MENU

M+ 40 2 7M Efterår (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
964295 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
Oversidder Gentofte FK
964296 ti
25-08 2020
Kl. 20:30
HIK Fremad Valby Gentofte Sportspark - kunst 1
1 - 1
964293 to
27-08 2020
Kl. 19:00
Hellas 2 Hellas 3 Engdraget
2 - 7
964297 to
27-08 2020
Kl. 20:00
Union Dragør BK Kunst, Genforeningspladsen
3 - 9
964294
29-08 2020
Kl. 11:00
Amager FF 3 Frem John Tranums Alle
3 - 6
964851 ti
01-09 2020
Kl. 18:00
Fremad Valby Gentofte FK Valby IP, tribunen
4 - 2
964880 ti
01-09 2020
Kl. 20:30
HIK Amager FF 3 Gentofte Sportspark - kunst 1
7 - 3
964878 ti
01-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder Hellas 3
964881
to
03-09 2020
Kl. 20:00
Union Hellas 2 Kunst, Genforeningspladsen
3 - 0
964879
05-09 2020
Kl. 10:00
Dragør BK Frem Dragør Bk
6 - 2
965215 ma
07-09 2020
Kl. 22:00
Frem Oversidder Frem, Valby IP
965214 ti
08-09 2020
Kl. 18:00
Fremad Valby Union Kunst, Valby IP, tribunen
6 - 3
965216
ti
08-09 2020
Kl. 19:00
Hellas 3 Dragør BK Engdraget
2 - 6
965213 on
09-09 2020
Kl. 20:00
Gentofte FK HIK Gentofte Sportspark - kunst 1
3 - 4
965025 to
10-09 2020
Kl. 19:00
Hellas 2 Amager FF 3 Engdraget
5 - 3
965220 ma
14-09 2020
Kl. 18:30
Frem Hellas 2 Frem, Valby IP
2 - 3
965221 ti
15-09 2020
Kl. 18:00
Hellas 3 Union Engdraget
2 - 0
965218 ti
15-09 2020
Kl. 19:00
Fremad Valby Oversidder Valby IP, tribunen
965217 on
16-09 2020
Kl. 20:00
Gentofte FK Amager FF 3 Gentofte Sportspark - kunst 1
5 - 1
965219
to
17-09 2020
Kl. 20:00
Dragør BK HIK Kunst, Dragør Bk.
3 - 0
965225 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
Frem Hellas 3 Frem, Valby IP
3 - 1
965224 ma
21-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder Dragør BK
965226
ti
22-09 2020
Kl. 20:30
HIK Union Gentofte Sportspark - kunst 1
3 - 1
965222 to
24-09 2020
Kl. 18:00
Hellas 2 Gentofte FK Engdraget
0 - 3
965223
26-09 2020
Kl. 11:00
Amager FF 3 Fremad Valby John Tranums Alle
2 - 4
965229 ma
28-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder HIK
965231 ti
29-09 2020
Kl. 18:00
Hellas 3 Gentofte FK Engdraget
1 - 5
965230 ti
29-09 2020
Kl. 20:00
Fremad Valby Frem Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 0
965227
to
01-10 2020
Kl. 18:00
Hellas 2 Dragør BK Engdraget
0 - 10
965228
03-10 2020
Kl. 11:00
Amager FF 3 Union John Tranums Alle
0 - 6
965278 ma
05-10 2020
Kl. 22:00
Amager FF 3 Oversidder John Tranums Alle
965280 ti
06-10 2020
Kl. 17:30
Hellas 3 Fremad Valby Engdraget
0 - 5
965284 ti
06-10 2020
Kl. 20:30
HIK Frem Gentofte Sportspark - kunst 1
4 - 6
965277
on
07-10 2020
Kl. 20:00
Gentofte FK Dragør BK Gentofte Sportspark - kunst 1
3 - 5
965279
10-10 2020
Kl. 11:15
Frem Union Frem, Valby IP
1 - 5
965282 ma
12-10 2020
Kl. 22:00
Oversidder Hellas 2
965285
to
15-10 2020
Kl. 20:00
Union Gentofte FK Kunst, Genforeningspladsen
8 - 5
965283
17-10 2020
Kl. 10:00
Dragør BK Fremad Valby Dragør Bk
2 - 0
965281
17-10 2020
Kl. 11:00
Amager FF 3 Hellas 3 John Tranums Alle
0 - 8
965564 ma
19-10 2020
Kl. 22:00
Union Oversidder Kunst, Genforeningspladsen
965287 ti
20-10 2020
Kl. 18:00
Fremad Valby Hellas 2 Kunst, Valby IP, tribunen
6 - 6
965286 on
21-10 2020
Kl. 20:00
Gentofte FK Frem Gentofte Sportspark - kunst 1
2 - 4
965563 to
22-10 2020
Kl. 16:30
Hellas 3 HIK Engdraget
3 - 1
965232
24-10 2020
Kl. 12:30
Hellas 2 HIK Engdraget
2 - 1
965562
24-10 2020
Kl. 14:00
Dragør BK Amager FF 3 Dragør Bk
3 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Sådan afvikles de udsatte turneringskampe

Oprykning:
De 2 bedste oprykningsberettigede hold rykker op

Nedrykning: ingen
 

Log ind