|
204239
|
on19-08 2020
|
20:30
|
|
|
Kunst, B93
|
|
|
|
204209
|
ti25-08 2020
|
19:15
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
|
204211
|
to27-08 2020
|
20:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
204212
|
to27-08 2020
|
20:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
204210
|
sø30-08 2020
|
13:45
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
204213
|
ma31-08 2020
|
19:45
|
|
|
Hekla Park
|
|
|
|
|
204214
|
on02-09 2020
|
19:00
|
|
|
Rådvadsvej
|
|
|
|
204215
|
to03-09 2020
|
20:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
204216
|
fr04-09 2020
|
19:00
|
|
|
Hekla Park
|
|
|
|
204217
|
lø05-09 2020
|
11:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
|
204218
|
lø05-09 2020
|
12:30
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
204223
|
ti08-09 2020
|
18:00
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
204222
|
ti08-09 2020
|
19:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
204219
|
on09-09 2020
|
20:30
|
|
|
Kunst, B93
|
|
|
|
204221
|
lø12-09 2020
|
12:00
|
|
|
Rådvadsvej
|
HMH
|
|
|
204220
|
sø13-09 2020
|
16:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
204227
|
ti15-09 2020
|
18:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
204226
|
fr18-09 2020
|
19:00
|
|
|
Hekla Park
|
|
|
|
204228
|
lø19-09 2020
|
12:45
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
204225
|
lø19-09 2020
|
14:00
|
|
|
Rådvadsvej
|
|
|
|
204233
|
ti22-09 2020
|
19:15
|
|
|
Lundehusparken
|
UHT
|
|
|
204231
|
ti22-09 2020
|
20:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
204232
|
sø27-09 2020
|
13:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
204230
|
sø27-09 2020
|
15:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
204229
|
sø27-09 2020
|
17:15
|
|
|
Kunst, B93
|
|
|
|
204236
|
to01-10 2020
|
20:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
204238
|
lø03-10 2020
|
11:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
204237
|
lø03-10 2020
|
14:00
|
|
|
Rådvadsvej
|
|
|
|
204234
|
lø03-10 2020
|
14:30
|
|
|
Kunst, B93
|
UHT
|
|
|
204243
|
ti06-10 2020
|
19:15
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
204235
|
ti06-10 2020
|
21:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
204224
|
on07-10 2020
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
204240
|
lø10-10 2020
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
204242
|
sø11-10 2020
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
204241
|
sø11-10 2020
|
15:00
|
|
|
Fælledparken
|
HMH
|
|
|
204245
|
to15-10 2020
|
20:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
204247
|
to15-10 2020
|
20:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
204246
|
fr16-10 2020
|
19:00
|
|
|
Hekla Park
|
|
|
|
204244
|
sø18-10 2020
|
13:45
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
204251
|
fr23-10 2020
|
19:30
|
|
|
Hekla Park
|
|
|
|
204252
|
lø24-10 2020
|
11:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
204253
|
lø24-10 2020
|
12:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
204249
|
lø24-10 2020
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
204250
|
sø25-10 2020
|
14:00
|
|
|
Rådvadsvej
|
|
|
|
204248
|
sø29-11 2020
|
14:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
ANN
|
|
Sådan afvikles de udsatte turneringskampe
Oprykning: De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 4 puljer rykker op