|
766153
|
ma24-08 2020
|
18:30
|
|
|
Rådvadsvej
|
UHT
|
|
|
765659
|
ma24-08 2020
|
19:30
|
|
|
Genforeningspladsen
|
|
|
|
|
766166
|
on26-08 2020
|
20:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
|
766154
|
to27-08 2020
|
19:30
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
|
|
|
766502
|
ma31-08 2020
|
18:30
|
|
|
Rådvadsvej
|
|
|
|
766152
|
ti01-09 2020
|
18:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
|
766501
|
ti01-09 2020
|
19:00
|
|
|
Hekla Park
|
|
|
|
766505
|
on02-09 2020
|
20:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
766503
|
to03-09 2020
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
766504
|
sø06-09 2020
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
|
766508
|
ti08-09 2020
|
18:45
|
|
|
Hekla Park
|
UHT
|
|
|
766506
|
on09-09 2020
|
19:30
|
|
|
Genforeningspladsen
|
|
|
|
766507
|
lø12-09 2020
|
12:00
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
HMH
|
|
|
766510
|
lø12-09 2020
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
766509
|
sø13-09 2020
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
766516
|
to17-09 2020
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
766514
|
lø19-09 2020
|
14:00
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
766515
|
lø19-09 2020
|
15:00
|
|
|
Hekla Park
|
|
|
|
766518
|
sø20-09 2020
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
766521
|
ma21-09 2020
|
18:30
|
|
|
Rådvadsvej
|
|
|
|
766523
|
ma21-09 2020
|
19:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
766519
|
ma21-09 2020
|
19:30
|
|
|
Genforeningspladsen
|
|
|
|
766522
|
sø27-09 2020
|
11:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
766524
|
ma28-09 2020
|
20:00
|
|
|
Genforeningspladsen
|
|
|
|
766526
|
ma28-09 2020
|
20:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
766525
|
lø03-10 2020
|
12:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
766527
|
lø03-10 2020
|
15:00
|
|
|
Hekla Park
|
|
|
|
766528
|
sø04-10 2020
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
766529
|
ma05-10 2020
|
19:30
|
|
|
Genforeningspladsen
|
|
|
|
766530
|
fr09-10 2020
|
18:00
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
766520
|
fr09-10 2020
|
18:30
|
|
|
Hekla Park
|
|
|
|
766531
|
sø11-10 2020
|
12:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
766533
|
sø11-10 2020
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
766537
|
ma12-10 2020
|
19:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
766538
|
on14-10 2020
|
20:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
766536
|
to15-10 2020
|
19:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
766517
|
lø17-10 2020
|
11:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
766534
|
sø18-10 2020
|
12:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
766535
|
ma19-10 2020
|
20:00
|
|
|
Grøndal Multicenter
|
|
|
|
766532
|
ti20-10 2020
|
20:30
|
|
|
Holmens IA
|
|
|
|
766543
|
on21-10 2020
|
20:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
766539
|
fr23-10 2020
|
18:00
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
766540
|
lø24-10 2020
|
12:00
|
|
|
Hekla Park
|
|
|
|
766542
|
lø24-10 2020
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
766541
|
sø25-10 2020
|
17:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
Sådan afvikles de udsatte turneringskampe
Oprykning: De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 8 puljer rykker op
Nedrykning: Nr. 9 og 10 i hver af de 8 puljer