MENU

M+32 2 7M Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
168781
ma
24-08 2020
Kl. 18:15
FB Valby Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 3
168782 ti
25-08 2020
Kl. 20:35
Vanløse 2 Vigerslev Kunst, Vanløse I P
7 - 4
168783 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Rødovre Amager FF Rødovre Stadion
2 - 5
168787 ma
31-08 2020
Kl. 20:00
Amager FF Sundby KFUM 2 Kunst, John Tranums Alle
4 - 1
168786 ti
01-09 2020
Kl. 20:30
Vigerslev FB Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
4 - 0
168785 on
02-09 2020
Kl. 19:00
Valby Vanløse 2 Valby IP, tribunen
2 - 2
168784
05-09 2020
Kl. 14:00
FC Ryparken Rødovre Kunst, Ryparken
UHT

Udehold taberdømt

169074 ti
08-09 2020
Kl. 20:35
Vanløse 2 FC Ryparken Kunst, Vanløse I P
6 - 3
169051 fr
11-09 2020
Kl. 18:00
Sundby KFUM 2 Valby Kløvermarken
2 - 3
169073
13-09 2020
Kl. 14:00
FB Amager FF Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 4
168780 ti
15-09 2020
Kl. 18:00
Sundby KFUM 2 FC Ryparken Kløvermarken
0 - 2
169079 ma
21-09 2020
Kl. 20:00
Amager FF Vanløse 2 Kunst, John Tranums Alle
169078 ti
22-09 2020
Kl. 20:30
Vigerslev Sundby KFUM 2 Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
169077 on
23-09 2020
Kl. 18:00
Valby Rødovre Valby IP, tribunen
169076
26-09 2020
Kl. 12:00
FC Ryparken FB Kunst, Ryparken
169100 ti
29-09 2020
Kl. 20:30
Vigerslev Amager FF Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
169099 ti
29-09 2020
Kl. 20:35
Vanløse 2 Rødovre Kunst, Vanløse I P
169080 fr
02-10 2020
Kl. 17:45
Sundby KFUM 2 FB Kløvermarken
169081
03-10 2020
Kl. 10:00
FC Ryparken Valby Kunst, Ryparken
169105 ma
05-10 2020
Kl. 17:30
Rødovre Sundby KFUM 2 Rødovre Stadion
169106 ma
05-10 2020
Kl. 20:00
Amager FF FC Ryparken Kunst, John Tranums Alle
169103 ma
05-10 2020
Kl. 20:45
FB Vanløse 2 Kunst, Jens Jessens Vej
169104 to
08-10 2020
Kl. 20:00
Valby Vigerslev Kunst, Valby IP, tribunen
169075 on
14-10 2020
Kl. 18:00
Rødovre Vigerslev Rødovre Stadion
169110 ma
19-10 2020
Kl. 17:00
Rødovre FB Rødovre Stadion
169109 ti
20-10 2020
Kl. 20:30
Vigerslev FC Ryparken Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
169108 ti
20-10 2020
Kl. 20:35
Vanløse 2 Sundby KFUM 2 Kunst, Vanløse I P
169107 on
21-10 2020
Kl. 19:00
Valby Amager FF Kunst, Valby IP, tribunen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning: De 2 bedste oprykningsberettigede hold rykker op

Nedrykning: ingen
 

Log ind