|
|
|
Lersøparken
|
|
|
|
765524
|
sø13-09 2020
|
13:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
765529
|
ti15-09 2020
|
21:15
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
765527
|
lø19-09 2020
|
13:30
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
|
|
765528
|
sø20-09 2020
|
10:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
765530
|
sø20-09 2020
|
12:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
765535
|
lø26-09 2020
|
14:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
765532
|
sø27-09 2020
|
12:00
|
|
|
Lersøparken
|
|
|
|
765533
|
sø27-09 2020
|
12:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
765539
|
fr02-10 2020
|
17:45
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
765541
|
lø03-10 2020
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
765537
|
sø04-10 2020
|
12:00
|
|
|
Lersøparken
|
|
|
|
765540
|
sø04-10 2020
|
14:15
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
765536
|
ti06-10 2020
|
20:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
765538
|
on07-10 2020
|
21:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
765543
|
to08-10 2020
|
20:00
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
|
|
765545
|
lø10-10 2020
|
15:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
765544
|
sø11-10 2020
|
11:15
|
|
|
Fælledparken
|
UHT
|
|
|
765546
|
sø11-10 2020
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
765542
|
sø11-10 2020
|
12:00
|
|
|
Lersøparken
|
|
|
|
765549
|
ti13-10 2020
|
21:15
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
765551
|
on14-10 2020
|
19:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
UHT
|
|
|
765548
|
fr16-10 2020
|
18:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
765547
|
sø18-10 2020
|
11:15
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
765550
|
sø18-10 2020
|
16:30
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
765562
|
on21-10 2020
|
19:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
765561
|
to22-10 2020
|
19:30
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
|
|
|
765560
|
to22-10 2020
|
21:15
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
765558
|
lø24-10 2020
|
12:30
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
|
|
765559
|
lø24-10 2020
|
14:15
|
|
|
Fælledparken
|
UMH
|
|
|
765531
|
sø25-10 2020
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
765534
|
sø25-10 2020
|
17:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
Sådan afvikles de udsatte turneringskampe
Oprykning: De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 8 puljer rykker op
Nedrykning: Nr. 9 og 10 i hver af de 8 puljer