MENU

Herre Senior 4 7M Efterår, P6 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
765608
ti
25-08 2020
Kl. 18:00
Heimdal FB 25 Fælledparken
3 - 2
765609
29-08 2020
Kl. 12:00
KFB 6 Viktoria 3 Kløvermarken
1 - 6
765610
29-08 2020
Kl. 14:00
GVI KFUM 2 GVI. Nymosen
2 - 2
765612
30-08 2020
Kl. 14:00
Valby 2 Arctos Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 3
765615
05-09 2020
Kl. 13:45
Arctos Viktoria 3 Kløvermarken
5 - 0
765616
05-09 2020
Kl. 14:00
FB 18 KFB 6 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 2
765613
06-09 2020
Kl. 11:15
HB 12 KFUM 2 Fælledparken
3 - 2
765614
06-09 2020
Kl. 12:00
GVI FB 25 GVI. Nymosen
4 - 1
765617
06-09 2020
Kl. 15:15
Valby 2 Heimdal Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 4
765618
ti
08-09 2020
Kl. 18:00
Heimdal KFB 6 Fælledparken
1 - 1
765621
ti
08-09 2020
Kl. 18:00
Viktoria 3 GVI Fælledparken
4 - 2
765622
fr
11-09 2020
Kl. 19:45
FB 25 Arctos Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 4
765620
13-09 2020
Kl. 12:30
HB 12 Valby 2 Fælledparken
3 - 2
765619
13-09 2020
Kl. 16:00
KFUM 2 FB 18 Emdrupparken
8 - 2
765626
ti
15-09 2020
Kl. 18:00
Viktoria 3 Heimdal Fælledparken
4 - 2
765611
to
17-09 2020
Kl. 20:30
FB 18 HB 12 Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 5
765625
20-09 2020
Kl. 12:15
Arctos FB 18 Kløvermarken
4 - 0
765624
20-09 2020
Kl. 12:30
HB 12 GVI Fælledparken
2 - 2
765627
20-09 2020
Kl. 14:00
FB 25 Valby 2 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 3
765623
20-09 2020
Kl. 16:00
KFUM 2 KFB 6 Emdrupparken
2 - 4
765631
26-09 2020
Kl. 11:15
Viktoria 3 FB 25 Fælledparken
UHT

Udehold taberdømt

765632
26-09 2020
Kl. 12:00
FB 18 Valby 2 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 8
765630
27-09 2020
Kl. 12:00
GVI Arctos GVI. Nymosen
2 - 4
765628
27-09 2020
Kl. 14:00
Heimdal KFUM 2 Fælledparken
1 - 3
765643 on
30-09 2020
Kl. 20:45
FB 25 KFUM 2 Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 4
765642
03-10 2020
Kl. 11:15
HB 12 Viktoria 3 Fælledparken
1 - 4
765640
03-10 2020
Kl. 13:45
KFB 6 Valby 2 Kløvermarken
2 - 0
765641
04-10 2020
Kl. 12:00
GVI FB 18 GVI. Nymosen
9 - 0
765639
04-10 2020
Kl. 14:00
Heimdal Arctos Fælledparken
4 - 3
765648
to
08-10 2020
Kl. 20:30
FB 25 HB 12 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 5
765647
10-10 2020
Kl. 11:15
Viktoria 3 Valby 2 Fælledparken
3 - 5
765646
10-10 2020
Kl. 12:00
KFB 6 GVI Kløvermarken
4 - 4
765644
11-10 2020
Kl. 14:00
Heimdal FB 18 Fælledparken
5 - 1
765645
11-10 2020
Kl. 16:00
KFUM 2 Arctos Emdrupparken
3 - 3
765650
17-10 2020
Kl. 12:00
GVI Heimdal GVI. Nymosen
1 - 1
765652
17-10 2020
Kl. 14:00
FB 18 Viktoria 3 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 9
765649
17-10 2020
Kl. 16:00
KFB 6 FB 25 Kunstbane 1, Kløvermarken
4 - 3
765653
18-10 2020
Kl. 12:00
Valby 2 KFUM 2 Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 2
765651
18-10 2020
Kl. 12:30
Arctos HB 12 Kløvermarken
2 - 2
765629
on
21-10 2020
Kl. 21:00
HB 12 KFB 6 Kunst, Ryparken
6 - 2
765656
24-10 2020
Kl. 10:00
Arctos KFB 6 Kunst, Ryparken
10 - 0
765657
24-10 2020
Kl. 14:00
FB 25 FB 18 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 2
765655
25-10 2020
Kl. 12:30
HB 12 Heimdal Fælledparken
0 - 5
765654
25-10 2020
Kl. 14:00
KFUM 2 Viktoria 3 Emdrupparken
3 - 5
765658
25-10 2020
Kl. 16:00
Valby 2 GVI Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
SLUTSTILLINGER FOR HALVÅRSTURNERINGER EFTERÅR 2020

Sådan afvikles de udsatte turneringskampe


Oprykning:
De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 8 puljer rykker op

Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i hver af de 8 puljer
 

Log ind